Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny <3 jutro bede meldowac co z czekoladowym jajem :D spodobalo mi sie to sformulowanie :D

    Mysiu, przykro mi :( nastepny cykl jest Twoj! Jestem o tym przekonana! Trzymam kciuki :*

    Wisienko, lapiemy wiruski, dziekujemy <3 a Tobie zycze zdrowka :*

    Judi, dzieki za cynk o promocji :D Emidomi ma racje, moze groszek <3 Trzymam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 22:11

    AniaŁ123, mysia09, Cherry_Blossom lubią tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emidomi, przezylas dentyste?? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 22:12

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Emidomi, przezylas dentyste?? :)

    Strasznie długo mi grzebal w tym zebie ale nie bolało mnie na szczęście

    Cherry_Blossom lubi tę wiadomość

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się wieczorową porą :)

    U mnie trochę lepiej - złe samopoczucie to nie po clo, tylko @-hardkorze. Po clo chce mi się tylko spaaaać :D
    Dzisiaj miałam paskudny dzień - pokłóciłam się z M, do tego stopnia, że kazałam mu się wyprowadzić. (W skrócie, jakiś czas temu stracił pracę i nie spieszyło mu się do nowej :/ ) i dziś - eureka - nawet udało mu się rozmowę o pracę na jutro umówić. Da się? Da się.
    Mam przeczucie, że grudzień będzie dobry. W pracy mam już ubraną choinkę i jak na nią patrzę, to jakoś mi bardziej błogo, jestem pewna nadziei że w końcu się wszystko ułoży.

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 03:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzedzabela cieszę się, że nastrój lepszy :*

    Dzezabella lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)
    Ale u mnie wjeje! aż mi się nie chce spod kołderki wychodzić :D

    Wisienka
    Rozumiem, że ja wstaje do pracy wcześnie... ale co Ty tu robisz o 3:55?? :D

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 04:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pola o to samo miałam Wisienkę zapytać :D
    U mnie też wieje, do tego cały śnieg który wczoraj napadało dzisiaj się roztapia, nienawidzę takiej ciapy :/

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Cherry_Blossom Autorytet
    Postów: 4089 2947

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 04:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chora :( :( :(

    U nas też strasznie wieje

    3jgx3e3k580l9nmr.png
    mama:
    atdc2n0aiws3e9ll.png
    3i49roeqwo74umuv.png
    7 IX 16 - Aniołek 13 tc (*)
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez się zbieram powoli

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was z kawka moje poranne ptaszki :*

    Pedze robic obiad, bo wczoraj odpuscilam :/ wiec jednak mnie tez to dopadlo.. :D

    Dzez, przykro mi, ze tak sie pozarliscie ale dobrze, ze poszedl po rozum do glowy! I dobrze, ze mu wygarnelas.. Mialas racje, Kochana :) Daj znac czy ta rozmowa okaze sie owocna :*

    Moj tez szuka pracy, bo w obecnej szefowa to idiotka i nie dba o pracownikow ale jakos nikt nie dzwoni od Maja :/ a wyplata, ze pozal sie Boze... Takie zycie :) ale trzymam kciuki za Twojego :)

    Buziam Was i milego dnia :*

    Dzezabella, pola89 lubią tę wiadomość

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Chora :( :( :(

    U nas też strasznie wieje
    Tu tez mega wieje :/ pewnie glowe urwie jak sie wyjdzie z domu, mysle, ze jakas czapka albo kaptur jest wskazana :)

    Wisienko, bierzesz cos na to chorobsko?

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Czekoladko :*

    Mam nadzieję, że teraz się ogarnie, bo nie wyobrażam sobie żeby było dalej tak jak teraz...

    A tak z innej beczki, zastanawiam się... Idę na monitoring w 11dc po clo i nie wiem, czy nie iść wcześniej, bo miesiąc temu w 13dc pęcherzyk miał 21mm bez clo.
    Jak myślicie?

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1528 724

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien doberek! jutro weekendziunio ahhh jaram sie! o ile kolezanka nie wyskoczy z l4... ale sie sie wsciekne jakbym w weekend miala isc :/ :D caly tydz chodzi chora wiec niech idzie na l4, od poniedzialku:D

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • Dzezabella Autorytet
    Postów: 850 450

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekającanacud masz zaproszenie ;)

    22.06.2017 - dwie kreseczki
    11.07.2017 - serduszko <3

    Rośnij Bąbelku! <3
    3jgxflw1vnz0r2ua.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Dziękuję Czekoladko :*

    Mam nadzieję, że teraz się ogarnie, bo nie wyobrażam sobie żeby było dalej tak jak teraz...

    A tak z innej beczki, zastanawiam się... Idę na monitoring w 11dc po clo i nie wiem, czy nie iść wcześniej, bo miesiąc temu w 13dc pęcherzyk miał 21mm bez clo.
    Jak myślicie?
    Z tego co pamietam masz clo na niepekajace pecherzyki.. Niestety nie wiem czy wczesniej Ci urosna.. Nie wiem czy wczesniej jst sens.. Moim zdaniem wczesniej niz 11dc to za wczesnie :(

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    U nas straszna pogoda. Aż nie chce się z domu wyjść.
    Żeby tylko jutro nie padało bo wybieramy się na targi bożonarodzeniowe do Berlina. Była tam któraś z Was? Bo ja jadę pierwszy raz i nie wiem czy faktycznie jest tak fajnie jak mówią

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzezabella wrote:
    Dziękuję Czekoladko :*

    Mam nadzieję, że teraz się ogarnie, bo nie wyobrażam sobie żeby było dalej tak jak teraz...

    A tak z innej beczki, zastanawiam się... Idę na monitoring w 11dc po clo i nie wiem, czy nie iść wcześniej, bo miesiąc temu w 13dc pęcherzyk miał 21mm bez clo.
    Jak myślicie?

    Clo jest chyba na pękanie pęcherzyka? Czy coś źle zapamietalam?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry_Blossom wrote:
    Chora :( :( :(

    U nas też strasznie wieje

    Uważaj na siebie Wisienka :)

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • emidomi Autorytet
    Postów: 1743 794

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekolada o której idziesz do gina?

    31 lat,
    Aktualnie w trzeciej ciazy
    TSH 3,07
    Niedoczynność tarczycy 1x 88 mg Euthyrox
    Dwie córeczki <3
    14.02.2017 HSG jajowody drożne :-)
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emidomi wrote:
    Czekolada o której idziesz do gina?
    Na 9:40 :) wlasnie siedze po sniadaniu i ogladam Z archiwum X i nie chce mi sie zaczac nawet szykowac.. A o 9 gdzies powinnam wyjsc z domu :) ale w brzuchu juz czuje stres :) choc nie ma sie czym stresowac :D

    Co do Berlina to na targu nigdy nie bylam

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
‹‹ 3746 3747 3748 3749 3750 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Obrotowy fotelik tyłem - bezpieczeństwo i funkcjonalność

Fotelik obrotowy to wygoda i bezpieczeństwo w jednym – dzięki funkcji obracania ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także pozwala na łatwe ustawienie tyłem do kierunku jazdy, co jest najbezpieczniejszą pozycją dla najmłodszych pasażerów. Jakie ma jeszcze korzyści?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ