X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej paulia kochana:) pamietasz mnie? :) zawitalam tutaj do was i obserwuje swoja temperaturke :)

    Ja dzisiaj 2 dzien kreska mocna pozytywna.. Oby jutro tempearura sie zmienila :p

    Slodkich snow sloneczka :)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 14 października 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja znowu spac nie pojde do 2 :/

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 14 października 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda no napisałam Ci pod Twoim wykresem kochana.. Pewnie że pamiętam i tu będzie mi łatwiej Cię wspierać bo uwielbiam moje dziewczynki tu jest inna atmosfera i dziewczyny są WSPANIAŁE:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2013, 21:32

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 14 października 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i Witam cie kochana oczywiście gorąco... Tu jest inaczej niż na m jak mama sama się przekonasz:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie widze jak milo sobie piszecie :) mam nadzieje, ze tez zostane przez was pozytywnie przyjeta :)

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 14 października 2013, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    bedziemy dalej dzialac akurat owulacja trafi akurat w nasza 5 rocznice :) :D

    no i tak trzymaj :) powodzenia :)

    mungo u mnie 5 z ovu a tak wogóle to 1,5 roku bez zabezpieczenia ale gdzieś z 6 miesięcy z trafianiem w dni płodne :P ( wcześniej 5 lat tabletki anty )

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 14 października 2013, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadłam dziewczynki tylko na chwilkę żeby zajrzec co tu u was słychać i byc na bieżąco i ile to mozliwe bo coraz wiecej nas i wiecej tematów :P

    życzę każdej dobrej nocki i owocnych staranek :D
    buziaki

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    jejusku jaki ja mam dzis placzliwy nastroj :( niech mnie ktoras mlotkiem potraktuje bo zwariuje :)
    Jak ja Cię zaraz potraktuję...!!!! Nie płakać,tylko cycki do przodu i z uśmiechem do sypialni do męża marsz :) Od razu błogo się zrobi :) A poza tym Kochana - pozytywne nastawienie to połowa sukcesu przy starankach !!! Otrzyj łzy i do dzieła :) Buziak CMOK

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 14 października 2013, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Jak ja Cię zaraz potraktuję...!!!! Nie płakać,tylko cycki do przodu i z uśmiechem do sypialni do męża marsz :) Od razu błogo się zrobi :) A poza tym Kochana - pozytywne nastawienie to połowa sukcesu przy starankach !!! Otrzyj łzy i do dzieła :) Buziak CMOK

    Kochana chłopa mam w pracy niestety :( ale dzieki Wam juz humorek lepszy :) a ten moj sluz dalej mnie zadziwia :D ale sie nie nakrecam chociaz tak mialam w pierwszej ciazy :) albo nawet psychika mi juz plata figle :D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    No wlasnie widze jak milo sobie piszecie :) mam nadzieje, ze tez zostane przez was pozytywnie przyjeta :)
    Już zostałaś - witaj,tylko z góry ostrzegam - jesteśmy nieźle zakręcone... A wiesz,kto z kim przystaje...
    No tak,to tyle ;P
    Pozdrawiam Dziewczynki moje kochane <3
    Miłej nocy,bardzo udanej stosunkowo ;) Mua

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 14 października 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolorowych Plumb :*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka87 wrote:
    Kochana chłopa mam w pracy niestety :( ale dzieki Wam juz humorek lepszy :) a ten moj sluz dalej mnie zadziwia :D ale sie nie nakrecam chociaz tak mialam w pierwszej ciazy :) albo nawet psychika mi juz plata figle :D
    Buuuuuuuuu...to leżysz i wyjesz w sypialni za mężem :P No nie chcę myśleć,co się będzie działo po powrocie z pracy,po takiej tęsknocie ;)
    Na razie musisz poobserwować ten śluz.Może się zmienić za parę dni. A jak nie,to może baby się szykuje - życzę tego :) Będę patrzeć na Twój wykres,zobaczymy co z tego wyjdzie :)

    Margotka87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowych z fajerwerkami snów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margotka to najlepiej isc spac i nie rozmyslac za duzo.. Jutro bedzie nowy piekniejszy dzien :) coraz blizej i bedziesz wiedziala na czym stoisz :) (czyli 2kreseczki)

    Plumb dzieki za mile slowa :) spij dobrze :) i wiesz co Ci powiem? Zazdroszcze ci ze jestes w anglii :) mielismy z moim na pare dni jechac teraz, ale przekladamy na przyszly rok.. Kocham londyn:p

    Dokanczam moje ziolka sroki i uciekam sie wtulic do spiacego juz meza :) dobranoc kochane!

    Margotka87, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 14 października 2013, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda chetnie bym poszla spac ale mam ostatnio z tym problem :( a tobie kolorowych Kochana :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc dziewczęta i kończę optymistycznym akcentem ;)
    http://youtu.be/VOlzHrqaF4o

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2013, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Margotka to najlepiej isc spac i nie rozmyslac za duzo.. Jutro bedzie nowy piekniejszy dzien :) coraz blizej i bedziesz wiedziala na czym stoisz :) (czyli 2kreseczki)

    Plumb dzieki za mile slowa :) spij dobrze :) i wiesz co Ci powiem? Zazdroszcze ci ze jestes w anglii :) mielismy z moim na pare dni jechac teraz, ale przekladamy na przyszly rok.. Kocham londyn:p

    Dokanczam moje ziolka sroki i uciekam sie wtulic do spiacego juz meza :) dobranoc kochane!
    Dziękuję Kochana - jesteśmy tutaj zadowoleni z życia. Zamierzamy zostać na stałe. A jesteśmy już 5 lat i 7 miesięcy w Anglii i jest super :)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 15 października 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry Laseczki :)

    u mnie taka mgła, że świata nie widać :( jak ja nie cierpię jesieni :(
    niech się w końcu pojawi zielone światełko i doda energii :) :) :)

    ps.
    odkryłam wczoraj nowy sposób na odetkanie zatkanego noska :)
    -BZYKANKO-
    :) :) :) :) :)

    miłego dzionka :)

    Margotka87, mycha28, Plumb80 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 15 października 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och Wy moje dziewczynki jak Was czytam to gęba mi się śmieje i od rana z dobrym nastrojem do pracy ruszam...
    Ruda już Cie dziewczyny przyjęły nie ma co się rozdrabniać hehe są wspaniałe ja już to wiem a pozytywnie zakręcona Nasza Aneta (Plumb)daje kopala w dupala aby podnieść się jak ma się zły dzień...
    Życzę Wam aniołki dobrego dnia Cmokam:)

    Margotka87, Ruda27, Plumb80 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 15 października 2013, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo z tym nosem to calkiem fajny patent :D aaaa dzien dobry w ogole :)milego dnia Dziewczyny :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ