X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 16 września 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe powitanie :-)
    Również trzymam kciuki,aby nasze dzieciaczki miały niedługo rodzeństwo

    Kasha - ja właśnie,gdyby miała być córeczka,to bym nazwała ją Natalia :-)

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was :-) czy mogę dołączyć????:-)
    Mam córeczkę która skonczy 4 latka w październiku.
    Staramy się o rodzeństwo od lutego 2015.
    Niestety dla nas los nie jest jakiś dobry.
    W marcu 2015 poronilam ok 4-5 tc trafiłam do szpitala bo lekarz się skapnal że trzeba mi podać immoglobuline (konflikt krwi) oraz lyzeczkowanie bo znaleźli resztki. Zgodę od gina dostaliśmy od razu po kontroli. Oczywiście starania pełna gębą :-) w maju wylądowałam na izbie przyjęć prosto pod nóż. Dostałam takich boli w pracy że wylam,chodzić nie mogłam po zbadaniu okazało się że to ciąża pozamaciczna. Usunęli mi jajowod bo wszystko pękło (5-6 tc) na szczescie jajnik zostawili. Lekarze mówią że otarłam się o śmierć bo bardzo dużo krwi było w brzuchu,mam dziecko i dla kogo żyć to najważniejsze! A drugie dziecko kiedyś będzie,przecież stara nie jestem hahaha to było żałosne ale teraz bardziej mnie przekonują słowa doktorka.
    Po poronieniu zrobiłam badania na tarczyce okazało się że wysokie tsh i hashimoto mam. Jestem na letrox 75 dodatkowo Wit.d, żelazo, folik.
    Jestem też pod opieką lekarza gina od niepłodności dał nam pół roku na zajście jak się nie uda to wtedy nas będzie badał :-(

    23.09 powinnam dostać @ mam nadzieję że nie dojdzie. Mam bóle brzucha i jajnika, głowy czasami mdłości ale nie wiem już sama mam myśli że się nakręcam.
    Testować będę w przyszłym tygodniu.
    Niedawno miałam dziwny sen. Śniło mi sir że byłam w ciąży i przyszłam do gina ja potwierdzić. Ciekawe czy będzie proroczy sen :-)
    Trzymam kciuki za fasolki :-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 17:32

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 18 września 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka - witam, ja również bardzo pragnę rodzeństwa dla mojego dziecka i staramy się.
    Muszę jednak zmienić lekarza...
    Robiłam badanie progesteronu i mam niski, ów lekarz nie przypisał mi suplementacji progesteronu..
    No i mam wątpliwości co do mojego tsh. Ten lekarz nie widział przeciwskazań i dał nam zielone światło... W tym cyklu nie udało się. Jestem przed @,mam pierwsze juz jej początki (plamienia).

    Oby następna opieka lekarska udała się szczęśliwa, i oby następny cykl,również był szczęśliwy.

    Trzymam kciuki za Ciebie , Żabka, jak i za pozostałe matki, starające się o rodzeństwo :-) :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 10:50

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 18 września 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy ile wynosi twój progesteron? Ja też umowilqm się do innego lekarza.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miss byłam w takiej samej sytuacji. Wyraził zgodę a nie przewidział że zrosty mogą się zrobić doprowadziło to do ciąży pozamacicznej. W szpitalu ( bo też tam leczy) zapytał co za numery mu wycinamy hahaha
    Teraz po zmianie lekarza jestem trochę zdziwiona. Mamy się starać pół roku na spontanie i już do stycznia jak nie zajdę będziemy się badać. Mimo wszystko myślałam że po robię badania powie co i jak a on każe działać bo płodni jesteśmy.
    Już nie wiem co robić mam wrażenie że ten lekarz nie wie co robi no ale jest mądrzejszy i chyba trzeba się dostosować.
    Dziewczyny strasznie bolą mnie jajniki od tygodnia,pochwa w środku nie wiem co się dzieje jutro rano przed pracą testuje bo nie wytrzymam :-)
    Kas miss czasami trzeba zmienić lekarzy.Różnie to z nimi dzisiaj bywa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 20:31

    missy83 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kas właśnie uświadomiłam sobie po twoim wpisie ze 4 cykl się już staramy po pozamacicznej :-((

  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 18 września 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dzisiejszy wynik bety 0,3. Czyli rozpoczynam starania od nowa. Dziś 11dc śluz rozciagliwy coś dużo go jest. Testy ovu jednak negatywne. Martwię się że będzie cykl bez ovu

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 04:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testowanie ciążowe jak narazie z negatywnym wynikiem.
    Kas na luuuuuzie olej temat dziś stwierdzam że lekarz miał rację. Przez te 4 cykle się spinalismy z mężem i nici.
    Nawet żel sobie zakupiłam (niepamiętam nazwy) miał wspomóc..... Owszem pomogl ale w poślizgu :-)

  • ewix124 Debiutantka
    Postów: 6 7

    Wysłany: 19 września 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mogę dołączyć? Jestem juz mamą Majeczki która w poniedziałek skończy 3 latka, o rodzeństwo staramy się od 8 cykli jak do tej pory bez efektów. Mam 24lata.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewix a robiłaś jakieś badania? Na coś chorujesz? Jeśli można spytać :-)

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 19 września 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas50 wrote:
    Missy ile wynosi twój progesteron? Ja też umowilam się do innego lekarza.
    Zrobiłam w 22dc , progesteron wyszedł 7,20 (wiadomo,że powinno sie robić 7-8 dni po owu, ale musiałam teraz testować,czy aby w ciąży nie jestem). testowałam jakieś 2 dni przed terminem spodziewanej @. Teraz mam plamienia, takie lekko brunatne z lekko rozciągliwym śluzem...właśnie takie mam przeważnie przed @ . Trzeba do lekarza...innego...takiego,który bardziej rozmowny, zapobiegawczy...taaa
    A progesteron powinien we wczesnej ciąży wynosić tak 16 minimum...no to jak by wychodził te 7... to ... chyb a nie możliwe, aby ciąża mogła się utrzymywać. Zresztą, poszperam w temacie o progesteronie. ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2015, 23:28

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 19 września 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w 8dpo miałam 15. Chyba też nisko i plamienia od 21dc

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 21 września 2015, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śluz plodny, szyjka miękka i otwarta, a testy owulacje negatywne :(

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • kas50 Autorytet
    Postów: 4712 1440

    Wysłany: 21 września 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DeLaCruz wrote:
    Śluz plodny, szyjka miękka i otwarta, a testy owulacje negatywne :(
    Mam to samo od 5dni. Dziś 14dc, w środę mam gina zobaczę co powie po usg.

    dqpri09k0q2gqh47.png
    l22ngu1rr5v7rhaf.png


    ........................................................................................

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe :)
    W końcu się tutaj coś ruszyło ;)

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 21 września 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę do was dołączyć???

    W końcu dostałam @ po porodzie, po 11 miesiącach od pojawienia się na świecie Juleczki.
    Jak wyglądały wasze pierwsze cykle po porodzie? Byly w miarę regularne?

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Mogę do was dołączyć???

    W końcu dostałam @ po porodzie, po 11 miesiącach od pojawienia się na świecie Juleczki.
    Jak wyglądały wasze pierwsze cykle po porodzie? Byly w miarę regularne?
    Ja dostałam @ zaledwie tydzień po porodzie i cykle miałam w sumie normalnie nic szczególnego ;)

  • ewix124 Debiutantka
    Postów: 6 7

    Wysłany: 22 września 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    żabka04 wrote:
    Ewix a robiłaś jakieś badania? Na coś chorujesz? Jeśli można spytać :-)
    Nie, nie robiłam i nie choruje na nic.

  • ewix124 Debiutantka
    Postów: 6 7

    Wysłany: 22 września 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOI wrote:
    Mogę do was dołączyć???

    W końcu dostałam @ po porodzie, po 11 miesiącach od pojawienia się na świecie Juleczki.
    Jak wyglądały wasze pierwsze cykle po porodzie? Byly w miarę regularne?
    U mnie po porodzie @ pojawila sie po roku i w sumie byla regularna

  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 22 września 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewix124 wrote:
    U mnie po porodzie @ pojawila sie po roku i w sumie byla regularna
    A karmilas wtedy piersia? Ja jeszcze karmie 2 razy na dobe, na roczek mialam odstawic ale zobaczymy ;-)

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
‹‹ 218 219 220 221 222 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ