X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    To podejrzewam ze mozesz miec owulke jutro albo pojutrze zrob jeszcze jutro test
    ja będę do końca robic hehe bo mam ich jeszcze 30 zamowilam i przez caly miesiąc chce zrobić;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    To podejrzewam ze mozesz miec owulke jutro albo pojutrze zrob jeszcze jutro test
    albo w czwartek ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze leciec potem wejde ;****

    iza30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzrost piku LH mozesz miec w nocy i nawet go nie uchwycisz, całkiem normalna rzeczą jest to ze test owulacyjny pozytywny wychodzi tylko 1 dnia, jesli pozytyw wychodzi wiecej niz 1 dzien to i tak liczysz tylko ten pierwszy

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    ja będę do końca robic hehe bo mam ich jeszcze 30 zamowilam i przez caly miesiąc chce zrobić;p
    mozesz sobie sprawdzic

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak to jest jesli wychodzi bladsza kreska to trzeba juz liczyc ja na testach z apteki tak nie mialam mi wychodzily dwie jednakowe kreski albo jedna, pozniej mialam takie ze pokazywala sie usmiechnieta buzka na poytyny test a poste kolko na negatywny, te a allegro jakies dziwne sa jak dla mnie

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    wzrost piku LH mozesz miec w nocy i nawet go nie uchwycisz, całkiem normalna rzeczą jest to ze test owulacyjny pozytywny wychodzi tylko 1 dnia, jesli pozytyw wychodzi wiecej niz 1 dzien to i tak liczysz tylko ten pierwszy
    aha dzięki nie nakręcam się tylko hehe pierwszy raz je robie wiec dla mnie to było dziwne ze jeden dzień pozytyw a dni nie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liczy sie tylko taka ktora jest taka sama jak kontrolna, badz ciemniejsza od niej, reszta jest zaliczana do negatywow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2013, 17:25

    iza30 lubi tę wiadomość

  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malinka19 wrote:
    musze leciec potem wejde ;****
    milego wieczoru zycze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2013, 17:27

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ja uciekam bo synek chce pograc na kompie, bede kolo 20 :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!:) Wróciłam do chałupki... Kurdę jak teraz patrzę na te stosy ubrań do schowania to mi się nie chce nawet z łóżka wstać :) Piję sobie herbatkę i melisę na wieczór, żeby lepiej spać i mniej się wkurzać :) Odpocznę trochę, bo się zmęczyłam tym łażeniem i biorę się z powrotem do pracy :)
    Tak jak Ania napisała - pozytywny test owulacyjny jest tylko i wyłącznie wtedy, gdy druga kreska jest identyczna jak testowa lub mocniejsza, kiedy jest bledsza (choćby minimalnie) to oznacza, że stężenie LH jest dość duże, ale jeszcze nie takie jak w czasie owulki :) Po pierwszym pozytywnym teście nie powinno się już robić kolejnych :)

    Nusia1989, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kobitki :)
    musiałam czekać aż Małż wróci z pracy i mi przywiezie sowjego laptopka, a mój jeden w naprawie, a drugi nie ma czegoś tam zainstalowanego i ovu na nim nie działa :/
    ale sobie w między czasie z muśką moją pogadałam- oczywiście zaczęła mnie wypytywać, czy przypadkiem się już nie dopatruję jakis objawów- ona chyba bardziej czeka na wnusia niż ja :)
    równa z niej babka- wiecie jak wyglądała gadka:
    -no i co masz już tam jakieś objawy?
    -nie, a jakie miałabym mieć?
    -no cipka na przykład ci nie spuchła?
    -nie wiem, bo nie zaglądam.
    -a Krzysiek nie mówił, że inna...

    mamę to ja mam naprawdę udaną :P

    potem sobie popłakałam. najadłam się ryby w galarecie, która była wstrętna, ale mi się chciało, więc i tak zjadłam, potem pochłonęłam michę popcornu maślanego i zagryzłam merci (chyba z 6 czekoladek jedna po drugiej) :p
    ja naprawdę niedługo się w drzwiach nie zmieszczę :/
    ale jak się chce... ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    hej Kobitki :)
    musiałam czekać aż Małż wróci z pracy i mi przywiezie sowjego laptopka, a mój jeden w naprawie, a drugi nie ma czegoś tam zainstalowanego i ovu na nim nie działa :/
    ale sobie w między czasie z muśką moją pogadałam- oczywiście zaczęła mnie wypytywać, czy przypadkiem się już nie dopatruję jakis objawów- ona chyba bardziej czeka na wnusia niż ja :)
    równa z niej babka- wiecie jak wyglądała gadka:
    -no i co masz już tam jakieś objawy?
    -nie, a jakie miałabym mieć?
    -no cipka na przykład ci nie spuchła?
    -nie wiem, bo nie zaglądam.
    -a Krzysiek nie mówił, że inna...

    mamę to ja mam naprawdę udaną :P

    potem sobie popłakałam. najadłam się ryby w galarecie, która była wstrętna, ale mi się chciało, więc i tak zjadłam, potem pochłonęłam michę popcornu maślanego i zagryzłam merci (chyba z 6 czekoladek jedna po drugiej) :p
    ja naprawdę niedługo się w drzwiach nie zmieszczę :/
    ale jak się chce... ;)
    Nie, no mamę masz udaną :D Ja też trochę pogrzeszyłam dzisiaj. W sumie obiad zjadłam normalny, ale do herbatki wciągnęłam paczkę chipsów solonych, takie pyszne były, banana i dwie trufle... Teraz mi niedobrze. Podnoszę te swoje zwłoki z łóżka, chowam pranie, zetrę kurze, miałam odkurzyć, tylko mi się już wybitnie nie chce, spakuję się na jutro do pracy i będę dalej oddawać się błogiemu lenistwu :D W zasadzie to chyba się położę i coś obejrzę :)

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też zaległam na kanapie. :D
    teściówka wczoraj jedzonko podrzuciła, więc nie muszę nic robić :)
    tzn muszę, ale nie na tyle, żeby mnie to zmobilizowało do ruszenia dupska :P

    własnie mąż sprzedał mi złotą myśl :) w sumie mogłoby to być nasze motto:

    "życie jest jak puszczanie bąka- jak chcesz zrobić to na siłę, to może gówno wyjść"

    :P
    a mój mąż jest mistrzem w puszczaniu bąków :):):)

    czizzzys, Wam też jest tak gorąco??

    karmelek, iza30, Paula55 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    też zaległam na kanapie. :D
    teściówka wczoraj jedzonko podrzuciła, więc nie muszę nic robić :)
    tzn muszę, ale nie na tyle, żeby mnie to zmobilizowało do ruszenia dupska :P

    własnie mąż sprzedał mi złotą myśl :) w sumie mogłoby to być nasze motto:

    "życie jest jak puszczanie bąka- jak chcesz zrobić to na siłę, to może gówno wyjść"

    :P
    a mój mąż jest mistrzem w puszczaniu bąków :):):)

    czizzzys, Wam też jest tak gorąco??
    Motto ekstra!:) Mój za to jest mistrzem w bekaniu :/
    Też jeszcze dupy nie ruszyłam, wydrukowałam sobie kilka rzeczy do pracy, ale nadal na leżąco i pod kołdrą, bo mi dzisiaj zimno!:( Jak byłam w mieście to myślałam, że się zagotuję, a w domu się trzęsę z zimna :| Jajniki mnie bolą :/

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi na podwórku było tak zimno, że gdybym mogła to same oczy by z kaptura wystawały, albo nawet 1 tylko :):):) a teraz się gotuję :/ i tez mnie całe podbrzusze boli- i tego sobie akurat nie wmawiam, bo mnie już to wkurza powoli :/

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś może pójśc za mnie siku???? proszę :)
    bo mi sie nie chce wstawać, a zaraz sie zleję w gatki :P

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    mi na podwórku było tak zimno, że gdybym mogła to same oczy by z kaptura wystawały, albo nawet 1 tylko :):):) a teraz się gotuję :/ i tez mnie całe podbrzusze boli- i tego sobie akurat nie wmawiam, bo mnie już to wkurza powoli :/
    Ja w tym miesiącu się nie skupiam, bo już mi się nie chce szukać objawów. Tylko mnie wkurzają te jajniki, bo potrafi mnie ściąć w sekundę. No i cycki mnie swędzą i jak się drapie to sobie robię czerwone krechy :D Ogólnie mnie skóra swędzi, na brzuchu i klatce piersiowej i się ciągle czochram :D
    Przynajmniej infekcja mi dzisiaj nie dokucza, bo by mi rąk zabrakło do drapania się :D
    Dzisiaj do mnie tyle osób napisało smsy i dzwoni, że ja nie wiem.. Jakiś dzień przesladowania, czy jak?:D Co chwilę telefon i sms... Już nie odbieram, za późno jest :D

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    czy ktoś może pójśc za mnie siku???? proszę :)
    bo mi sie nie chce wstawać, a zaraz sie zleję w gatki :P
    Idź za mnie, a ja za Ciebie :D Wypiłam kufel herbaty żurawinowej (nie robię w szklance, bo za często bym musiała na dół chodzić do kuchni) i kubeczek melisy i trochę mnie ciśnie, nie powiem :D

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy teraz prywatne forum mungo :D Nikt z nami nie pisze, nikt nas nie lubi, chodź się obrazimy ;)

    mungo lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
‹‹ 426 427 428 429 430 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ