X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia26 wrote:
    Ruda27 ja tam ni widze zeby Ci spadała

    Jesli musze odjac przez zmiane czasu, to wychodzi ze mi spadla na 36,7...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jutro dostane @, dlatego spadla temp.. Sprawdzam i miesiac temu tez w 27 dniu dostalam.. Wiec pewnie dupa :((((

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Ty jutro powinnas dostac @ tak? ja jak do paru dni mnie zaczną bolec piersi tzn że @tez przyjdzie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia Ty masz jeszcze czas do @
    Mi ovu wyznaczylo @ na srode, ale w ostatnim cyklu dostalam w 27 dniu, wiec wypada na jutro tez :( plus ten spadek temperatury :( jestem juz zalamana :(

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 27 października 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    witam nowe koleżanki :)


    ja wczoraj umierałam z bólu brzucha, żoładka czy wątroby nie wiem co to było taki mocny skurcz aż do klatki piersiowej nie mogłam się załatwić ani odgazować nic jeden wielki balon.
    wzięłam chyba z 10 espumisanów i trochę przeszło wieczorem że mogłam zasnąć ale dziś też to samo tylko trochę słabiej :(

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 nie załamuj się...wiem łątwo mi się pisze ale ja tez czekam jak na zbawienie z zielona kropka...tyle ze ja poznam ze mam dostac @ bo mnie pare dni przed bola mega piersi a ze mam duze to to czuje...'/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Ja chyba jutro dostane @, dlatego spadla temp.. Sprawdzam i miesiac temu tez w 27 dniu dostalam.. Wiec pewnie dupa :((((


    Kochana ale nie możesz się wszystkim przejmować bo to nic nie da, jedynie to możesz sobie nerwami i stresem opóźnić owulację, ewentualnie @ , a tego chyba nie chcesz :)
    Ja wiem że jest ci ciężko bo też nie jestem w humorze widząc ten spadek, ale jakoś podchodzę do tego z dystansem, jak nie teraz to przecież jest jeszcze następny miesiąc :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia ja juz mam dosc :( ilez mozna :/ wiem, ze nie staram sie max dlugo ale juz jedna ciaze stracilam.. A teraz znowu zajsc nie moge :( co za niesprawiedliwe zycie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, ale wiesz co miesiac mowiac sobie, mam kolejny cykl i kolejny i kolejny to mnie to bardziej doluje :( zycie jest takie okrutne :( ile jeszcze trzeba czekac? Rok, dwa :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem Ruda27 ja 5 la t emu tez pooniłam a teraz 2 cykl sie staram więc jeszcze nie długo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :) a u mnie tempka poszła ładnie w gore :) ale jeszcze nie ma co sie cieszyc, bo do małpy 4 dni zostały i wszystko moze sie zmienic... ja jednak licze, ze tempka bedzie juz na takim poziomie :)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 27 października 2013, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siema dziewczynki :)

    mi tez dziś tempka spadła, a mierzyłam wg starego czasu :/ więc jak jutro się nie podniesie to piździawka- tylko na @ czekać
    zresztą, ja od początku mówiłam, ze to nie ten cykl, bo coś mi w nim nie pasuje :( miło by było, bo by się dzidzia w prezencie urodzinowym dla małża urodziła, ale z drugiej strony, jak zaciążymy w listopadzie, to się urodzi na naszą rocznicę ślubu :):):)
    co ma być to bedzie :)

    jedziemy zaraz ze szagrami na spacer samochodowy :) i na grilika :)
    milej niedzielki kobitki :):):)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 27 października 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry Laseczki moje kochane :* ja od wczoraj mecze sie z bolem zeba :/ gozdziki szalwia itd itp no zesrac sie mozna bylo :/ ale dzis juz troszke lepiej :) caluje Was mocno :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 27 października 2013, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki!!
    U mnie tempka poszła w góre mierzyłam ją o 7 rano starego czasu więc dodałam 0,1 wynosiła 36,72 (czas cofamy do tyłu) więc dodajemy... Test ok 9,30 owulacyjny są jeszcze dwie kreski ale testowa już słabsza więc jestem po owulacji:)Dziś jeszcze się bzykniemy na wszelki wypadek a później tylko czekanie....
    Anitka żyjesz??
    Ruda bez stresu proszę cię ładnie u Ciebie wygląda choć tempka powinna być powyżej 37 chyba ja się nie znam.... Kup nowy termometr jak się nie uda jak pisały dziewczyny jak nie ma @ to jest dobrze... Zaciskam już kciuki!!

    Plumb80, Ewelina23 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 ja w ciązy na ból zęba brałam paracetamol 500, kobietą w ciązy niby nie szkodzi:)

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 27 października 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :) no co wy od rana takie smuty... pogoda ładna trzeba korzystać a nie się tu dołować :* ja łapię promienie słońca przez okno bo jeszcze jestem w łóżku! uwielbiam sie tak wylegiwać. wstanę dopiero na obiad na 12 :D

    Karolcia26, Plumb80 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinka skoro ja zawsze mierze o 7.30- dzisiaj zmierzylam o 7,30 nowego czasu, to powinnam dodac czy odjac?
    Ja sie pogubilam juz :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2013, 10:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa dobrze zrobilam, powinnam odjac prawda? Czyli jednak mi spada przed @ :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostrzeglam juz jakies nitki krwi :(
    Mam dosc dziewczyny :( to takie trudne :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Dostrzeglam juz jakies nitki krwi :(
    Mam dosc dziewczyny :( to takie trudne :/
    Wspieram Kochana. Proszę,nie dołuj się tak bardzo. Wiem,że to czekanie i nadzieje w kolejnym cyklu dołują po dłuższym czasie,ale przecież nie zamyka Ci się droga do bycia mamą.
    Ja w tym cyklu zupełnie wyluzowałam. Nie analizuję wykresu,nie głowię się co i jak. Z Mężem kochamy się tak na maksa namiętnie,a nie po to aby zapłodnić. I myśląc o końcówce - nie zakładam wcale,że mogę być w ciąży. W ten sposób się mniej rozczaruję.A jak się uda,moja radość i Męża będzie jeszcze większa.
    Głowa do góry :)


    Paulinko - żyję,żyję ;)
    Dziękuję Słońce za tak wspaniałe i miłe słowa. I wiem,że kto jak kto,ale Ty napisałaś szczerze. Dlatego tym bardziej się cieszę :D I to daje mi kopa do dalszego działania. Kolejna osoba pozytywnie ocenia moją prace,zatem tym bardziej wierzę w to co robię. Dziękuję <3 <3

    A ja nadal mam ból w podbrzuszu i ta cewka mnie wkurza.Na pewno nie jest to od pęcherza,bo już nieraz miałam zapalenie pęcherza i wiem jakie mam wtedy objawy. Czuję taki jakby nacisk na tą dolną część. Poza tym zero innych objawów.Czekam cierpliwie.Temp poszła w górę i w końcu OVU zaznaczył mi owulkę,mimo,że przerywanymi.Ja obstawiałabym na trochę wcześniej,ale co tam... i tak nic to nie zmieni. Ciąża zleżna jest od tego,co się dzieje w środku nas,a nie od wykresu.

    Pozdrawiam dziewczynki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2013, 10:33

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ