X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • akuszerka89 Autorytet
    Postów: 1325 2157

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mogę się przyłączyć?? Chciałabym jak najszybciej zajść w kolejną ciążę, bo podobno teraz jest najlepszy moment. o Filipa staraliśmy się 1,5 roku z laparoskopowym nakłuwaniem jajników i czyszczeniem macicy z polipów. Mam PCOS i wszystko co z nim związane. A jak jest u Was?

    preg.png
    28.08.2014 - mój CUD - Filip❤️
    01.04.2015 - 5tc [*]
    18.08.2017 - Amelka [*]
    14.08.2018 - 6tc [*]
    04.10.2021 ciąża biochemiczna
    26.07.2022 ciąża biochemiczna
    29.10.2022⏸️😍
    22.12.2022 będzie Natalka 😍💗
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc czesc. :)
    Mozna dolaczyc? Nasz syn 4 stycznia skonczy 2latka. Chcielibysmy aby mial rodzenstwo dlatego dzialamy, poki co 1 cykl nieudany za nami. Przed swietami testuje i zobaczymy czy bedzie prezent na gwiazdke czy nie. Pije inofolic, biore vita-mine plus dla kobiet, wit b6, wiesiolka do owulacji i magnez po owulacji.
    Z synkiem staralismy sie 3msc.

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny im nas więcej tym weselej ;)

    Milejdi ja magnez pije cały cykl ;) jest dobry na endometrium

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biore magnez na skurcze macicy po owulce, w sensie zeby ich nie bylo :)

  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też kilka razy przeszła przez myśl adopcja, szczególnie kiedy kolejna ciąża skończyła się w 11 tc. Aż wreszcie urodziła się Ania.
    Za to wczoraj czytałam ciekawy wywiad o parze, która miała problemy z zajściem w ciążę i postanowili nie czekać tylko adoptować:
    http://dziecisawazne.pl/najtrudniejsze-byly-dwa-miesiace-oczekiwania-na-nasze-dziecko-o-adopcji-rozmawiamy-z-anna-komorowska/

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, jesli mozna to chetnie sie przylacze;)

    Czytam i czytam Wasze posty i nabralam ochoty, zeby tez cos napisac. Otoz, piec miesiecy temu powitalismy na swiecie nasza piekna, pierwsza kruszynke - Zuzanne. Ciagle karmie piersia, ale bardzo bym chciala znowu zajsc w ciaze...

    Jeszcze nie rozpoczelismy staran, no bo jak mam wyznaczyc owulacje, jesli jeszcze nie wrocila mi @? Juz nie moge sie doczekac i mam nadzieje, ze szybko uda nam sie splodzic siostre lub braciszka dla naszej coreczki. Chociaz mam przeczucie, ze nie bedzie to takie proste, bo jak sie na cos zafiksuje to zaczynam sie streowac, a wiadomo, ze wtedy poczecie mniej realne, naklepiej byloby wyluzowac, tylko jak?

    Dziewczynom, ktore sie staraja, zycze powodzenia i trzymam mocno kciuki, zebysmy niedlugo zobaczyly dwie kreseczki;))

    kacha 32 lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka witaj.
    Ile czasu staraliscie się o pierwsze malenstwo

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze powiedziec, ze nie dlugo, udalo sie w drugim cyklu staran, ale....w pierwszym cyklu sie nie udalo, wiec postanowilam nie czekac i kupilam cyclotest baby. Nie wiem czy dzieki temu (bo komputer pokazal wprawdzie faze plodna, ale nie owulacje), ale sie udalo. Ciaze znosilam fatalnie (nie fizycznie, bo tu wszystko bylo okej, ale psychicznie, bo ciagle balam sie o moje malenstwo, zeby wszystko bylo okej). Na szczescie skonczylo sie dobrze i teraz chcialabym drugie. Najlepiej juz bym zaczela, ale poki co nie ma @, wiec nawet nie wiem czy mam ovulacje... Boje sie, ze tym razem nie pojdzie tak gladko...

    Hmm...a moze by mierzyc temperature codziennie i sprawdzac, mimo, ze nie ma @, myslicie, ze takie pomiary moga byc wiarygodne???

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WITAM MAMUŚKI:)
    MY SIĘ STARAMY O TRZECIE BOBO:))))) CO PRAWDA DOPIERO 3 MIESIĄCE ALE DLA MNIE TO I TAK DŁUGO W PORÓWNANIU Z POPRZEDNIMI CIĄŻAMI. W PIERWSZEJ CIĄŻY TO BYŁO MÓWISZ I MASZ A W DRUGIEJ W DRUGIM CYKLU A TERAZ NIC....SĄ TU JAKIEŚ DZIEWCZYNY KTÓRE TEŻ CZEKAJĄ NA TRZECIĄ CIĄŻĘ????:)

    Justi2
  • Wszechmiła Przyjaciółka
    Postów: 99 42

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba wczoraj był TEN dzień. Do wczoraj byłam wyluzowana, dzisiaj znowu zaczynam się nakręcać i analizować wykresy.

    Mama Ani (2014) i Ewy (2015)
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summerka, myśle że możesz pomierzyć temperaturę bo jesli owul\acja występuje to powinnas odnotowqac jakis spadek.
    i może kup testy owulacyjne? nawet jakbyś miała robić je z miesiąc to warto, bo jeśli owulacja już wróciła to testy na bank pokażą

    justi ja staram sie o drugie, ale marzy mi się trójka, z tym że męża na drugie namawiałam rok, wiec nie wiem czy zgodzi się na trzecie :/

    wszechmiła no to czeka cie teraz najgorszy czas... czekanie, zaciskam kciuki ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki i pamiętam <3

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, zastanawiałam sie nad testami owulacyjnymi i chyba zamówienia na Allegro.

    Wszechmila, trzymam kciuki

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety w dni najbardziej płodne miałam jelitówkę i ledwo żyłam.
    Cykl stracony. Nie rozpoczynam Inofemu, żeby mi nic nie pokićkał w cyklu i żebym na sylwka przypadkiem okresu nie miała. Dostanę okres przed świętami i wtedy zacznę brać Inofem.
    Chociaż na sylwestra poszaleję.
    Testy owulacyjne mam również :)

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy zamówione, mierzenie rozpoczynam od jutra;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2014, 15:20

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja też od wczoraj walczę z biegunka, a płodne zapasem :/ masakra mam nadzieje ze mi nie przesu ie ani nie wstrzyma owulacji eh...

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakis okropny wirus panuje. Co rusz ktos ma jelitowke albo biegunke...
    Mnie tez przeczyszcza, ale po inofolicu.

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ja też od tego cyklu pije infolik i do tego siemię lniane.... Może od tego ta biegunka :/

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazja, calkiem mozliwe, ja odkad pije inofolic schudlam juz ze 2kg przez te wizyty w wc.

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 grudnia 2014, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jestem szurnieta! Nawet nie wiem czy mam owulacje juz, a kupiłam dziennik/kalendarz ciazy do książki w oczekiwaniu na dziecko (która nabylam w 1 ciazy)...ta moja niecierpliwosc!

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ