X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ilonek :)
    A u mnie szaro,buro...Niedawno wróciłam do domku. Od 9:30 latałam po bankach i urzędach z klientami ( bo ja taki wolny tłumacz jestem ). Teraz ciepła herbatka,szybko obiad zlepić,potem do szkoły po brzdące dwa i czekam na wieczór,co się trochę zrelaksuję.
    U mnie <3 mało :( Mąż jakiś leniwy...Co się położymy do łóżka,to za 2 min już go nie ma. No tak to my sukcesu nie osiągniemy :( Zatem wczoraj wymownie strzeliłam focha,odwróciłam się w łóżku dupskiem do męża i tyle mnie widział... I zrobię mu post od <3 , będzie chciał - to zobaczy jak to jest jak się chce a drugiego to nie rusza...
    Trudno...albo się staramy,albo się bawimy w starania. Jak dni płodne przejdą,to już nic nie zdziała,nawet serduszkując 8 razy dziennie :P
    Taka jestem, o !!! Cykl na straty idzie...

    Margotka87, Martuśka, mungo lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumbcia :-)u mnie jest podobnie....:-(w ogole maz moj juz przechodzi drugi raz badania nasienia jezeli w miare ok wyjda jego wyniki to w listopadzie czeka mnie laparoskopia z droznoscia jajowodow...bo niby wszystko ok a ciazy brak....:-(I taka załamka mnie dopadla kazdy mowi nie martw sie itd ale w kolo widuje ciezarne w pracy rodzące sie dzieciaczki :-(....Wiec Ty juz posiadasz dwa małe szczescia :-)...A ja tez mialam dwa cykle stracone bo jak nadeszly moje dni plodne to brak werwy od meza wiec cykl poszedl na marne....

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 15 października 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki:) ale się rozpisałyście tyle stron miałam do przeczytania że hohoho! dziewczyny! nie ma co smutać, pogoda dzisiaj dopisuje więc ruszać dupencje i na spacer a potem do łóżka (jeśli macie z kim) :) ja teraz w tygodniu męża nie mam ale mam moją kochaną suczke LUNĘ więc mam z kim sie przytulać :p


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny została godzina a ja już nie wyrabiam, tak strasznie się boję że coś może być nie tak :(:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Dziewczyny została godzina a ja już nie wyrabiam, tak strasznie się boję że coś może być nie tak :(:(
    Kochana spokojnie : )

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 15 października 2013, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Dziewczyny została godzina a ja już nie wyrabiam, tak strasznie się boję że coś może być nie tak :(:(
    3mamy kciuki i bez nerwów kochana :*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia2020 trzymam mocno kciuki i daj znac ....Buziol

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka ja takze nie mam sie z kim poprzytulać :-(Mąz do pracy poszedł tyle dobrze ze @wiec wszystko przede mna

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drecza mnie te plamienia rano byly po poludniu tez :/ czytam na googlach ale tam sie chyba niczego dobrego nie dowiem tylko bede sie zastanawiac co jest nie tak :/

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 15 października 2013, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Dziewczyny została godzina a ja już nie wyrabiam, tak strasznie się boję że coś może być nie tak :(:(

    kciukam mocno <3

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dzien Dobry moje kochane kobitki : ) Jak tam u was dzis ?? U Mnie dzis slonko swieci ale jest zimno no coz Zima jest za rogiem : ) Wczoraj bylam na rozmowie o prace no I od poniedzialku ruszam nie bede pracowala duzo bo tylko poniedzialek I wtorek po 10 godzin ale nie jest to ciezka praca bo bede opiekunka takiego malego szkraba 7 miesiecznego juz wczesniej opiekowalam sie dziecmi ale mnie to troche przeroslo I zrezygnowalam . Ale stwierdzilam ze wroce spowrotem bo Kocham dzieci : ) Moze sie doczekam wkoncu na swojego kochanego maluszka : ) < 3 Milego dnia wam zycze oje kochane kobitki buziole
    Witam kolejna nianie:) a zarazem kolezanke po fachu:)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane!troche Was tu zaniedbałam, ale u mnie wzloty i upadki tzn. nie u mnie a u mojego Ł. bo len straszny, tlumacze jak krowie na rowie ze co dwa dni pewniej i wogule,ze ja niestety nie jestem plodna 365 dni w roku itp. w tamtym cyklu jeczal ze codziennie zle, teraz co dwa dni tez zle, to ja juz nie wiem czego on chce,chyba wałkiem go musze postraszyc bo innej rady nie ma...a owulki jak nie bylo tak nie ma, nawet testy chyba sie na mnie obrazily bo prawie niewidoczne kreski wychodza... tyle ze tempka sie uspokoila(za to ma +) ale ja chce owulke!!:D tak na 85% bedzie owu z lewego bo juz sie dziad odzywa powoli:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 nie wpisuj objawow na googlach naczytasz sie przedziwnych rzeczy i wykryjesz u siebie ...Dolozysz sobie zmartwień

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 mam podobny problem przez co czesto sa sprzeczki...codzien nie da rady co dwa dni tez a jak płodne mina jakos wszystko jest na odwrot...a mowia ze kobiet nie da sie rozszyfrowac...wałkiem go :-D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 15 października 2013, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane:)
    Ania- Ty jak zwykle bys tylko bila;p;p Bierz Lukasza za..... reke i do wyrka;p

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 15 października 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Witam kobietki, ja już mam za sobą pierwszy dzień pracy, oczywiście dzieci są miłe i nawet fajnie się z nimi rozmawia :) Tylko teraz ogarnia mnie smutek i stres bo wybieram się na 17 do lekarza i tak naprawde chciałabym zeby zobaczył czy tak naprawde wszystko jest ok z moim rozwijającym się jajeczkiem, niestety znam NFZ i pewnie bez opłat nie zrobi mi USG:( No ale cóż jeśli odeśle mnie z kwitkiem to trudno, więc mam nadzieję że sie nade mną zlituję choć naprawde wątpie :) Jak coś to trzymajcie kciuki :)

    Gosiu powiedz, ze chcesz usg, ze oplacasz skladki ZUS i ze cholera Ci sie nalezy!! Wrrr ci nasi lekarze...;/

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Hej kochane:)
    Ania- Ty jak zwykle bys tylko bila;p;p Bierz Lukasza za..... reke i do wyrka;p
    zeby to sie tak dało...:)
    ps.zdjecie jest? ciotka chce zobaczyc;)

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 15 października 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    zeby to sie tak dało...:)
    ps.zdjecie jest? ciotka chce zobaczyc;)

    Oo kurde zapomnialam;p Tylko mnie nie bij. Obiecuje, ze jutro juz wstawie:)

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • Klaudiaa Autorytet
    Postów: 1685 841

    Wysłany: 15 października 2013, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki znacie jakis przepis na ciasto ale nie skomplikowany?;>

    c55fgywlzep4egh7.png

    bi7ym6k55zajyuk9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiaa wrote:
    Oo kurde zapomnialam;p Tylko mnie nie bij. Obiecuje, ze jutro juz wstawie:)
    jutro ostatnia szansa, wiecej pytac nie bede tylko 0shoot.gif

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ