Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Pączek Autorytet
    Postów: 2632 1798

    Wysłany: 7 października 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Super Pączek :) A robiłaś już wcześniej te badania? Oby wyszły dobrze =)

    Groszka raczej nie będzie, musiałby być jakiś cud ;)

    Niektóre z Was może pamiętają jak opowiadałam o koleżance z pracy, która mnie tak dołowała. Okazało się że ona też nie może zajść, chyba od 3 cykli. W pierwszą ciążę zaszła za pierwszym razem, a teraz już się zaczyna martwić. Oczywiście 3 cykle to nic w porównaniu z moimi 7, ale myślała że też jej tak dobrze pójdzie, a teraz zaczyna rozumieć o co chodzi, że to nie takie proste.
    Ale między nami teraz jest już w 100% dobrze, więc na luzie o wszystkim gadamy, wszystko sobie wyjaśniłyśmy :P
    Nie robiłam
    Wiec pani z luxmedu tak jak i Twoja bo widziałam ze tez byłaś w luxmed :) strasznie kochana
    Normalna i ludzka z taka duża doza sympatii - wszystko wyjaśniła powoli spokojnie - podpowiedziała troche wiec moim zdaniem to tez duzo daje :)
    Dobrze ze sie dogadalas z kolezanka :) fajnie :)

    AniaŁ123 lubi tę wiadomość

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 7 października 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu pamiętam. No widzisz jakie to życie bywa czasem...

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 7 października 2016, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Super Pączek :) A robiłaś już wcześniej te badania? Oby wyszły dobrze =)

    Groszka raczej nie będzie, musiałby być jakiś cud ;)

    Niektóre z Was może pamiętają jak opowiadałam o koleżance z pracy, która mnie tak dołowała. Okazało się że ona też nie może zajść, chyba od 3 cykli. W pierwszą ciążę zaszła za pierwszym razem, a teraz już się zaczyna martwić. Oczywiście 3 cykle to nic w porównaniu z moimi 7, ale myślała że też jej tak dobrze pójdzie, a teraz zaczyna rozumieć o co chodzi, że to nie takie proste.
    Ale między nami teraz jest już w 100% dobrze, więc na luzie o wszystkim gadamy, wszystko sobie wyjaśniłyśmy :P

    też z pierwsza ciążą i druga nie miałam problemu by zajść a teraz 3 cykle i nic ;( z tym że ja żadnej nie donosiłam obumarcie 13 i 10 tydzień ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 17:13

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram się od 9 cykli w miedzy czasie dowiedziałam się że kuzynka zaliczyła wpadkę,i 2 koleżanki zaszły jedna wpadka druga planowana.

    trochę to jednak dołuje bo dookoła tyle już znajomych i w rodzinie ma dzieci lub jest w ciąży a ja nadal bez rezultatów się staram nie wiem czy kiedykolwiek się mi uda z cyklu na cykl coraz bardziej jest ciężej chociaż człowiek próbuje mieć LWD

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 7 października 2016, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi rozumiem Cię doskonale, bo wokół mnie też same ciąże...

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 7 października 2016, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 10 cykli i to prawdopodobnie było spowodowane torbielami ...

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie dzisiaj przed chwilą zobaczyłam krew na papierze i poczułam jakby ktoś mi szpilke w serducho wsadził :(

  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 7 października 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    a u mnie dzisiaj przed chwilą zobaczyłam krew na papierze i poczułam jakby ktoś mi szpilke w serducho wsadził :(
    A który dzień cyklu ?

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 7 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    ja staram się od 9 cykli w miedzy czasie dowiedziałam się że kuzynka zaliczyła wpadkę,i 2 koleżanki zaszły jedna wpadka druga planowana.

    trochę to jednak dołuje bo dookoła tyle już znajomych i w rodzinie ma dzieci lub jest w ciąży a ja nadal bez rezultatów się staram nie wiem czy kiedykolwiek się mi uda z cyklu na cykl coraz bardziej jest ciężej chociaż człowiek próbuje mieć LWD
    Kochana każda z nas cie rozumie. Ja wchodzę w 8 Cs i tez mnie kurwica strzela jak koleżanki za pierwszym razem zachodzą. Świat jest niesprawiedliwy ale cóż zrobić kochana. Trzeba wierzyć i ze nasza kolej nadejdzie

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 7 października 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się wkurzam, że pierwsze to była wpadka a z drugim nie może nam się udać :(

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 7 października 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Ja się wkurzam, że pierwsze to była wpadka a z drugim nie może nam się udać :(
    Każda z nas dopada flustracja. Nie zawsze jest kolorowo...

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    worldbyme wrote:
    A który dzień cyklu ?
    27dc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 19:38

  • worldbyme Autorytet
    Postów: 742 592

    Wysłany: 7 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    27dc
    No to pewnie @ :(

    07.04.2017 Alex 3240 g
    249 g -> 469 g -> 824 g -> 1018 g -> 1410 g -> 1880g -> 2678g -> 2950g szczęścia
    8 sierpnia - dodatni test owulacyjny
    22 sierpnia - 2 kreseczki
    Aniołek 14.10.2015
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 7 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Ja się wkurzam, że pierwsze to była wpadka a z drugim nie może nam się udać :(

    mi za 1 razem udało się bardzo szybko i po poronieniu w 1 cyklu po normalnej @ już zafasolkowałam .. a teraz im człowiek bardziej chce to nie może .. najgorsze to że nawet jak zajdę 3 raz to nie mam pewności czy donoszę ;/ mi zaczęło się wszystko świrować po łyżeczkowaniu wcześniej obeszło się bez ..
    hormony niby dobre .. wydaje mi się po moich obserwacjach że albo śluzu nie mam prawie w ogóle jak już jest to kremowy .. albo jak jest mega dużo śluzu to zaczyna się zaraz po skończeniu @ a później znika na 3 dni przed owu tak jakby w czasie nie mógł się zgrać

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 7 października 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    mi za 1 razem udało się bardzo szybko i po poronieniu w 1 cyklu po normalnej @ już zafasolkowałam .. a teraz im człowiek bardziej chce to nie może .. najgorsze to że nawet jak zajdę 3 raz to nie mam pewności czy donoszę ;/ mi zaczęło się wszystko świrować po łyżeczkowaniu wcześniej obeszło się bez ..
    hormony niby dobre .. wydaje mi się po moich obserwacjach że albo śluzu nie mam prawie w ogóle jak już jest to kremowy .. albo jak jest mega dużo śluzu to zaczyna się zaraz po skończeniu @ a później znika na 3 dni przed owu tak jakby w czasie nie mógł się zgrać

    Masakra, to wszystko musi dojść do siebie...

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 7 października 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi przykro mi :(

    A ja jestem głodna :/ Jestem na diecie 3 dnień i już pękam :(

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 7 października 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Judi przykro mi :(

    A ja jestem głodna :/ Jestem na diecie 3 dnień i już pękam :(

    Jakiej diecie?
    To zjedz jakieś białko!

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 7 października 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko jest pokręcone :/ I tak naprawdę nie wiadomo od czego zależy, że jeden raz się uda od razu, a później trzeba się tak starać.

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • AniaŁ123 Autorytet
    Postów: 3330 2194

    Wysłany: 7 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Jakiej diecie?
    To zjedz jakieś białko!

    Przez to moje leczenie w ostatnim czasie przytyłam 4 kg i strasznie się z tym czuję. Wykupiłam sobie dietę na takim portalu vitalia, już kiedyś z tego korzystałam i właśnie dużo schudłam. Już nic dzisiaj nie mogę zjeść. Mam dzienny limit kcal :( Muszę czekać do śniadania

    preg.png

    Starania od I 2020
    VII 2020 ciąża biochemiczna 😪
    3 II 2022 ➡️ 1 IUI 😔
    3 III 2022 ➡️ 2 IUI 😔
    V 2024 puste jajo 😭

    Córka 24.07.2018
    O córkę starałam się 20 cykli
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 7 października 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaŁ123 wrote:
    Przez to moje leczenie w ostatnim czasie przytyłam 4 kg i strasznie się z tym czuję. Wykupiłam sobie dietę na takim portalu vitalia, już kiedyś z tego korzystałam i właśnie dużo schudłam. Już nic dzisiaj nie mogę zjeść. Mam dzienny limit kcal :( Muszę czekać do śniadania
    Pij herbatę cieply napój daje uczucie sytości. Skoro jesteś głodna to masz za mało kcal na diecie masz być najedzona a nie głodowac ile dali ci kcal? Pytam się bo jestem.obcykana w temacie diet

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2016, 20:51

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 3311 3312 3313 3314 3315 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ