X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, część diagnozy mam już od wielu lat. Inne wyszły "niechcący". To długa historia. Najważniejsze, że wreszcie trafiłam pod skrzydła prawdziwego anioła.
    A Wy oboje przebadani i nic kompletnie nie wskazuje na jakieś problemy?

    23cs
  • milka90 Przyjaciółka
    Postów: 62 59

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak my obydwoje przebadani. Ja miałam za wysokie tsh ale juz w noromnie, miałam tez sprawdzana drożność jajowodów, lewy drożny a prawy nie wiadomo;/, chodziłam na monitoring cyklu, mam owulaje. Męża badanie nasienia, morfologia troche za niska bo 2% ale bierze body max plus więc mam nadziję że juz jest lepiej.

    p19ugov3vwmda0ke.png
    11dp beta 35.9
    13dp beta 89.61
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałaś jakichś naturalnych metod? Skoro nie wiadomo co z jednym jajowodem, to może spróbuj okładów borowinowych? Pomagają przy zrostach i niedrożności, poprawiają endometrium i jakość owulacji. Ja tsh też miałam podwyższone. W lutym kontrola po 4mcach leczenia.
    A mąż naturalnie się wspomagał? Orzechy brazylijskie jadł? Robił chłodne okłady na jądra? Podobno bardzo pomagają. W ogóle konsultował to? Ja bym to wysłała do naprotechnologa-androloga. Oni potrafią zdziałać prawdziwe cuda i mają świetne efekty nawet w tragicznych przypadkach męskich.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 17:03

    23cs
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze @ nie nadeszła...nigdy ze spóżnianiem problemów nie miałąm-raczej zawsze wcześniej- ale po ostatnim por... to różnie już bywa...
    zycze Wam wszystkim szybkiego zaciążenia :)

    9895d8f993912025643ad20f5d56250a.png

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka witamy
    na of jest też forum próbujących z NaPro. zapraszamy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 21:17

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • milka90 Przyjaciółka
    Postów: 62 59

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panakotka mąż bierze od października body max plus,tak zalecił lekarz z kliniki niepłodnośći i tylko tyle, a te chłodne okłady to trzeba robic codziennie? ogólnie mąż ma dobre wyniki tylko ta morfologia, a tych okładów borowinowych na pewno spróbuję :)

    p19ugov3vwmda0ke.png
    11dp beta 35.9
    13dp beta 89.61
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gama, wiem o nim. Właśnie tamten wątek był inspiracją przy wyborze lekarza i nie żałuję. Zupełnie inne podejście. I wreszcie efekty, co mnie najbardziej cieszy :)

    Milka, każda staraczka i każdy staraczek powinni jeść orzechy brazylijskie. 5 szt. codziennie. To naturalny selen, który dba o układ nerwowy, hormonalny i krążenia.
    Okłady na jądra chłodne (nie zimne) powinni się robić codziennie aż do poprawy wyników. Polecane są szczególnie właśnie przy złej morfologii. Trzeba gaziki moczyć w chłodnej wodzie i okładać jajka. Im częściej, tym lepiej. W czasie terapii powinno się zrezygnować ze spania w majtkach, a w ciągu dnia nosić luźne(!!!!) spodnie i bokserki. Efekty podobno są lepsze niż przy leczeniu farmakologicznym.

    Ja z tą borowiną zacznę przygodę od nowego cyklu. Już widziałam wiaderko 15kg za 40zł. Mnie się przyda na zrosty, a mamie i siostrze zafunduję maseczki borowinowe :) wiele nadziei z nią wiąże i czuję, że mi pomoże :)

    milka90, martamarta lubią tę wiadomość

    23cs
  • milka90 Przyjaciółka
    Postów: 62 59

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panakotka dzieki za rady :) na pewno sie przydzadza:)

    p19ugov3vwmda0ke.png
    11dp beta 35.9
    13dp beta 89.61
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie wszystkie staraczki :)
    jestem tu świeżakiem- dopiero rozpoczynamy starania o maleństwo i mam do Was pytanie i prośbę o opinię ponieważ już sama nie wiem co mam myśleć... okres spóźnia mi się 4 dzień, tempka cały czas w okolicach 37,2, w dniu spodziewanej @ okropne zawroty głowy i ból menstruacyjny jak co miesiąc ale bez efektu. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Do tej pory miałam regularne cykle 25 dni. Oprócz tego tylko senność i żadnych innych objawów. Co o tym sądzicie? Z góry bardzo dziękuję za pomoc. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 13:33

  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panakotka własnie mi sie tak zdawało, ze Cie tam widziałam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 13:35

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśka90 wrote:
    witam serdecznie wszystkie staraczki :)
    jestem tu świeżakiem- dopiero rozpoczynamy starania o maleństwo i mam do Was pytanie i prośbę o opinię ponieważ już sama nie wiem co mam myśleć... okres spóźnia mi się 4 dzień, tempka cały czas w okolicach 37,2, w dniu spodziewanej @ okropne zawroty głowy i ból menstruacyjny jak co miesiąc ale bez efektu. Robiłam dziś test i wyszedł negatywny. Do tej pory miałam regularne cykle 25 dni. Oprócz tego tylko senność i żadnych innych objawów. Co o tym sądzicie? Z góry bardzo dziękuję za pomoc. :)

    brzmi ciekawie, poczekaj z dzień,dwa i zrób znowu test,albo innej firmy

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • milka90 Przyjaciółka
    Postów: 62 59

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśka90 idź na bete hcg to Ci da 100 % pewności:) pozdrawiam

    p19ugov3vwmda0ke.png
    11dp beta 35.9
    13dp beta 89.61
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśka, jedyne co ja Ci mogę polecić to beta z krwi. Nie ufam testom.

    Gama, ale ja tamten wątek tylko czytalam. Piszę w innych wątkach na forum. Tam jeszcze nie napisałam, bo moja ginka nie do końca idealnie trzyma się tej metody. Nie prowadzę obserwacji metodą creightona. Mierzę temperaturę, badam szyjkę i śluz, ale ten w środku, bo ze względu na zaburzenia hormonalne i otyłość nie widzę go na zewnątrz, a jeśli już, to jest diagnostycznie nieprzydatny dla mnie. Moje zapiski prowadzone na OF są wystarczająco skrupulatnie, szczegółowe i dokładne by pani doktor uznała je za podstawę do oceny mojego zdrowia :)

    Milka, polecam się serdecznie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 13:44

    23cs
  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iśka90 też jestem nowa, @ powinnam wczoraj dostać, z testem chyba do jutra zaczekam bo juz robiłam w tym cyklu i nie chce się znów zawieść...w poprzednich ciążach zawsze głównym objawem zastanawiającym była senność, bo zwykle nawet zmęczona nie spałam w dzień, a jak już zasypiam o każdej porze dnia to już dziwne. Zaczekaj do wtorku jak nie będzie @ zrób znów test...mi zawsze w dniu spodziewanej @ wychodziła bardzo słaba druga kreska, więc może trzeba jeszcze poczekać. też mam ostatnio cykle 25 d, a objawy na @ zawsze takie same czy ciąża czy nie :) mam nadzieję ze pomogłam

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PanaKotka

    ja tez narazie tylko śledze,i tak jak Ty prowadze "zwykłą" karte skrupulatnie, a lekarz mój jest NaPro. ciekawa jestem co mi powie na najbliższej wizycie po stracie
    do tej pory mialam tylko z jego zalecen bromka i ovarin
    a sama dodałam len, wiesiołek, itp
    dwie kreski w koncu zobaczylam, ale dlugo sie nie cieszyłam, środek ciężkości sie przesunął......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 13:52

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję! bardzo, bardzo :)

  • midnight Autorytet
    Postów: 1679 1433

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    piszę ze poczekam do jutra a korci mnie strasznie...

    Córcia-2012 <3
    J-6/11tc [*] 13.02.15,
    S -18tc [*] 30.09.15,
    F-16tc. [*] 12.05.16
    K-21tc. [*] 02.02.17
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Midnight, cierpliwość jest wynagradzana podwójnie, dlatego grzecznie czekaj. Nie warto się spieszyć, bo co ma być, to i tak będzie, a testy uwielbiają oszukiwać i nie pokazywać prawdy lub pokazywać nieprawdę.

    Gama, myślę, że tak na prawdę nie liczy się jaką metodą się opisujesz. Liczy się jak dokładnie to robisz i czy w ogóle. Kursy modelu creightona są piekielnie drogie. Mnie na nie nie stać. Przez rok leczenia wydałam ok 15tys. na leki, badania i wizyty (część robiłam na nfz). Wydałam wszystkie oszczędności. Moja ginką to na szczęście rozumie, a gdy miałam beznadziejną sytuację, to nawet kasy ode mnie nie brała. Naprolekarze mają zupełnie inne podejście i moja ginka, to na prawdę anioł. Wreszcie czuję się bezpieczna i nie zamierzam zmieniać lekarza. Poprowadziła dopiero jedną moją stymulację, ale wystarczyło, że pozmieniała dawki większości leków i okazało się, że lutealna nie potrzebna i że owu piękna. Naprotechnolodzy nie patrzą schematycznie i szukają przyczyn. Dobierają leczenie do przypadku, a nie na odwrót. Na pewno poszuka przyczyny, zrobi badania i dostosuje postępowanie do Ciebie i Twoich problemów.

    gama lubi tę wiadomość

    23cs
  • Bee85 Ekspertka
    Postów: 152 99

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, trzymam mocno kciuki by w końcu wszystkim nam udało się zobaczyć podwójną kreseczkę na teście!
    Moja cierpliwość w testowaniu do dnia własnych urodzin zaowocowała pozytywnym rezultatem- prezentem ;) wczoraj wysikałam dwie kreski na Pink teście (mega wyraźne - jest w galerii -pojawiły się po 20 sekundach..), dziś sprawdziłam Clear Blue, który wskazał na 2-3 tydzień od poczęcia, co by się zgadzało. Nie mam jak tego dalej potwierdzić niestety bo mieszkamy w Anglii, a tu nie robią bety :(
    Jestem w niezłym szoku razem z małżonkiem, że się udało :)
    objawy miałam jak na nadchodzącą miesiączkę, więc myślałam, że nic z tego, jedyna różnica - nie bolały mnie piersi i nadal nie bolą - a przecież wg opisów w internecie powinny... no nic, postaram się nie wkręcać sobie, że to znaczy coś złego, ani to, że moja temperatura nie jest wysoka... Może nie jestem taka "książkowa"..
    W każdym razie życzę żeby Wasze starania również wkrótce przyniosły pozytywne rezultaty, a wstrzymujących się z testowaniem całkowicie rozumiem - też nie chciałam się rozczarować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2016, 18:20

    martamarta, midnight lubią tę wiadomość

    h4zpdqk39i22byyb.png
  • milka90 Przyjaciółka
    Postów: 62 59

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bee85 gratulacje :) życzę wszystkiego dobrego :) pozdrawiam

    Bee85 lubi tę wiadomość

    p19ugov3vwmda0ke.png
    11dp beta 35.9
    13dp beta 89.61
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ