X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Sorki ze dopiero teraz odpisuje ale wrocilma od lekarza i musialam sie polozyc, lekarz skierowal mnie znowu na przeswietlenie powiedzial ze nie ciekawie wyglada ta noga, i ze po rengenie zobaczymy co wyjdzie ale ze napewno czeka mnie fizjoterapia na ta noge dal jakies silne talbletki przeciw bolowe i kazal lezec w lozku
    bidulka:* a ten kierowca jakos za to nieszczescie odpowiedział czy spier... tzn uciekł?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    tak- zmieni się :) jeśli np zrobisz test owu ;) wystarczy mieć jeden z czynników spełniony:
    śluz
    szyjka
    test owu
    statystyka
    temperatura

    dzięi za sprawdzenie kalendarza księżycowego :)
    moim zdaniem i zdaniem ovf owulka była w piąteczek :) więc średnio się pokrywa, a śluzu już płodnego nie mam :/
    nie ma za co :)
    Ja wtym cyklu tylko tempke mierze uda sie to sie uda a jak nie to kolejny cykl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehh, myślałam że do grudnia przetrwam z dobrym humorkiem, ale niestety pomyliłam się, owulka nadchodzi wielkimi krokami, czuję to !!
    Zalewa mnie wodnisty i przezroczysty śluz, od pół godziny nawala prawy jajnik, stało się... jajeczko się wykluwa, zresztą jestem w szoku bo sam lekarz powiedział że owulacja może nastąpić 18 albo 19 listopada, czyli się nie pomylił... w sumie z jednej strony ciesze się że mój organizm jakoś funkcjonuję ale z drugiej czuję smutek i żal że nie mogę nic z tym zrobić :(

    mungo lubi tę wiadomość

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Sorki ze dopiero teraz odpisuje ale wrocilma od lekarza i musialam sie polozyc, lekarz skierowal mnie znowu na przeswietlenie powiedzial ze nie ciekawie wyglada ta noga, i ze po rengenie zobaczymy co wyjdzie ale ze napewno czeka mnie fizjoterapia na ta noge dal jakies silne talbletki przeciw bolowe i kazal lezec w lozku

    biedulka :( szkoda mi Ciebie <3 <3 <3
    a co Ci dał przeciwbólowego- jaka substancja?
    jak mówisz, że Ci zsiniała noga, to ja obstawiam zbicie- oby Ci wylko więzadła w kolanie nie poszły, a przy uderzeniu z boku mogło się zdarzyć, że krzyżowe boczne nie wytrzymały, ale teraz możesz tego nie czuć, natomiast potem może Ci kolano uciekać i wtedy konieczna będzie rekonstrukcja.
    kurde no niefajnie, ale bądźmy dobrej myśli, ze to tylko zbicie, ze siniaki zejdą i będzie wszystko ok.
    :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mungo w odpowiedzi na dalsze pytanie to nie uciekl powiedzial ze bierze wszystko na siebie, dzis moj andrzej zglosil juz sprawe u prawnika a ten wszystko za nas zalatwi teraz czekamy co bedzie dalej ale najpierw chce sie dowiedziec co jest z moja noga bo nie moge na niej stanac

    mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    bidulka:* a ten kierowca jakos za to nieszczescie odpowiedział czy spier... tzn uciekł?
    Nie uciekl, przyznaje sie do wszystkiego

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Mungo w odpowiedzi na dalsze pytanie to nie uciekl powiedzial ze bierze wszystko na siebie, dzis moj andrzej zglosil juz sprawe u prawnika a ten wszystko za nas zalatwi teraz czekamy co bedzie dalej ale najpierw chce sie dowiedziec co jest z moja noga bo nie moge na niej stanac

    to całe szczęście, że chociaż na tyle uczciwy się okazał i super, że wzięliście prawnika- jest szansa, że więcej załatwi!
    a on szybko jechał?

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dukan23 wrote:
    ehh, myślałam że do grudnia przetrwam z dobrym humorkiem, ale niestety pomyliłam się, owulka nadchodzi wielkimi krokami, czuję to !!
    Zalewa mnie wodnisty i przezroczysty śluz, od pół godziny nawala prawy jajnik, stało się... jajeczko się wykluwa, zresztą jestem w szoku bo sam lekarz powiedział że owulacja może nastąpić 18 albo 19 listopada, czyli się nie pomylił... w sumie z jednej strony ciesze się że mój organizm jakoś funkcjonuję ale z drugiej czuję smutek i żal że nie mogę nic z tym zrobić :(
    Dukanku, przynajmniej wiesz, że Twój organizm chodzi jak w zegarku i jest przewidywalny- młoda dupa z Ciebie :P i na pewno Ci się uda- nie teraz to za miesiąc, czy dwa, ale się uda :D

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Mungo w odpowiedzi na dalsze pytanie to nie uciekl powiedzial ze bierze wszystko na siebie, dzis moj andrzej zglosil juz sprawe u prawnika a ten wszystko za nas zalatwi teraz czekamy co bedzie dalej ale najpierw chce sie dowiedziec co jest z moja noga bo nie moge na niej stanac
    Iza to jak ty szlas ze cie potracil ?? Czy jechal jak szalony? bo oni tak potrafia tu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2013, 19:50

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    biedulka :( szkoda mi Ciebie <3 <3 <3
    a co Ci dał przeciwbólowego- jaka substancja?
    jak mówisz, że Ci zsiniała noga, to ja obstawiam zbicie- oby Ci wylko więzadła w kolanie nie poszły, a przy uderzeniu z boku mogło się zdarzyć, że krzyżowe boczne nie wytrzymały, ale teraz możesz tego nie czuć, natomiast potem może Ci kolano uciekać i wtedy konieczna będzie rekonstrukcja.
    kurde no niefajnie, ale bądźmy dobrej myśli, ze to tylko zbicie, ze siniaki zejdą i będzie wszystko ok.
    :)
    Mungo ale to kostka i stopa bardziej sine. Kostka od strowy wewnetrzej prawie nie widac :/ jutro ide na rengena
    A dal mi tylex i vimovo

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    to całe szczęście, że chociaż na tyle uczciwy się okazał i super, że wzięliście prawnika- jest szansa, że więcej załatwi!
    a on szybko jechał?
    Na szczescie cofal i byla to mala predkosci. ale wyskoczylam z butow :P Wesele mojej kumpeli bede pamietala do konca zycia:)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Iza to jak ty szlas ze cie potracil ?? Czy jechal jak szalony? bo oni tak potrafia tu
    Ewelinko stalam pod kosciolem i robilam fotke pannie mlodej i dostalam uderzenie z prawej strony i dalej nie pamietam bylam w takim szoku. a ten kierowca cofal autem do tylu i niby mnie nie zauwazyl :(

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Ewelinko stalam pod kosciolem i robilam fotke pannie mlodej i dostalam uderzenie z prawej strony i dalej nie pamietam bylam w takim szoku. a ten kierowca cofal autem do tylu i niby mnie nie zauwazyl :(
    ale kurwa slepota no jak mozna nie widziec . Zdrowiej szybko a palant musi zostac ukarany .

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za mile slowa to bardzo mile, ciesze sie ze tak to sie skonczylo a nie grozniej. oby tylko powiedzieli co dokladnie jest z noga

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Dzieki dziewczyny za mile slowa to bardzo mile, ciesze sie ze tak to sie skonczylo a nie grozniej. oby tylko powiedzieli co dokladnie jest z noga
    moze masz bardzo mocno stluczona?

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    moze masz bardzo mocno stluczona?
    Poczekamy zobaczymy, jutro rtg a w piatek mam miec wyniki i dzwonic do lekarza, tu tez sie nikomu nie spieszy :/

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak po za tym co u Was slychac?

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    A tak po za tym co u Was slychac?
    u mnie jakieś zatrucie od wczoraj mnie męczyło, "darło" ze mnie ze szok;/ do tego miałam poczatki goraczki;/ ale chyba przeszło..

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    Mungo ale to kostka i stopa bardziej sine. Kostka od strowy wewnetrzej prawie nie widac :/ jutro ide na rengena
    A dal mi tylex i vimovo

    aha, to widać coś mi się przewidziało, bo kojarzyłam, że pisałaś, ze masz całą nogę siną.
    to teraz tak- może być to pęknięcie kaletki maziowej- przy tym jest okropny ból, opuchlizna, ale na początku taka jakby kulka wyskakuje, a dopiero potem się rozlewa w krwiaka- może być gips, ale niekoniecznie, bo z reguły wszystko samo się wchłania, tylko będziesz musiała nogę odciążać. bo uderzyłaś tą kostką??
    albo po prostu zwykłe skręcenie- 2tygodnie i po bólu- nawet gips ni jest konieczny, tylko jak chcesz walczyć o odszkodowanie, to lepiej byłoby go mieć.
    dziwne, ze od razu Ci rtg nie zrobili- bo powinni byli zrobić to od razu w szpitalu jak tylko przyjechałaś- bo jeśli to skręcenie stawu skokowego, to gips założony po tygoDniu nic Ci nie da :/

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 18 listopada 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu oby przeszlo na dobre

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 352 353 354 355 356 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ