X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 22 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i że nie można kodować dziecku, że każdy upadek, to mama z dzieckiem ryczy ;) tylko pomagać mu się pozbierać szybko. U mnie się to sprawdza. Przytulę, pocałuję i jeszcze bym na kolanach potrzymała, a Młody już się wyrywa, bo go już nic nie boli :P

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie nie jechałam do szpitala, bo wydaj mi sie, ze uderzenie nie było mocne, bo nawet nie płakała, tylko tak szlochała ze strachu. Dziś tez w czasie zabawy stuknelysmy sie głowami, popłakała sie, ale chwile ja zagadalam i jest ok.

    Nie przesypia, dziś płakała, ale dałam herbatkę, potulilam i usnęła:) za to @ ani widu, ani słychu i sie cholera nie zanosi:(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 23 marca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nocy nie warto dawać herbatki :( szybko z próchnica będziecie się bawić. Najlepiej przyuczyć do wody.

    Mój syn wczoraj chciał mnie złapać w wc, nie wyrobił w złapaniu drzwi i teraz ma meeeega wielki siniak na czole... Czasem te siniaki wyglądają, jakbym go biła...

    @ przyjdzie. Jak nie karmisz, to szybko się pojawi. U mnie nie ma objawów owulacji ;/ nie mam pojęcia ile cykl trwać będzie... I nawet teraz nie wiem, kiedy testować.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 23 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ale wody nie obu, więc nie chciałam tak od razu jej traumy fundować, dziś juz dam wodę;)

    Bidulek, to zdrowo sie walnął chyba, bardzo płakał?

    Testować musisz chyba teraz na wyczucie, tj. jakieś czas po serduchowaniu, bo nie wiadomo jak teraz z tym cyklem. Ja póki nie mam @, to nie będę mierzyć tempki, robić testów, ide na żywioł:) dziś zaczynam i zobaczymy;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2015, 09:53

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 24 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wył okropnie. Ale przytulenie i buziak pomógł ;)

    Dziś 22dc, więc chyba poczekam do 28dnia. Przy pierwszej ciąży, bladzioch był w 29dc, więc nie ma co zużywać testów... Ależ bym chciała już nosić fasolkę!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 24 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, ze lepiej poczekać, bez sensu testować, np. w 18. dniu;)

    My bez cyca 4. Dzien, a czuje sie bez zmian, to jak karmiłam bardziej czułam sie na @ niż teraz - cholera, cholera, juz chce być w ciazy!!! aaaa...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 25 marca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby szybko u Ciebie zaskoczyło - nawet bez @ ;)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 marca 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marne szanse, zobaczymy...ech, a jak i Was cyc?

    PS długo jeszcze masz plan karmić?

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 26 marca 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do samo odstawienia karmie. Karmimy się popołudniami i w nocy. Przyzwyczaiłam się do pobudek i w miarę kumata jestem, więc myślę, że w pracy dam radę. Póki co, pobudek mamy 2 lub 3 - zależy też, czy zostawiam go na chwilę beze mnie, czy nie - zdecydowanie nadrabia bliskość, kiedy mnie nie widzi. No, ale jak wymęczony jest przez cały dzień, to później lepiej śpi.

    Dlaczego uważasz, że marne szanse?

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 marca 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podziwiam, ale skoro masz @, to możesz babla karmić hihi;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :-)
    Mogę się przyłączyć?
    Jakby nie było, staramy się o rodzeństwo dla synków :-) To będzie nasze czwarte :-D

    Kłaniam się ;-)

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Pchełka :) życzę córy zatem :) i zazdroszczę już trójki dzieciaczków :)

    Summerka - ale znowu częstsze karmienia mogą przystopować owulkę ;) jeszcze jak teraz temperaturę dodałam na wykres i tak późno mi owulkę wyznaczyło, to totalny ubaw mam, że nic z tego, bo zero objawów.

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech, trudno, trzeba wyluzować...;) tylko chciałam zajść w ciąże przed powrotem do pracy...

    Pchełka, witaj! Podziwiam pozytywnie, czwarte dziecko;) jesteś supermama;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 27 marca 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też, ale ni da rady ;) no nic. Popracuje sobie, a syn sobie pobędzie z babcią, która już nie potrafi się doczekać ;)

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 27 marca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bym chciała przed powrotem do pracy chociaż z drugiej strony to taki powrót na chwilę na pewno byłby jakąś odmianą

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 27 marca 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majamia, skoro masz możliwość zostawienia dziecka z babcia, to pewnie;)

    Mirka, tak, dla zdrowia psychicznego czasem trzeba pobyć z dorosłymi, a nie tylko kupki, pieluszki, słoiczki, gugu, etc.;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 15:39

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 27 marca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchełka wrote:
    Cześć Dziewczyny :-)
    Mogę się przyłączyć?
    Jakby nie było, staramy się o rodzeństwo dla synków :-) To będzie nasze czwarte :-D

    Kłaniam się ;-)
    cześć pchełka:) czwarte super i pewnie ze wskazaniem na dziewczynkę?;)
    a ja dziewczynki dalej walczę o swoje trzecie szczęście chociaż ostatnio moje dwie księżniczki tak mnie wyprowadzają z równowagi że jak trzeciego się doczekam to chyba na głowę dostanę:))) ale to nic niech już w końcu się ta fasolka pojawi:) ale wiecie co najlepiej mają te mamy które nie muszą pracować tylko całkowicie mogą poswięcić się wychowaniu dzieci:/ urlop by mi się przydał a to dopiero w sierpniu:( a to wszystko przez specyfikę mojej pracy czasami mam wrażenie że taka praca jest najlepsza dla bezdzietnych kobiet i wydaje mi się że limit cierpliwosci i wrażliwosci na hałas całkowicie wyczerpuje w pracy i dla moich dzieci już go nie starcza:/ tym bardziej że moje dwie to potrafią wyrabić normę całej trzydziestki:) lubię moją pracę ale wyczerpuje mnie ona do zera chyba muszę wygrać w totka:))

    Justi2
  • milola86 Autorytet
    Postów: 1153 1108

    Wysłany: 28 marca 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny;) chciałabym powiększyć wasze szeregi mam starających się o kolejna pociechę :) Jak widzicie po moim suwaczku droga do zostania mama nie była łatwa, ale zakończona sukcesem:) Od zawsze marzylam o dużej rodzinie, wiec myślę ze nadszedł czas na rodzeństwo ndla naszej córki. Staramy sienod grudnia z miesięczna przerwą, ale jak widać efekty marne. Jestem tuz przed ovulacja, wiec może tym razem się uda?Trzymaj kciuki za wasze starania:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 14:18

    atdcvcqgb9ua249c.png
    3i49df9h2ksxxkie.png

    Bóg mówi prosto o krzywych liniach naszego życia...
    Adaś Ewa Róża i Piotr-moje maleńkie aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe przyjęcie ;-)
    No mogłaby być córunia, ale nie myślę o tym jakoś obsesyjnie ;-) Nie mam nic przeciwko kolejnemu chłopaczkowi :-D
    Mam naprawdę fajne dzieciaki i zawsze marzyłam o dużej rodzinie. Latka lecą, mam już na karku 32 lata więc zdecydowaliśmy się teraz, bo nie wiadomo czy uda się tak szybko, jakby to sobie człowiek zaplanował.
    Ja mam troszkę inną sytuację zawodową bo prowadzę własną DG i pracuję w domu, ale to też ma swoje minusy, bo chce się człowiekowi czasem "między ludzi" ;-)

  • Justi2 Autorytet
    Postów: 304 178

    Wysłany: 28 marca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a znajoma dzisiaj urodziła zdrowego chłopczyka i bardzo się cieszę jej szczęściem ale jakies takie ukłucie w serduchu poczułam jak zobaczyłam jej zdjęcie z małym:/

    Justi2
‹‹ 196 197 198 199 200 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ