X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    Ewelinka a możesz mi sprawdzić ten księżycowy kalendarz?
    3.10.1985
    dzięki z góry :)
    Pelnia i zaczela sie od 17 listopada do 24 listopada :) Czy6li ovu wyznaczyl ci owulke to sie pokrylo z kaledarzem ksiezycowym

  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Kuruje sie ale lezenie w lozku mnie dobija jestem uziemiona na minimum 2 tygodnie dzis znowu ide do lekarza bo zamiast byc lepiej coraz bardziej mnie boli noga :(

    kochana zdrówka ci życzę <3

    jestem dziewczęta tez :)
    mamy teraz troche spraw na głowie i całe dnie nas nie ma w domu wiec jestem rzadko tu i ogólnie na ovu <3
    ale wszystkie pozdrawiam i kciukam za was kochane :) :) <3

    iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    ania jak tam u ciebie??
    A u mnie testy owu juz prawie pozytywne ... jeeee:) nareszcie, suma suma-rum jestem na równi z Wami moje drogie;) tylko Wy o 1 @ do przodu;)

    Ewelina23, mungo, Ruda27, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mika1987 wrote:
    hej:)ja jestem nowa i bardzo chetnie wlacze sie w dyskusje na kazdy temat:)
    witamy ,witamy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    normalnie mie moge sie doczekac wizyty u gina :) w srode

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    normalnie mie moge sie doczekac wizyty u gina :) w srode
    oby wizyta była pozytywna i wszystko tam poznikało;) kurcze kochana w takim razie owulka mi sie zgra z ksiezycowa;)

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    normalnie mie moge sie doczekac wizyty u gina :) w srode
    A no to witaj ja też w środę idę na 13 zobaczymy co powie

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    oby wizyta była pozytywna i wszystko tam poznikało;) kurcze kochana w takim razie owulka mi sie zgra z ksiezycowa;)
    no i bardzo dobrze z tego co czytalam jesli sie zgrywaja te dwa cykle sa duze szanse ale tez czytalam ze nie raz nie zdarza doleciec i lipa :) trzymam kciuki ja musze jeszcze czekac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    A no to witaj ja też w środę idę na 13 zobaczymy co powie
    ja ide wczesniej tralalala hehehe na 11;30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak bede w srode to go zapytam kiedy mniej wiecej bedzie owulka powinien mi powiedziec cos na ten temat bo to bedzie 11 dc a owulka ma byc 20 dc powie mi cos na ten temat jak myslicie ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w sumie bede w 12 dniu bo owu jeden dzien mi ucielo a owwulka bedzie 21 dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    jak bede w srode to go zapytam kiedy mniej wiecej bedzie owulka powinien mi powiedziec cos na ten temat bo to bedzie 11 dc a owulka ma byc 20 dc powie mi cos na ten temat jak myslicie ?
    powinien juz widziec pecherzyki dominujace"czyt. ewentualne przyszle małenstwa:)"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    powinien juz widziec pecherzyki dominujace"czyt. ewentualne przyszle małenstwa:)"
    trzymam za nas wszystkie kciuki zebysmy sie wymienialy obiawami ciazowymi :*

    mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby a jeszcze taka ciekawostka u mnie (wiem pomyslicie wariatka kurde) ale juz 4 wrozka mi powiedziała ze zajde w lutym w ciaze heh

    mungo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    baby a jeszcze taka ciekawostka u mnie (wiem pomyslicie wariatka kurde) ale juz 4 wrozka mi powiedziała ze zajde w lutym w ciaze heh
    Szalejesz z tymi wrozkami:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a powiedzcie mi jak nie sprawdzam szyjki ani sluzu zmieni mi sie te swiatlo z czerwonego ?

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli chodzi o przepis z Lidla: Filet z łososia z kaszą jęczmienną i kremem z kalafiora to... zrobiłąm wszystko idealnie z przepisu (poza pesto)i wnioski są takie:
    łosoś przepyszny; krem z kalafiora- super, tylko kasza- następnym razem nie dodam miodu- poza tym idealne. polecam :D

    Ewelina23, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    holoł :)
    Izusia daj znać co lekarz powiedział!!!! a co z tym kierowcą co Cię potrącił, chociaż nie spierdzielił?? ja Ci radzę chodź teraz do lekarzy często- ja wiem, że się nie chce- narzekaj, że boli nawet jak już nie będzie i ściągnij jak największe odszkodowanie od frajera, co nie patrzy jak jeździ!!! no co za wieśniak!!!!
    idę robić łosośka z piure kalafiorowym wg przepisu z lidla :D
    Sorki ze dopiero teraz odpisuje ale wrocilma od lekarza i musialam sie polozyc, lekarz skierowal mnie znowu na przeswietlenie powiedzial ze nie ciekawie wyglada ta noga, i ze po rengenie zobaczymy co wyjdzie ale ze napewno czeka mnie fizjoterapia na ta noge dal jakies silne talbletki przeciw bolowe i kazal lezec w lozku

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    a powiedzcie mi jak nie sprawdzam szyjki ani sluzu zmieni mi sie te swiatlo z czerwonego ?

    tak- zmieni się :) jeśli np zrobisz test owu ;) wystarczy mieć jeden z czynników spełniony:
    śluz
    szyjka
    test owu
    statystyka
    temperatura

    dzięi za sprawdzenie kalendarza księżycowego :)
    moim zdaniem i zdaniem ovf owulka była w piąteczek :) więc średnio się pokrywa, a śluzu już płodnego nie mam :/

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Sorki ze dopiero teraz odpisuje ale wrocilma od lekarza i musialam sie polozyc, lekarz skierowal mnie znowu na przeswietlenie powiedzial ze nie ciekawie wyglada ta noga, i ze po rengenie zobaczymy co wyjdzie ale ze napewno czeka mnie fizjoterapia na ta noge dal jakies silne talbletki przeciw bolowe i kazal lezec w lozku
    Szybkiego powrotu do zdrowia

    iza30 lubi tę wiadomość

‹‹ 351 352 353 354 355 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ