Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Podczytuje Was cały czas :)
    <3 podczytuj i kichaj na nas ;)

    mysia09 lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia09 wrote:
    Dziewczyny mam wynik.....poniżej 0,1 mIU/ml...nie wierze normalnie nie wierze...:( Więc @ sie spóźnia z mojego stresu najpierw na oczekiwanie na owulacje, później groszka....kiedy ja nie potrafię inaczej, co ja poradzę ze jestem taki człowiek:( dobra nie będę juz tu smutac....lepiej sobie pójdę.....

    T9UKyg.gif

    mysia09 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    <3 podczytuj i kichaj na nas ;)

    283615-virus.jpg

    emidomi, Dzezabella, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    283615-virus.jpg
    tak! tak! tak! Wszystko wdycham! :) zbliżają się "dobre" dni, więc mi się przydadzą wiruski ;)

    Lubię_czekoladę, Dzezabella lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Wisienka się czujesz? Przeszło choróbsko?

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Jak tam Wisienka się czujesz? Przeszło choróbsko?

    Nie :(
    Ale byłam na wizycie i widziałam pecherzyk <3 12.12 wizyta serduszkowa

    mysia09, Violet146, Dzezabella lubią tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Nie :(
    Ale byłam na wizycie i widziałam pecherzyk <3 12.12 wizyta serduszkowa
    upierdliwe dziadostwo! Idź od naszej Wisienki! :*
    To oczywiście pisz od razu! ;)
    Strasznie się cieszę, że Ci się udało ;) i zazdroszczę... ;) ale z nowym rokiem wiąże duże nadzieje :)

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • klaudiag Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luteotropina (LH) (L67) 6,17 mIU/ml
    faza folikularna: 1,9 - 12,5
    faza owulacyjna:8,7 - 76,3
    faza lutealna:1,5 - 9
    ciaza:<0,1 - 1,5
    po menopauzie:15,9 - 54,0
    antykoncepcja:0,7 - 5,6
    wyniki w 3 dniu cyklu co o nich sądzicie?

  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    upierdliwe dziadostwo! Idź od naszej Wisienki! :*
    To oczywiście pisz od razu! ;)
    Strasznie się cieszę, że Ci się udało ;) i zazdroszczę... ;) ale z nowym rokiem wiąże duże nadzieje :)

    Kochana trzymam kciuki bardzo mocno!!!! <3

    pola89 lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Kochana trzymam kciuki bardzo mocno!!!! <3
    <3

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klaudiag wrote:
    Luteotropina (LH) (L67) 6,17 mIU/ml
    faza folikularna: 1,9 - 12,5
    faza owulacyjna:8,7 - 76,3
    faza lutealna:1,5 - 9
    ciaza:<0,1 - 1,5
    po menopauzie:15,9 - 54,0
    antykoncepcja:0,7 - 5,6
    wyniki w 3 dniu cyklu co o nich sądzicie?
    myślę, że wynik bardzo ładny :)

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kobietki.... Potrzebuję pomocy... I będę wdzięczna jeśli mi ktoś odpowie na pytanie. Dzisiaj o 8 rano test z paska negatywny. Godzina 20 pozytywny... Mam już córeczki i chciałam mieć chłopca. Dotarcie mi kiedy najlepiej serduszkowac się z mężem .... Buziaki dla wszystkich

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze że mam bóle owulacyjne teraz

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • klaudiag Znajoma
    Postów: 27 2

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    myślę, że wynik bardzo ładny :)
    o to ciesze sie bardzo :)

  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczynki za wsparcie:)Jesteście Kochane!!! Juz mi troche przeszło,popłakałam sobie...i powiem Wam ze nawet mi ulżyło, bo ta nie pewność mnie MEGA męczyła!Wiec trzeba miec nadzieję ze Grudzień nam będzie sprzyjać:) Tylko @ musi przyjść...:) Buziaki<3

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • pestka1 Autorytet
    Postów: 1007 765

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elwira.eli wrote:
    Hejka kobietki.... Potrzebuję pomocy... I będę wdzięczna jeśli mi ktoś odpowie na pytanie. Dzisiaj o 8 rano test z paska negatywny. Godzina 20 pozytywny... Mam już córeczki i chciałam mieć chłopca. Dotarcie mi kiedy najlepiej serduszkowac się z mężem .... Buziaki dla wszystkich

    Na chłopca podobno najlepiej w dniu owulacji :)

    cb7w3e3k5o2hfu1b.png
  • mysia09 Autorytet
    Postów: 699 461

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Nie :(
    Ale byłam na wizycie i widziałam pecherzyk <3 12.12 wizyta serduszkowa
    ❤❤❤

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    14.03.2017 - II kreseczki <3
    Córeczka <3
    p19ucsqvolueqdlw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.
    wpadam do was na chwile
    kupiłam dzisiaj w rossamnie testy owulacyjne PROMOCJA!:P
    coś mnie podkusiło by sobie jednego strzelić dzisiaj mój 24dc i owulacje mam wyznaczoną i tempka wyzsza a tu pozytywny wyszedł sama nie wiem co mam o tym myśleć.

    Dzezabella lubi tę wiadomość

  • Elwira.eli Ekspertka
    Postów: 214 57

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pestka1 wrote:
    Na chłopca podobno najlepiej w dniu owulacji :)
    Czyli dzisiaj czy jutro rano najlepiej czy jutro wieczorem?

    Elwiraw4sqvfxmghvzuxjy.png
    d5afqdrhuwojfkqi.png
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judi22 wrote:
    hej dziewczyny.
    wpadam do was na chwile
    kupiłam dzisiaj w rossamnie testy owulacyjne PROMOCJA!:P
    coś mnie podkusiło by sobie jednego strzelić dzisiaj mój 24dc i owulacje mam wyznaczoną i tempka wyzsza a tu pozytywny wyszedł sama nie wiem co mam o tym myśleć.

    Testy owulacyjne wychodziły pozytywne pod koniec cyklu dziewczynom które zaszły w ciążę. Życzę Ci żeby u ciebie też tak było ;)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
‹‹ 3745 3746 3747 3748 3749 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ