Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zgadzam się Izusia, ale wcześniej pisałyśmy m.in. o swoich objawach, o tym, czy coś nas martwi , a teraz coraz mniej osób o tym pisze, bo była nazwijmy to zjebka, że ten wątek to nie od takich rzeczy.... zresztą, pewnie pamiętasz. No i sądzę też, że coraz więcej z nas wrzuca na luz i może dlatego rzadziej się tu wchodzi. Kilka osób z tych co były na początku odpadło...
    a nowych osób za dużo nie dojdzie, bo tytuł wątku jest taki,a nie inny. między innymi z tego względu, jak ANIA kiedyś pytała, czy jak któraś zaciąży to odejdzie, czy zostanie, to ja mówiłam, że wszystkie powinnyśmy tu być, no, ale cóż, jest jak jest.

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej kochane!!! Co to za skutery jakieś trzeba pisać co na serduchu leży n iu e bać się nie ma czego!!! U mnie też dzień lenia leżę w łóżku rano był spacerek godzinny z pieskiem teraz Mąż pojechał po mięso i będą placki po zbójecku!! Jużz się nie mogę doczekać jak je zrobię hihi!!! Jest weekend każda z nas odpoczywa myślę że jutro dziewczyny zajrza...

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mung dziewczynyktóre są w ciąży przeniosły się na inne forum by nie opisywać chyba nam swoich objawów niektórym z Nas może być smutno bądź źle się czuć jak ciężarne będą opowiadac o wymiarach mdlosciach itp... Mnie osobiście to nie przeszkadza Ania założyła ten post po to byśmy się wspierały we wszystkim!! Ja odeszłam na troszkę bo miałam są dużo spoiny

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna ten tel mój do dupy!! Miałam za dużo spiny i musiałam wyluzowac bo bym zwariowala.... A po za tym za dużo było dla mnie chaosu!!

    mungo lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja was przepraszam za tę moje byki ale pisze z tel i kurna wkleja mi tel swoje slowa jak nie zauważe to leci to do Was SORKI!!!!

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    zgadzam się Izusia, ale wcześniej pisałyśmy m.in. o swoich objawach, o tym, czy coś nas martwi , a teraz coraz mniej osób o tym pisze, bo była nazwijmy to zjebka, że ten wątek to nie od takich rzeczy.... zresztą, pewnie pamiętasz. No i sądzę też, że coraz więcej z nas wrzuca na luz i może dlatego rzadziej się tu wchodzi. Kilka osób z tych co były na początku odpadło...
    a nowych osób za dużo nie dojdzie, bo tytuł wątku jest taki,a nie inny. między innymi z tego względu, jak ANIA kiedyś pytała, czy jak któraś zaciąży to odejdzie, czy zostanie, to ja mówiłam, że wszystkie powinnyśmy tu być, no, ale cóż, jest jak jest.

    Ja jestem nadal z Wami ;) Cześć dziewczyny :) U mnie leniwy dzień,obiad już nastawiony,robi się.Za oknem zimno,wietrznie i pochmurno.Także dzisiaj dzień w domku ;) Buziaczki <3

    iza30 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiekszosc dzis pewnie ma dzien lenia, mam nadzieje ze uda nam sie rozruszac to forum tak widac ze malo nowych osob tu zaglada, ale jest nas tu jeszcze troche.
    A gdzie lista testowa bo pewnie zblizaja sie juz jakies testowanka, mnie prosze z niej wykreslic :)
    Paulinko fajnie ze wrocilas ze juz u Ciebie lepiej <3

    mungo, Plumb80 lubią tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Plumbiku:)

    Pauliś, mnie tam tym bardziej nie przeszkadza, jak ciężarówki piszą, jak sie czują, bo przynajmniej wiem na co się nastawiać, między innymi z tego względu zaglądam czasami na ich forum :)
    u mnie też mnóstwo byków zawsze jest, jak z telefonu piszę ;)

    iza30, Plumb80, Paulia87, karmelek lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezus no nie było mi łatwo podlamalam się ze poprzednio się nie udało dlatego musiałam odpuści!! Teraz już jest lepiej nie myślę tylko o ciąży zajelam się praca i mężem chcę odbudować sex mężem aby znów stał się namietny i pełen żaru.. Bo przez ostatnie 3 cykle był sex na zawołanie i teraz zdjejmuj gacie stawiaj wacka i jedziemy!! Nie chcę już tak chcę spaće cieszyć miłością z mężem!!

    iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie coraz mniej nas tu bo wiecznie komus coś przeszkadza...
    opisuje sie prawdopodobne objawy ciąży -źle
    ciężarówki piszą o swoim samopoczuciu -też niedobrze

    powinnyśmy się wszystkie wspierać w końcu wyruszyłyśmy razem, dla mnie bezsensowne było odejscie stąd dziewczyn którym się udało.. ja wierze że i na mnie przyjdzie kolej więc dlaczego mam nie kibicować innym i cieszyć się z ich szczęścia??

    od paru dni mam podły humor, w zasadzie sama nie wiem czemu.. na 14idę na masaż może mi się polepszy! :)

    JUtro o 13 lekarz a rano test! trzymajcie kciuki!
    Dzisiaj mi się śniło że go robiłam i wyszedł pozytywny :) ale coż takei sny mam co miesiąc i niestety prorocze nie były.. :/

    Plumb80, mungo, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło być Izus hahahaha

    iza30 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w końcu mija ten okropny ból dziąsła.Wczoraj była masakra.Jadłam rosołek i kaszki,bo nie mogłam gryźć :/
    Ale dzisiaj już prawie nie boli.Przegląd zębów zrobiony,bo chodzę regularnie do dentysty.Ale ten ząb z tyłu czasem napiera na dziąsło i wtedy ono puchnie i parę dni dokucza.Na szczęście dzisiaj jest znacznie lepiej,wytrzymałam bez środków przeciwbólowych.

    iza30, Paulia87, mungo lubią tę wiadomość

  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laski:* ja dziś na leniwca chyba tak jak wiekszosc:) od wrzesnia chce isc do sszkoły:) pewnie zwariowalam:) a wy jak tam kochane?:*

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    Listopad / grudzień 2013 (w oczekiwaniu na testowanie)

    Ania1986 (29.11.2013)

    karmelek (29.11.2013)

    mungo (29.11.2013)

    ewcia2337196 , iza30 (6.12.2013)

    kada24 (7.12.2013)

    ewelina23 (15.12.2013)

    Paulia87 (16.12.2013)

    ilonek(17.12.2013)

    myszkaazi

    mycha28



    PS podawać daty :)
    Hej kochane :)
    Paulinko , mycha28 ,myszkaazi powpisujcie sie . Zycze wam dziewczyny milego dnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 13:40

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiec od dzis znowu piszemy o wszystkim i o niczym zeby bylo jak na poczatku.
    Karmelek trzymam mocno kciuki <3
    Paulinko zycze powodzenia <3
    Anitko a jak sie czujesz ?

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Margotka87 Autorytet
    Postów: 1042 688

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja w tajemnicy napisze ze tyje kilo tygodniowo:) a jem mniej jiż dotychczas;) ale ci:x

    mungo lubi tę wiadomość

    zpbndf9hsafopz9u.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boze pogoda dzis do du***zmoklam z corka na mszy polowej mAsakra..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelek ja się cieszę że szczęścia innych a s Anity najbardziej!!!!! Lecz przykro robi się jak Ty wypluwasz z siebie flaki starasz się o maleństwo a tu dupa wkurwiona chodzisz non stop wchodzisz na ovu a tu jedna zaciazyla druga trzecia a Ciebie szlak trafia łzy Cisna Ci się do oczu nie z zazdrości tylko z niemocy!!!! Rozumiem dziewczyny

    iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wszystko w porządku Iza.Czuję się dobrze.Jestem tylko senna,ale to na razie norma.Tylko zauważyłam,że teraz każda czynność powoduje zadyszkę :)
    Mamy sypialnię na 1 piętrze,a toaletę na dole.Jak wczoraj wstałam na siku wieczorem i wróciłam do łóżka,to normalnie przez minutę dyszałam jak lokomotywa :D Mąż aż patrzył na mnie,a ja skwitowałam: "Chciałeś,to masz ciężarówkę,a raczej lokomotywę" haha

    Jak noga Iza?
    Karmelek,masz rację - trzeba zacząć pisać o wszystkim,wtedy forum samo się rozwija :)
    Paulinka - kocham <3
    Ewelinka - dobrze ,że mam Cię na FB,przynajmniej będzie stały kontakt <3

    iza30, Paulia87, mungo lubią tę wiadomość

  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 24 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinko hej!!!! Ja testuje 16.12 tak mam wyznaczony termin @ ale może się to zmienić po owulce

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
‹‹ 401 402 403 404 405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ