X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 28 października 2014, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    tak czasem najlepiej ;) bez mierzenia temperatur, obserwacji śluzu - czysty spontan ;)
    Można to i tak nazwać. Nieważne jak ważne że jest i że mogę go codziennie przytulić :-)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Beata83 Przyjaciółka
    Postów: 96 46

    Wysłany: 28 października 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny trochę mnie tu nie było,ale mam zbyt dużo na głowie :/ Anastazjaaa wiesz że też czekam na okres w tym terminie ,ale po cichu liczę że sie Udało :) od wczoraj mam taki okropny ból piersi nie można ich dotknąć są napuchnięte (nidgy takiego bólu przed okresem nie miałam bo i też piersi mam nie za duże hehe ;) i pojawił się biały śluz.Dziewczyny nie wiem czemu ale mam takie przeczucia że ten cykl byl udany ,a jeśli nie to.......znowu bedzie nastpepny i wreście się nam wszystkim uda, pozdrawiam serdecznie.:)

    Anastazjaaa, Basik122, Wszechmiła lubią tę wiadomość

    Beata83
    200902064565.png

    201509251765.png[/ur
  • Tinuviel Przyjaciółka
    Postów: 83 44

    Wysłany: 28 października 2014, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc, my tez staramy sie o rodzenstwo. Gosia ma 5 lat i 9 miesiecy, zaczelismy 7 miesiecy temu i do teraz nic... w tym miesiacu poronilam w bardzo wczesnej ciazy a czas leci... nie przeraza Was roznica wieku miedzy dziecmi? :)

    20070929580114.png
    bd061c599e473310a95fd01adee4bb49.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 października 2014, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata83 wrote:
    Cześć Dziewczyny trochę mnie tu nie było,ale mam zbyt dużo na głowie :/ Anastazjaaa wiesz że też czekam na okres w tym terminie ,ale po cichu liczę że sie Udało :) od wczoraj mam taki okropny ból piersi nie można ich dotknąć są napuchnięte (nidgy takiego bólu przed okresem nie miałam bo i też piersi mam nie za duże hehe ;) i pojawił się biały śluz.Dziewczyny nie wiem czemu ale mam takie przeczucia że ten cykl byl udany ,a jeśli nie to.......znowu bedzie nastpepny i wreście się nam wszystkim uda, pozdrawiam serdecznie.:)
    Po twoich objawach tez mi się wydaje ze ci się udalo

    Beata83 lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 października 2014, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinuviel wrote:
    czesc, my tez staramy sie o rodzenstwo. Gosia ma 5 lat i 9 miesiecy, zaczelismy 7 miesiecy temu i do teraz nic... w tym miesiacu poronilam w bardzo wczesnej ciazy a czas leci... nie przeraza Was roznica wieku miedzy dziecmi? :)
    Mnie przeraża, zwłaszcza ze zaczęłam starania prawie rok temu, a miesiące uciekają jak szalone. Ale są też plusy dużej różnicy wieku, tiago zwoferowal się ze będzie mi pomagał, będzie podawał pampersy i sprzatal grzechotki, heh slotki brzdac.

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 29 października 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinuviel wrote:
    czesc, my tez staramy sie o rodzenstwo. Gosia ma 5 lat i 9 miesiecy, zaczelismy 7 miesiecy temu i do teraz nic... w tym miesiacu poronilam w bardzo wczesnej ciazy a czas leci... nie przeraza Was roznica wieku miedzy dziecmi? :)
    Troche przeraża ale ja słyszałam że w wielu przypadkach wieksza różnica wieku jest też bardzo dobra. Mój synuś nie może doczekać sie rodzeństwa bardzo chce miec siostrzyczkę, też obiebuje że będzie pomagał przy dzidzi nawet już kupił za swoje pieniążki ze skarbonki pierwszy prezent (skarpetusie) ;-)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 29 października 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beata83 wrote:
    Cześć Dziewczyny trochę mnie tu nie było,ale mam zbyt dużo na głowie :/ Anastazjaaa wiesz że też czekam na okres w tym terminie ,ale po cichu liczę że sie Udało :) od wczoraj mam taki okropny ból piersi nie można ich dotknąć są napuchnięte (nidgy takiego bólu przed okresem nie miałam bo i też piersi mam nie za duże hehe ;) i pojawił się biały śluz.Dziewczyny nie wiem czemu ale mam takie przeczucia że ten cykl byl udany ,a jeśli nie to.......znowu bedzie nastpepny i wreście się nam wszystkim uda, pozdrawiam serdecznie.:)
    Kochana mam nadzieję że masz dobre przeczucia :-) trzymam kciuki :-D

    Beata83 lubi tę wiadomość

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Tinuviel Przyjaciółka
    Postów: 83 44

    Wysłany: 29 października 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Troche przeraża ale ja słyszałam że w wielu przypadkach wieksza różnica wieku jest też bardzo dobra. Mój synuś nie może doczekać sie rodzeństwa bardzo chce miec siostrzyczkę, też obiebuje że będzie pomagał przy dzidzi nawet już kupił za swoje pieniążki ze skarbonki pierwszy prezent (skarpetusie) ;-)
    ooo bardzo slodkie :)
    Gosia powtarza ze chcialaby miec BIG Sister. Nie przyjuje do wiadomosci ze moze byc chlopiec i ze napewno nie bedzie dzidzius starszy od niej...
    My sie staramy 7 miesiecy, zaluje ze tak dlugo czekalismy...
    Kiedys wszystko bylo prostsze i @ regularne i Gosia zrobiona za pierwszym podejsciem. A teraz pierwsza ciaza od 7 miesiecy i dowiedzialam sie gdy bylo juz za pozno bo trwalo poronienie i slysze selekcja naturalna... ze wiele kobiet, ze w sumie to tam nic nie bylo, ze powinnam sie cieszyc bo to znaczy ze moge... a ja mysle jak to tak? cale szczescie ze jest Gosia...

    20070929580114.png
    bd061c599e473310a95fd01adee4bb49.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 29 października 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas podobna sytuacja o Maksia nawet nie zaczeliśmy się starać i się trafiło w odpowiedni moment a teraz staramy się już od lipca i nic. Gin twierdzi że trzeba będzie zrobić badanie nasienia bo ja mam monitorowane cykle więc jest ovu na bank. Przykro mi że poroniłaś, ja uważam że każdy przypadek poronienia jest traumatycznym przeżyciem dla kobiety nawet jeśli to oznacza że jest w stanie zajść w ciąże. Oby nigdy więcej cię to już nie spotkało a Gosia w końcu miała Big Sister :-D W sumie to my też długo zwlekaliśmy mieliśmy zacząć w sierpniu tamtego roku ale mieliśmy trochę kłopotów, potem otworzyliśmy własną firmę więc czekaliśmy jak się to rozkręci. Dopiero w lipcu przycisnęłam męża że może w końcu zaczniemy się starać i póki co fasolki nie ma :-( Ale kiedyś napewno będzie u każdej z nas :-D

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 29 października 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane trzymam kciuki za nas wszystkie, uda się na pewno musimy tylko uzbroić się w cierpliwość, choć czesem to takie trudne

    Basik122, Beata83 lubią tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • kim88 Koleżanka
    Postów: 54 3

    Wysłany: 29 października 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam my tez staramy sie o rodzenstwo mój syn ma 4,5 lat a staramy sie juz 2 lata :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam córcię 3letnią. Od 1,5 roku staramy się o kolejne- bezskutecznie.
    Jestem po laparoskopii w maju, torbiel 5cm usunięta. Efektów nadal brak. Listopad/grudzień wysyłam męża na badanie nasienia, wcześniej problem był po mojej stronie, brak owulacji itd. Teraz niby wszystko ok, więc czas zbadać i jego i siebie na nowo.
    Troszkę załamuje mnie rosnąca różnica wieku, ale staramy się jak możemy ;)

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 29 października 2014, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jak to mozliwe tyle nas jest starajacych sie o rodzenstwo...z pierwszym tak ,,siup,,a drugie nadal czeka...:/

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 30 października 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czzby czs działał na naszą niekorzyść? To przerażające

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 30 października 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze nieplanowane, a teraz się boję, że jak zaplanuję, to będzie problem. I strasznie chciałabym córę... A tego zaplanować się nie da :<

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Tinuviel Przyjaciółka
    Postów: 83 44

    Wysłany: 30 października 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napewno czas nie jest sprzymierzencem. Moze za bardzo o tym myslimy? Mam kolezanke z dwojka dzieci, w obie ciaze zaszla bez problemu ale pry drugiej cesarce okazalo sie ze jeden jej jajnik nie funcjonuje (mialo to swoje uzasadnienie w przeszlosci) a mimo to dwojka dzieci. mowi mi 'Tinuviel, gdybym pewnie wiedziala o tym to nie mialabym do tej pory dziecka - ze stresu i obawy ze cos jest nie tak' takze dziewczyny pozytywne myslenie, trzeba przekonac organizm ze wszystko jest ok i najwyzszy czas na ciaze :)))

    Wszechmiła lubi tę wiadomość

    20070929580114.png
    bd061c599e473310a95fd01adee4bb49.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 31 października 2014, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane u mnie dziś test 25 na minus :/
    Jeśli dziś @ nie przyjdzie to kupię test 10 i siknę jutro jeszcze raz

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 31 października 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jednak ;) trzymam kciuki za jutro :)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 31 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja przyjrzyj się czy na pewno nie ma tak drugiej kreski bo jestem głęboko przekonana, że jesteś w ciąży :D
    A tymczasem ja zaczęłam nowy cykl i ciągle zapominam zmierzyć rano temperaturę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 11:37

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 31 października 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinuviel a mojej kuzynce lekarz powiedział, że nie uda jej się zajść w ciążę (poważne problemy hormonalne, spora nadwaga i duża dwurożność macicy). Okres miała 2-3 razy w roku. Po raz kolejny czekała od 2 miesięcy na okres i postanowiła z tym walczyć, więc poszła do ginekologa, który zaczął od przepisania jej czegoś na wywołanie miesiączki. Przy okazji wizyty w aptece kupiła test ciążowy i oczywiście okazało się, że jest w ciąży. To był już 7/8 tydzień.

    Tinuviel lubi tę wiadomość

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
‹‹ 147 148 149 150 151 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ