X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają
Odpowiedz

Starania o maluszka, porady, - dla tych co dołączyli dopiero i jeszcze się nie znają

Oceń ten wątek:
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bez przesady żeby partner nie dostał zawału.
    Znajome zawsze mi mówił że przesadzam że jestem młoda i kiedyś będe mamą . może I mają rację. Ale czemu wszyscy zachodzą A my nie? może niedługo los się uśmiechnie i do nas i W końcu zostaniemy mamusiami. Piękne słowo może niebawem usłyszymy je Z ust naszych pociech . głowy do góry. Razem damy radę

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 22:03

    Kasia1987 lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :)
    Najgorsze, że my oboje nie pijamy kawy, bo zwyczajnie nie lubimy :P
    ana 1122, No właśnie "czemu?" Ech, trzeba być dobrej myśli, choć to robi się coraz trudniejsze..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 22:09

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nic na siłę. Ja dbam O siebie. Unikam alkoholu nie pale biegam i co? nie jestem w ciąży. Zauważyłam że dziewczyny które postępują na odwrót mają dzieci jedno za drugim. Więc nie W tym problem.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę jeszcze do jedno wam się przyznać. Szukają informacji na temat niepłodności W Internecie często trafiałam na takie fora jak nasze i myślałam jak tak można O takich rzeczach pisać do wszystkich. A teraz wiem że można i jestem tu Z wami. Wiem że takie forum jest wsparciem dla takich kobiet jak my. Daje mam siłę i na nim wymieniamy się doświadczeniem. Dlatego dziewczyny wspierajmy się.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o.n.a dziękuję za listę :) na pewno mi się przyda, najlepiej ją sobie wydrukuje żeby mieć ją na widoku.
    Co do koleżanek, to ostatnio zaczęłam unikać takich wspólnych spotkań w których tylko ja nie mam dziecka. Najgorzej ze w lecie u znajomego na urodzinach wspomnieliśmy ze zaczynamy starania. I teraz gdy idę miastem i spotykam kogoś i pojawiają się teksty w stylu "i jak tam?rośnie tam już coś?" to robi się mega niezręcznie. Na pewno dużo łatwiej było by gdyby nikt nie wiedział.
    Albo tekst teściowej podczas dzielenia się opłatkiem, gdzie z boku stoi z 15 osób " życzę sobie w przyszłym roku wnuka" bardzo ją lubię to dobra kobieta ale czasem jak coś panie, ach....


  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    No to nic na siłę. Ja dbam O siebie. Unikam alkoholu nie pale biegam i co? nie jestem w ciąży. Zauważyłam że dziewczyny które postępują na odwrót mają dzieci jedno za drugim. Więc nie W tym problem.

    No właśnie, jest pełno kobiet które nie przejmują się tym co jedzą i o siebie nie dbają a rodzą zdrowe dzieci, nie wiem jak to jest.


  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak czekanie jest trudne. Kolejne miesiące i lata też. Ale musimy być silne . wierzyć że damy radę. ja zaczynam pierwszy miesiąc Z clo. Więc jestem dobrej myśli. Wy też dziewczyny musicie wierzyć i pamiętajcie że nie jesteście same

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • martamarta Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia 1985 za twoją porada kupiłam dziś mężowi Salfazin, zobaczymy Może akurat coś pomoże to w sumie witaminy :)

    Co do kawy to już sama nie wiem czy pić hehe, dużo nie pije około 2 dziennie często w pracy mam zejście i to mi dodaje powera.

    Ana 1122 mi to forum na prawdę bardzo pomaga, warto się wspierać :)

    o.n.a daj znać jak wyniki nasienia, trzymam kciuki aby były jak najlepsze :)


  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta wiem doskonale co czujesz. Każdy się pyta kiedy wy itd? ciekawe czy jak bym otwarcie powiedziała że nie możemy mieć dzieci czy by chociaż przez chwile się zastanowili co mówią i czy było by im głupio. Myślę że po 2 minutach by zapomnieli i zaczęli opowiadać O swoich dzieciach. Ale tacy są ludzie. Czytałam że niektóre dziewczyny po latach starań maja niechęć do innych dzieci. Ja tak nie potrafie. Ja kocham dzieci nawet inne. Uwielbiam Z nimi spędzać czas.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także dziewczyny łykamy folik i wiesiolka. Mężowi Dajemy saflazin witaminę c i też folik oraz kawę przed i działamy

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) Oki, dam znać :)
    A co do kawy, to chyba nie należy przesadzać. Nie wydaje mi się, żeby komuś, kto nie pije, albo pije mało, zwiększenie ilości kofeiny miało pomóc..
    Gdzieś czytałam za to, ze 20 min przed... plemnikom może pomóc szklanka pepsi :P
    Ale to się wydaje nieco "naciągana" teoria :P

    p.s. Teraz mój Misiu kolejny raz sobie wziął za punkt honoru "działania" i 2 dni temu zaczął się mały "maraton"..Choć do dni płodnych jeszcze chwila.. Heh Najśmieszniejsze jest to, że.. jakby to powiedzieć.. nie bardzo mi się chce.. Wiecie o czym mówię??
    (Co za koszmar, jeszcze kilka lat temu nigdy bym nie pomyślała, ze można mieć "za dużo sexu" Heh)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2016, 22:48

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostawcie trochę plemników na dni płodne

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie chce ci się bo nie chcesz znowu być rozczarowana I przechodzić to po raz kolejny. Może pomyśl że jesteście młodzi i dopiero zaczynacie swoją drogę jak na początku związku. Zakazyny owoc bardziej smakuje

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) No właśnie dziś chyba spasuję :)

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może dziewczyny jakiś plan i cel? co miesiąc jedna Z nas zachodzi W ciążę

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki widzę że nie tylko ja tak miałam wcześniej. Po ślubie stwierdziliśmy, że jeszcze nie chcemy dzieci, bo mieszkanie, bo dopiero zmieniłam pracę i chcę mieć stabilną sytuację i jak wszyscy dopytywali kiedy dzieci, jak to zaraz po ślubie, to wprost mówiliśmy, że za dwa lata. I chyba ktoś nam po prostu wykrakał mówiąc: wiecie jak jest, teraz nie chcecie, a za dwa lata nie możecie :(
    i to straszne bo wcześniej czekałam kiedy @ przyjdzie, a teraz czekam, że może nie przyjdzie. Los jest przewrotny.

  • o.n.a. Autorytet
    Postów: 351 128

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana1122, Ja to chyba w ogole powinnam przestać myśleć...bo niestety za dużo i za często mi sie to zdarza :)
    Buko, ja właśnie tak to czasem odbieram, ze to taka.. "kara".. Jeśli to można tak nazwać, choć wiem, ze to głupie myslenie

    ...czekamy na nasze <3 już ponad 24 miesiące...
    9feff9b000f93c52dd1478bccbb94164.png

  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jestesmy w zwiazku juz 10 lat, ja marzylam o dziecku zaraz po slubie czyli dwa lata temu ale dla mojego meza to bylo za wczesnie (mial wtedy 26l) i zupelnie sie nie poczuwal... Nie chcialam go zmuszac, co jakis czas zaczynalam ten temat i w koncu i on do tego dojrzal. Wiec nuestety nie zawsze jest to nasza wola.. Teraz dopiero zaczynamy starania, jestem pelna obaw i niepokoju wlasnie dlatego ze slysze ile wokol problemow z nieplodnoscia:( stresuje mnie to ze i my mozemy miec pod gorke... Myslenia niestety nie umiem wylaczyc.

    28 lat, 2 cs

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia. Ja też jestem długo W związku bo 11 lat. Nie martw się jeszcze. Zdrowe pary starają się do roku normalnie. I masz rację nie da się wyłączyć myślenia. Wiele osób mi mówi nie myśl jednak oni nie wiedzą jak to jest bo mają dzieci kiedy chcą. to jest ciężki okres dla pary i nie można Tak po prostu sobie żyć. Zawsze ten temat będzie obecny

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • malutka_8686 Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki dołączam do forum :) Mam 30 lat 6 lat starań o dziecko w czym 3 ostatnie lata ostra walka o maluszka. Jestem po laparoskopii endometriozy, z moim mężem zrobiliśmy już chyba wszystkie możliwe badania. Wyników nasienia nie ma złych (mieszczą się w normie).A upragnionych dwóch kresek brak :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2016, 08:54

    Starania od 2012
    lipiec 2015 laparoskopia - II stopień endometriozy
    17.02.2016 IUI :(
    17.03.2016 IUI :(
    20090523580114.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ