X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry dziewczynki!
    Jestem troche zniechecona.. Chyba to dziwne ze od 4 dni mam temperature 36,5 prawda? Albo mam zepsuty termometr, albo ja mierzyc nie umie :/ kurcze a tak czekalam na wtorek, czy tempka ruszy sie.. Co myslicie dziewczyny? Chyba musze olac to sprawdzanie, albo kupic nowy termkmetr ( ten kupilam jakies 1,5 mies temu)

    Chyba sie nie dowiem, czy mialam ta owulacje w koncu :(

    Mungo dobry sposob, najprzyjemniejszy :D
    Paulia milej pracki slonce :)

    A ja dzisiaj mam kolejny dzien lenia :)

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 15 października 2013, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc Ruda :) z tym leniem to ja mam podobnie sie cholerstwo odczepic nie chce :)

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 15 października 2013, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane :)
    u mnie tez mglisto i zimno no i duzo pracy ale to dobrze bo dzionek szybko zleci :)
    pozdrawiam wszystkie cieplutko buziole <3

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 15 października 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ja do pracy na popołudnie idę.. Dziecko w przedszkolu, mąż w delegacji, na szczęście krótko bo juz jutro wraca :)
    Wczoraj przed wyjazdem oczywiście go wykorzystałam :) a może on mnie :) i jutro jak wróci to koniecznie działamy, działamy, jeszcze do dni płodnych chyba trochę mam, ale nie zaszkodzi na wszelki wypadek już wcześniej zacząć się starać :)

    Miłego dnia wszystkim!!

    Margotka, Ruda ja też mam to coś :D co zwiecie leniem :D

    Margotka87, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :) Ja też na 14 do pracy ;/ lenia mam jak zawsze ale cóż w domu bym chyba kota do głowy dostała ciągle myśląc co mnie boli i co mnie swędzi :) a tak to zawsze mam jakąś odskocznie :) Objawy dziś mi całkowicie ustały a wczoraj wieczorem miałam jakieś osłabienie bo tylko 36,4. Ale dziś o 11 znów 36,8 ;) pozdrawiam i odpoczywajcie ;)

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie...Ja dołaczam do Was kochane może w tym cyklu mi sie uda...Napawacie mega optymizem a ta szarówka za oknem nie sprzyja ku temu...trzymam kciuki za Wasze zielone kropeczki....Spinamy pupy głowa do gory i do roboty :*

    Plumb80, mungo lubią tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry moje kochane kobitki : ) Jak tam u was dzis ?? U Mnie dzis slonko swieci ale jest zimno no coz Zima jest za rogiem : ) Wczoraj bylam na rozmowie o prace no I od poniedzialku ruszam nie bede pracowala duzo bo tylko poniedzialek I wtorek po 10 godzin ale nie jest to ciezka praca bo bede opiekunka takiego malego szkraba 7 miesiecznego juz wczesniej opiekowalam sie dziecmi ale mnie to troche przeroslo I zrezygnowalam . Ale stwierdzilam ze wroce spowrotem bo Kocham dzieci : ) Moze sie doczekam wkoncu na swojego kochanego maluszka : ) < 3 Milego dnia wam zycze oje kochane kobitki buziole

    Plumb80, Ania1986, mungo lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 a u mnie dzis bez słonka i ziimno czuc już jesien...Ja dzis mam wolne w czwartek ide dopiero na dyzur,takze troszke odpoczynku w domku :)Przy takiej pogodzie taki własnie chumor,wiec musze coś wymyslec na wieczór by sie zrelaksowac -męza nie bedzie wiec wieczór sama...

    63b363a823.png
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 15 października 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Dzien Dobry moje kochane kobitki : ) Jak tam u was dzis ?? U Mnie dzis slonko swieci ale jest zimno no coz Zima jest za rogiem : ) Wczoraj bylam na rozmowie o prace no I od poniedzialku ruszam nie bede pracowala duzo bo tylko poniedzialek I wtorek po 10 godzin ale nie jest to ciezka praca bo bede opiekunka takiego malego szkraba 7 miesiecznego juz wczesniej opiekowalam sie dziecmi ale mnie to troche przeroslo I zrezygnowalam . Ale stwierdzilam ze wroce spowrotem bo Kocham dzieci : ) Moze sie doczekam wkoncu na swojego kochanego maluszka : ) < 3 Milego dnia wam zycze oje kochane kobitki buziole


    powodzenia kochana w tej nowej pracy :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha28 wrote:
    powodzenia kochana w tej nowej pracy :)
    Dziekuje Kochana : )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonek wrote:
    Ewelina23 a u mnie dzis bez słonka i ziimno czuc już jesien...Ja dzis mam wolne w czwartek ide dopiero na dyzur,takze troszke odpoczynku w domku :)Przy takiej pogodzie taki własnie chumor,wiec musze coś wymyslec na wieczór by sie zrelaksowac -męza nie bedzie wiec wieczór sama...
    Kochana Ja calymi dniami siedze w domku sama bo Piotrek w pracy od 9 do 17 nieraz wczesniej jest no ale wiekszosc dnia w domku sama . Ale od poniedziaku ruszam do pracy dobre I te dwa dni oderwania sie od domku : )

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobietki, ja już mam za sobą pierwszy dzień pracy, oczywiście dzieci są miłe i nawet fajnie się z nimi rozmawia :) Tylko teraz ogarnia mnie smutek i stres bo wybieram się na 17 do lekarza i tak naprawde chciałabym zeby zobaczył czy tak naprawde wszystko jest ok z moim rozwijającym się jajeczkiem, niestety znam NFZ i pewnie bez opłat nie zrobi mi USG:( No ale cóż jeśli odeśle mnie z kwitkiem to trudno, więc mam nadzieję że sie nade mną zlituję choć naprawde wątpie :) Jak coś to trzymajcie kciuki :)

    Plumb80, mycha28, mungo lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 15 października 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przespałam tyle wpisów:/ a w ogole czuje sie jak zdjeta z krzyza :/ pogoda u mnie szaro-bura :) i pachnie jesienią co mi nie przezkadza :) zbieram sie do przedszkola po Młodą :) buziole dla Was:*

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Witam kobietki, ja już mam za sobą pierwszy dzień pracy, oczywiście dzieci są miłe i nawet fajnie się z nimi rozmawia :) Tylko teraz ogarnia mnie smutek i stres bo wybieram się na 17 do lekarza i tak naprawde chciałabym zeby zobaczył czy tak naprawde wszystko jest ok z moim rozwijającym się jajeczkiem, niestety znam NFZ i pewnie bez opłat nie zrobi mi USG:( No ale cóż jeśli odeśle mnie z kwitkiem to trudno, więc mam nadzieję że sie nade mną zlituję choć naprawde wątpie :) Jak coś to trzymajcie kciuki :)
    trzymam kochana kciuki mocno zacisniete : ) Kochana ja mieszkam za granica I tu nie robia na NFZ Jedynie robia jak sie ma medyczna karte no ale ja jej nie mam wiec za wszystko musze placic I zebm nawet chciala nie przyjma mnie chociaz jak bym sie uparla to by mnie przyjeli ale pozniej przyszedl by mi rachunek do domu to by mi oczy chyba wyszly takie tu ceny niestety . Jedna wizyta tu kosztuje 100 euro pobranie krwi 50 euro to juz 150 euro no jak pojdziesz drugi raz to masz taniej I placisz 80 euro za kolejna wizyte no ale strasznie drogo no ale coz tu zyjemy tu placimy : )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinka te 2 dni zawsze cos :) powodzenia :)

    Gosia moze nie mow ze jajeczko chcesz zobaczyc, ale ze podejrzewasz, ze cos sie moze dziac i chcialabys na kontrole a przy usg popros o sprawdzenie od razu jajeczka :p

    Ja caly czas na kanapie i ogladam seriale :p za godzine wraca mezus wiec musze sie ogarnac troche :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Och Wy moje dziewczynki jak Was czytam to gęba mi się śmieje i od rana z dobrym nastrojem do pracy ruszam...
    Ruda już Cie dziewczyny przyjęły nie ma co się rozdrabniać hehe są wspaniałe ja już to wiem a pozytywnie zakręcona Nasza Aneta (Plumb)daje kopala w dupala aby podnieść się jak ma się zły dzień...
    Życzę Wam aniołki dobrego dnia Cmokam:)
    No to teraz kopa dowalę Tobie !!!!!! ANITA nie ANETA ;) No... i żeby mi to było ostatni raz !!!!!!!!! Bo jak nie,to jak wparuję i osobiście...UKOCHAM :)

    Ewelina23 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020..Trzymam za Ciebie kciuki by jajeczko sie dobrze rozwijało a ze słuzba zdrowia jest jak jest znam to doskonale-gdyz własnie tam pracuje....Nie zapłacisz lub nie doplacisz nie masz....Bedzie dobrze nie stresuj sie

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2013, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    dzień dobry Laseczki :)

    u mnie taka mgła, że świata nie widać :( jak ja nie cierpię jesieni :(
    niech się w końcu pojawi zielone światełko i doda energii :) :) :)

    ps.
    odkryłam wczoraj nowy sposób na odetkanie zatkanego noska :)
    -BZYKANKO-
    :) :) :) :) :)

    miłego dzionka :)
    No tak,masz rację - bo jak się jeden otwór zablokuje...to drugi odblokuje ;) Hahaha

    ilonek, mungo lubią tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23
    Jasne,że tak troche oderwiesz sie od domku.....Zmienisz otoczenie zobaczysz bedzie dobrze...a ja własnie zostałam sama wiec wypije chyba kawke :)

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 15 października 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80
    Musze także spróbowac czy pomoże :D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ