Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ewelinka a możesz mi sprawdzić ten księżycowy kalendarz?
    3.10.1985
    dzięki z góry :)
    Pelnia i zaczela sie od 17 listopada do 24 listopada :) Czy6li ovu wyznaczyl ci owulke to sie pokrylo z kaledarzem ksiezycowym

• mycha28 Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2013, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Kuruje sie ale lezenie w lozku mnie dobija jestem uziemiona na minimum 2 tygodnie dzis znowu ide do lekarza bo zamiast byc lepiej coraz bardziej mnie boli noga :(

kochana zdrówka ci życzę <3

jestem dziewczęta tez :)
    mamy teraz troche spraw na głowie i całe dnie nas nie ma w domu wiec jestem rzadko tu i ogólnie na ovu <3
    ale wszystkie pozdrawiam i kciukam za was kochane :) :) <3

iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 18:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    ania jak tam u ciebie??
    A u mnie testy owu juz prawie pozytywne ... jeeee:) nareszcie, suma suma-rum jestem na równi z Wami moje drogie;) tylko Wy o 1 @ do przodu;)

Ewelina23, mungo, Ruda27, Plumb80 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    hej:)ja jestem nowa i bardzo chetnie wlacze sie w dyskusje na kazdy temat:)
    witamy ,witamy:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie mie moge sie doczekac wizyty u gina :) w srode

Plumb80 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    oby wizyta była pozytywna i wszystko tam poznikało;) kurcze kochana w takim razie owulka mi sie zgra z ksiezycowa;)

• kada24 Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    A no to witaj ja też w środę idę na 13 zobaczymy co powie

Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    oby wizyta była pozytywna i wszystko tam poznikało;) kurcze kochana w takim razie owulka mi sie zgra z ksiezycowa;)
    no i bardzo dobrze z tego co czytalam jesli sie zgrywaja te dwa cykle sa duze szanse ale tez czytalam ze nie raz nie zdarza doleciec i lipa :) trzymam kciuki ja musze jeszcze czekac

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    A no to witaj ja też w środę idę na 13 zobaczymy co powie
    ja ide wczesniej tralalala hehehe na 11;30

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak bede w srode to go zapytam kiedy mniej wiecej bedzie owulka powinien mi powiedziec cos na ten temat bo to bedzie 11 dc a owulka ma byc 20 dc powie mi cos na ten temat jak myslicie ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie bede w 12 dniu bo owu jeden dzien mi ucielo a owwulka bedzie 21 dc

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jak bede w srode to go zapytam kiedy mniej wiecej bedzie owulka powinien mi powiedziec cos na ten temat bo to bedzie 11 dc a owulka ma byc 20 dc powie mi cos na ten temat jak myslicie ?
    powinien juz widziec pecherzyki dominujace"czyt. ewentualne przyszle małenstwa:)"

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    powinien juz widziec pecherzyki dominujace"czyt. ewentualne przyszle małenstwa:)"
    trzymam za nas wszystkie kciuki zebysmy sie wymienialy obiawami ciazowymi :*

mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby a jeszcze taka ciekawostka u mnie (wiem pomyslicie wariatka kurde) ale juz 4 wrozka mi powiedziała ze zajde w lutym w ciaze heh

mungo lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    baby a jeszcze taka ciekawostka u mnie (wiem pomyslicie wariatka kurde) ale juz 4 wrozka mi powiedziała ze zajde w lutym w ciaze heh
    Szalejesz z tymi wrozkami:P

• nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi jak nie sprawdzam szyjki ani sluzu zmieni mi sie te swiatlo z czerwonego ?

• mungo Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o przepis z Lidla: Filet z łososia z kaszą jęczmienną i kremem z kalafiora to... zrobiłąm wszystko idealnie z przepisu (poza pesto)i wnioski są takie:
    łosoś przepyszny; krem z kalafiora- super, tylko kasza- następnym razem nie dodam miodu- poza tym idealne. polecam :D

Ewelina23, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    holoł :)
    Izusia daj znać co lekarz powiedział!!!! a co z tym kierowcą co Cię potrącił, chociaż nie spierdzielił?? ja Ci radzę chodź teraz do lekarzy często- ja wiem, że się nie chce- narzekaj, że boli nawet jak już nie będzie i ściągnij jak największe odszkodowanie od frajera, co nie patrzy jak jeździ!!! no co za wieśniak!!!!
    idę robić łosośka z piure kalafiorowym wg przepisu z lidla :D
    Sorki ze dopiero teraz odpisuje ale wrocilma od lekarza i musialam sie polozyc, lekarz skierowal mnie znowu na przeswietlenie powiedzial ze nie ciekawie wyglada ta noga, i ze po rengenie zobaczymy co wyjdzie ale ze napewno czeka mnie fizjoterapia na ta noge dal jakies silne talbletki przeciw bolowe i kazal lezec w lozku

20150409580413.png

200707184670.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a powiedzcie mi jak nie sprawdzam szyjki ani sluzu zmieni mi sie te swiatlo z czerwonego ?

tak- zmieni się :) jeśli np zrobisz test owu ;) wystarczy mieć jeden z czynników spełniony:
    śluz
    szyjka
    test owu
    statystyka
    temperatura

dzięi za sprawdzenie kalendarza księżycowego :)
    moim zdaniem i zdaniem ovf owulka była w piąteczek :) więc średnio się pokrywa, a śluzu już płodnego nie mam :/

1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 18 listopada 2013, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Sorki ze dopiero teraz odpisuje ale wrocilma od lekarza i musialam sie polozyc, lekarz skierowal mnie znowu na przeswietlenie powiedzial ze nie ciekawie wyglada ta noga, i ze po rengenie zobaczymy co wyjdzie ale ze napewno czeka mnie fizjoterapia na ta noge dal jakies silne talbletki przeciw bolowe i kazal lezec w lozku
    Szybkiego powrotu do zdrowia

iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego