X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Starania o rodzeństwo :)
Odpowiedz

Starania o rodzeństwo :)

Oceń ten wątek:
  • agule841123 Znajoma
    Postów: 23 8

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że we wtorek

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 marca 2014, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to byle do wtorku, zajrzę po pracy i mam nadzieję że zobaczę dobre wieści ;)

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 7 marca 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja też czekam z niecierpliwością :)

    ja owulkę dopiero właśnie tak za 7 dni będę miała ;) także jeszcze troszke czekania :) ale za to pokarmu już nie mam i odebrałam wyniki cyto i wszystko jest ok :)

    to teraz czekam na moją Fasolinkę :)

    miłego weekendu życzę tym, którzy już nie wpadną przez weekend, a ja pewnie zaglądnę :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zajrzę,
    7 dni szybko minie, później to czekanie na termin @ chyba dużo gorsze

    Kasandra lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 7 marca 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, pomysł z obudzeniem dziecka świetny muszę sama za kilka lat wypróbować, zemsta będzie słodka :) mimo całej miłości do synka :D

    Byłam dziś na monitoringu owulacja była ale niestety jest krwotoczne ciałko żółte i teraz przez 8 dni duphaston i czekamy na @ która się zjawi albo nie .... to będą długie 2 tygodnie

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    owca trzymaj się i pamiętaj, że masz tutaj wsparcie :) zawsze możesz się wygadać, wyżalić i wyrzucić wszystko z siebie :)

    a my wszystkie stoimy za Tobą i trzymamy kciuki :)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anastazjaaa wrote:
    Ja też zajrzę,
    7 dni szybko minie, później to czekanie na termin @ chyba dużo gorsze


    to prawda, że to dopiero się dłuży :( ja jestem ciekawa jam będzie wyglądał mój ciążowy wykres, bo ja to nigdy się nie obserwowałam, ciekawe czy będzie taki jak do tej pory, ale się wydłuży, czy będzie spadek implantacyjny.... hmmmm..... o ile wogóle doczekam takiego wykresu :( ehhhhh co ma być to będzie :)

    qbxwkvq.png
  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda z nas sie doczeka.eykresu ciazowego,wierze w to bardzo:-)

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doczekamy się wszystkie

    Eve lubi tę wiadomość

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że się doczekamy :)

    Kasandra dziękuję za słowa otuchy :)

  • Eve Autorytet
    Postów: 1861 1673

    Wysłany: 7 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie jest najgorsze. A ja dzis czuje sie jak na @,wiec moze rzeczywiscie ovu byla tak jak zaznaczona na wykresie,a nie pozniej...

    👨25/08/2010 Szymon💙
    👦07/11/2014 Aleksander💙
    👧08/01/2022 Klara ❤️
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 7 marca 2014, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owca kochana będzie dobrze. Ja też Cię wspieram :-)
    A uda nam się wszystkim z pewnością. Prędzej czy później :-).
    Ja dziś umieram, spadam zaraz do łóżka odpoczywać.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 8 marca 2014, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Mam do was takie pytanie bo w 3dc idę zrobić to badanie hormonów i prolaktyny. Czy mogę tego dnia zrobić sobie też badania na tarczycę, czy w @ nie powinnam robić takich badań? Dodam, że tempka dziś spadła i już nie mam złudzeń, że @ lada moment nadejdzie niestety :-(

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 8 marca 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOBIETKI - SAMYCH CUDOWNOŚCI I OBYŚMY NA WIOSNĘ ZZIELENIAŁY <3 0vishenka_33.gif

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 8 marca 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorcia wspieram kochana. Ja robiłam tsh jak miałam końcówkę @, ale chyba tutaj któraś mamuśka pisała, że podczas @ nie można ??

    Owca owulka była to cieszyć się, a nie smutać! :) A czemu dupek tylko 8 dni? Standardowo bierze się 10. Mi nawet gin kaze więcej, ale szkoda czasu i jak wiem, że nie jestem w ciązy to odstawiam.

    Sara widzę, że tempka w dół :) Może się szykuje owulka? :)
    A jakby ten cykl się nie powiódł to może zioła? Zajrzyj na zielary, może coś Ci wpadnie w oko. Może zioła na I faze, soja, albo dong :) Pomogą na owulkę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2014, 08:37

    sarra lubi tę wiadomość

  • mama hani Autorytet
    Postów: 952 251

    Wysłany: 8 marca 2014, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dziś w końcu sobota zaraz jadę do mamy trochę się pobyczyć z córką na wiosce :)zajrzałam na chwilę podzielić się z wami wieściami. Wczoraj byłam z córką u okulisty i miałam rację ma wadę wzroku musi nosić okulary :( Pani doktor przemiła badanie trwało 40 minut sprzęt super ale jest jeden problem córka ma nosić + ale zez który występuje w jednym oku jest wadą
    wzroku -! i problem bo rzadko się zdarza. Poleciła żeby iść jeszcze do ortodysty- był ktoś z was kiedyś?



    relgh371nhvlv2le.png relggu1rbx6p0ulq.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 8 marca 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga - spadek, spadek u mnie :\ bardzo bym chciał żeby byl to zwiastun owulki ! Ale sie okaże ... Myślę wlasnie o ziolach tylko jestem malo wtajemniczona w ich temat ;( , a co to ten " dong" :) ? Hehe ja za granica siedze i nawet nie wiem czy tu jakiś zielarski jest :( musze sie zorietowac !

    8p3o43r8s0ilyu09.png
  • owca121 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 8 marca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :) dwóch kreseczek życzę Wam wszystkim :)

    dorcia jak byłam w szpitalu między 3-5 dc i robili mi wszystkie badania to między innymi tsh

    aga.just też się zdziwiłam że mam brać 8 dni a nie 10 bo zawsze brałam 10 dni i zastanawiam się czy nie brać 10 przecież sobie tym nie zaszkodzę? Co sądzicie ?

    mamo hani mój smyk też musi nosić okularki od stycznia ma wprawdzie niewielką wadę ale ma duży jak na swój wiek astygmatyzm. Na początku byłam załamana diagnozą ale już przywykłam do mojego małego intelektualisty :) Głowa do góry będzie dobrze najważniejsze aby małej się poprawiło a szybko wychwycona wada daje na to większe nadzieje :)

    Anastazjaaa, mama hani lubią tę wiadomość

  • Anastazjaaa Autorytet
    Postów: 8222 5632

    Wysłany: 8 marca 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet

    mhsvqps6po41mjm3.png
    mhsv20mmt84wd0zt.png
  • sarra Koleżanka
    Postów: 44 19

    Wysłany: 8 marca 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak KOCHANE :) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ :):):)

    Anastazjaaa lubi tę wiadomość

    8p3o43r8s0ilyu09.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ