X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 czerwca 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy ja bym narazie nie robiła, hcg może się jeszcze utrzymywać jakiś czas po oczyszczeniu mi np testy pozytywne wychodziły jeszcze po ponad 30 dniach od zabiegu, poziom najlepiej sprawdzać czy spada po wszystkim... trzymaj się oby to za długo nie trwało.

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    hej :) wpadłam na razie z ciekawości, choć w przyszłym roku rozważamy starania o 3 maluszka :) mąż już coś przybąkuje, ale dla mnie za wcześnie. Czy ktoś stara się o trzecie dzieciątko? łatwo taką decyzję podjąć? bo mi decyzję o 2 ciąży było łatwo podjąć a teraz już gorzej, więc myślę sobie, że pewnie jeszcze nie jestem gotowa i to stąd.

    belldandy trzymam kciuki!
    u a bardzo ciezko bylo podjac decyzje o kolejnym dziecku. caly czas mamy male watpliwosci... ale baredzo chcemy tego :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • MiaDina Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 25 czerwca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna14 my mamy dwójkę i będziemy myśleć za jakiś czas o 3. Tzn już myślimy, ale że za rok się starać zaczninemy jakoś pewnie. Póki co będę miała wyjmowany implant antykoncepcyjny i chcę sprawdzić jakie cykle będę miała. Choć to też jest takie może :) bo niby chcemy, ale taka niepewność jak to można samemu ogarnąć bez pomocy niczyjej itp

    Bedzie dziewczynka

    0d1ygzu3u94eltsn.png
  • Mańcioch Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 26 czerwca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, można dołączyć? ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    566ea11743.png
    1f6d89a27a.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś wieczorem druga wizyta u gina - i usg, na którym powinnam już zobaczyć bijące serce... od rana nie mogę myśleć o niczym innym! Trzymajcie kciuki za fasolkę ;) dziś 7t2d ciąży.

    olka30, Maniuś lubią tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Mańcioch Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :)

    566ea11743.png
    1f6d89a27a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy można dołączyć się?

    olka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lulu kciuki zaciśnięte! Jak po wizycie?

    Dziewczyny nie pytajcie, dołączajcie :)

  • Mańcioch Znajoma
    Postów: 24 6

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się instaluję u Was ;) w przyszłym tygodniu moja córcia kończy roczek <3 dziecko "problemowe" przedwczesny poród, hipotrofia, zokn, asymetria, wzmożone napięcie mięśniowe,dziurka w serduszku, azs, rehabilitacje... Teraz jest już prawie ok :) a o drugim bejbiku póki co tylko myślę ;)

    566ea11743.png
    1f6d89a27a.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy,Witamy :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje Maleństwo ma 1,5 roku ale zaczeliśmy staranka ;) czy może któraś z Was jest po cc i przehodziła drugą ciążę?

  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, wściekła jestem, bo niczego się nie dowiedziałam, niestety lekarzowi zepsuło się usg, a konkretnie ta głowica dopochwowa, przez brzuch niestety nic nie było widać :( Kurczę, to jest nowa placówka Medicoveru, wszystko tam jeszcze pachnie świeżością, maszyny mają wypasione a tu taka awaria :/ zła jestem, że mnie nie poinformowali, nie zaproponowali nowego terminu wizyty... w końcu jak mają w systemie informację o wizycie kobiety we wczesnej ciąży, to chyba można się domyślić, że wykonanie usg będzie w trakcietej wizyty kluczowe... Idę do innego lekarza, niestety najwcześniejszy pasujący mi termin był za tydzień w poniedziałek... chy a jajo zniosę do tego czasu :(((

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny dawno mnie tu nie było w piatek bedzie 10 tyg po zabiegu ostatnia @ była 31 maja ta po zabiegu tydzień temu we wtorek byłam na kontroli wszytko sie ładnie goi jest ok w prawym jajniku był pecherzyk wiecej nic nie wiem ;) ale zaczelismy staranka co ma byc to bedzie najprawdopodobniej w sob lub niedziele była owu zobaczymy czy cos z tego bedzie czy tez nie ale nie nastawiam sie na nic co ma byc to bedzie @ ma byc niby 9 lipca wiec cierpliwie czekam staram się nie mysleć ale wiecie jak to jest teraz musze zająć się małym remontem układaniem więc nie bedzie czasu na myslenie wiem że jak sie uda to gin mnie opierniczy ale jestem zdania ze jak ma byc dobrze to bedzie ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • MiaDina Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mancioch to też wesoło miałaś z Maleństwem.

    Lulu dziwne, zawsze myślałam, że medicover to w miarę przyzwoite przychodnie i to jeszcze prywatne to powinni na samo USG Cię do innego pokoju zabrać... Masakra ta polityka lekarzy ;/

    Karola to powodzenia :) Wiem jak to jest z tym oczekiwaniem, każda starająca się wie i ciężko nie myśleć o tym :P Bo człowiek każdy humor przypisuje objawom ciąży :P

    Bedzie dziewczynka

    0d1ygzu3u94eltsn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie ale w tej oststniej ciazy jedynym pierwszym objawem jeszcze zanim zaczełam mysleć ze to może byc ciąża to był sen spałam wszedzie gdzie popadnie przyjaciółka wysyłała mnie na badania krwi bo bała sie że cos mi jest i kurcze teraz mam tak samo ;0 ale zwalam to na pogode bo raz słońce raz deszcz więc to pewnie od tego ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • MiaDina Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś wiem o pogodzie. Mieszkam w UK i tu ciągle deszcze ze słońcem na zmianę :P Życzę, żeby fasolka była jak najszybciej

    Bedzie dziewczynka

    0d1ygzu3u94eltsn.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziekuję ;) u nas przed chwila było ciemni i lało a teraz swieci słońce

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mańcioch dużo przeszliście przez ostatni rok, współczuje :( teraz byle by wszystko szło w dobrym kierunku <3

    Frezja ja też jestem po cc, co prawda w kolejnej ciąży nie jestem, ale starania zaczęliśmy po 8 miesiącach od porodu.

    Lulu, szkoda że się nie udało podejrzeć kropka, uzbrój się w cierpliwość i bez stresu na pewno na następnej wizycie zobaczysz już swoje maleństwo, czekamy razem z Tobą na dobre wieści :)

    Karola to wszystko teraz na dobrej drodze, nie będziesz miała czasu myśleć to tym czy zaskoczy czy nie to na pewno się uda :) jestem tego samego zdania że jak ma być tym razem dobrze o będzie dobrze nie zależnie po ilu cyklach od poronienia się udało, lekarze zalecają zawsze odczekać, ale najważniejsze jest to co w Twojej psychice się dzieje, jesteś gotowa na nowe życie i to najważniejsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2016, 20:24

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie mam kilku znajomych gdzie urodzili sie w styczniu a ich rodzeństwo w grudniu tego samego roku więc kobiety w ciąże po porodzie zachodziły bardzo szybko to jak ma sie nam udac to sie uda i tyle a jak nie to trudno

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa miesiące po poronieniu byłam w drugiej ciąży i wszystko było w porządku, moja gin nie kryła niezadowolenia (ale to starsza kobieta jeszcze starymi zasadami się kierowała) ale lekarz ze szpitala dał nam zielone światło już po 3 tygodniach od zabiegu.

‹‹ 287 288 289 290 291 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ