X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, nie gadajcie głupot :)

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    dziewczyny, nie gadajcie głupot :)
    Przecież jaja sobie robimy :D Mungo się na mnie obraziła, albo stwierdziła, że już ma mnie dość :D Chyba, że sprząta siuśki, bo faktycznie nie zdążyła do kibelka!
    Munguś - ja za Ciebie poszłam, teraz Ty za mnie :P
    Zrobiłam krok w przód, już nie leżę, teraz siedzę na łóżku. Jak dobrze pójdzie to za 30 sekund wstanę i schowam pranie :D

    Nusia1989, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 25 listopada 2013, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane a mnie znów brzuch pobolewa.
    Izuś współczuję :)
    Mungo hehe pójdź za mnie siku a ja pójdę za ciebie

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Przecież jaja sobie robimy :D Mungo się na mnie obraziła, albo stwierdziła, że już ma mnie dość :D Chyba, że sprząta siuśki, bo faktycznie nie zdążyła do kibelka!
    Munguś - ja za Ciebie poszłam, teraz Ty za mnie :P
    Zrobiłam krok w przód, już nie leżę, teraz siedzę na łóżku. Jak dobrze pójdzie to za 30 sekund wstanę i schowam pranie :D

    hahahah :D siusiumajtek :D

    nie noo ja to chyba mam coś z głową najpierw się wzruszyłam bo przypomniała mi się piosenka którą śpiewałam w gimnazjum, a teraz patrząc na wasze komentarze potrafię płakać ze śmiechu :D
    dziewczyny kocham was :D !!

    myszkaazi, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    hahahah :D siusiumajtek :D

    nie noo ja to chyba mam coś z głową najpierw się wzruszyłam bo przypomniała mi się piosenka którą śpiewałam w gimnazjum, a teraz patrząc na wasze komentarze potrafię płakać ze śmiechu :D
    dziewczyny kocham was :D !!
    Też Cię kochamy :D
    Połowę prania schowałam! Bijcie mi brawo :D Na wieszaki już wszystko powieszone, teraz tylko do szafeczek i już!:D

    mungo, iza30, Nusia1989 lubią tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi ja się nie obraziłam :)
    poszłam pranie schować :)
    zawsze w sobotę robię ze 3-4 prania i czasami ono do piątku wisi, ale jak już wstałam to je ogarnęłam :)
    jak ja się cieszę, że mam w pralce niegniotący program :)
    a poza tym dużo rzeczy susze na wieszakach- przede wszystkim koszule :) dzięki temu wiosną, zimą i jesienią przed samym założeniem prasuje tylko przód i jest elegancko, bo latem to trzeba jednak całość wygładzić- ale w z reguły mężusia do tego zatrudniam :D :D :D grunt to się ustawić :)

    myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hejka kochane a mnie znów brzuch pobolewa.
    Izuś współczuję :)
    Mungo hehe pójdź za mnie siku a ja pójdę za ciebie

    mnie też boli podbrzusze :/

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i plotek mi tu nie rozsiewać :P mungo się nie zsikało :D tylko grzecznie olało muszelkę :P

    myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    myszkaazi ja się nie obraziłam :)
    poszłam pranie schować :)
    zawsze w sobotę robię ze 3-4 prania i czasami ono do piątku wisi, ale jak już wstałam to je ogarnęłam :)
    jak ja się cieszę, że mam w pralce niegniotący program :)
    a poza tym dużo rzeczy susze na wieszakach- przede wszystkim koszule :) dzięki temu wiosną, zimą i jesienią przed samym założeniem prasuje tylko przód i jest elegancko, bo latem to trzeba jednak całość wygładzić- ale w z reguły mężusia do tego zatrudniam :D :D :D grunt to się ustawić :)
    Co, głupio Ci się zrobiło, że ja chowam pranie a u Ciebie zostanie, co? ;) ;) ;) ;) Majtki mi tylko zostały i skarpetki :D Dzisiaj tak poleciałam, ze nawet swoje gatki prasowałam (nigdy tego nie robiłam, żebyście nie pomyślały, że jakaś nawiedzona jestem :D)
    Też mam niegniotący, tylko ja prasowaniem zabijam bakterie :D:D:D:D:D

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    i plotek mi tu nie rozsiewać :P mungo się nie zsikało :D tylko grzecznie olało muszelkę :P
    Przyznaj się, że myłaś podłogę koło kanapy :P No nie wstydź się, przecież nikt tu nikomu nie powie ;)
    Co do męża - mój i żelazko to taka sama abstrakcja jak mój i mycie naczyń. wszystko inne robi, jedne rzeczy z własnej inicjatywy, inne po przymuszeniu, ale robi, ale kurde przy żelazku i zlewie to rzadki widok :D
    Za to w każdy weekend robi mi śniadania!:D

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.google.pl/#q=mungo

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Co, głupio Ci się zrobiło, że ja chowam pranie a u Ciebie zostanie, co? ;) ;) ;) ;) Majtki mi tylko zostały i skarpetki :D Dzisiaj tak poleciałam, ze nawet swoje gatki prasowałam (nigdy tego nie robiłam, żebyście nie pomyślały, że jakaś nawiedzona jestem :D)
    Też mam niegniotący, tylko ja prasowaniem zabijam bakterie :D:D:D:D:D
    mi kiedyś jak mnie infekcje łapały to ginekolog faktycznie kazał majtki prasować, ale przed samiutkim założeniem, żeby ugotowac bakterie :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    hejka kochane a mnie znów brzuch pobolewa.
    Izuś współczuję :)
    Mungo hehe pójdź za mnie siku a ja pójdę za ciebie
    Hej, hej!
    Mnie też trochę boli, tylko nie wiem czy jajniki czy brzuch, czy głowa.

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    mi kiedyś jak mnie infekcje łapały to ginekolog faktycznie kazał majtki prasować, ale przed samiutkim założeniem, żeby ugotowac bakterie :)
    A jakby sobie tak TĘ część ciała przeprasować?:D Zabiłoby bakterie :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    https://www.google.pl/#q=mungo
    raczej:
    http://1.bp.blogspot.com/-ve_EkbqWfwA/Ta9HXF1tnLI/AAAAAAAAAGs/h3p4sWcuEek/s1600/catco1.png

    kiedyś była taka bajka i tam na tej fotce jest taka kotka jasna- blondynka i ja kiedyś miałam podobnie włosy ścięte i tak na mnie zaczęli mówić, tylko nie pamiętam tytułu tej bajki i nie pamiętam, który kot jak się nazywał :P

    myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    mnie też boli podbrzusze :/
    mnie od wczoraj pobolewa i mam gazy :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Przyznaj się, że myłaś podłogę koło kanapy :P No nie wstydź się, przecież nikt tu nikomu nie powie ;)
    Co do męża - mój i żelazko to taka sama abstrakcja jak mój i mycie naczyń. wszystko inne robi, jedne rzeczy z własnej inicjatywy, inne po przymuszeniu, ale robi, ale kurde przy żelazku i zlewie to rzadki widok :D
    Za to w każdy weekend robi mi śniadania!:D
    mój do kuchni ma zakaz wstępu :P tzn wróć- on gotuje tylko moim koleżankom :P ale raczej poprzestaje na jajecznicy i daniach typu parówka + ser + oregano + miklofala zalane ketchpem :D
    zresztą on prawie wszystko zalewa ketchupem :/
    ale że codziennie chodzi do pracy w koszuli, to sobe je prasuje- od zawsze tak było- nigdy mnie nawet nie prosił, żebym zrobiła to za niego- ja wiem, że on tak nie ugotuje jak ja, a on wie, że ja tak nie uprasuję jak on :D
    i wszystko gra i tańczy :)

    myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hej, hej!
    Mnie też trochę boli, tylko nie wiem czy jajniki czy brzuch, czy głowa.
    no właśnie mam identycznie :)

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    mój do kuchni ma zakaz wstępu :P tzn wróć- on gotuje tylko moim koleżankom :P ale raczej poprzestaje na jajecznicy i daniach typu parówka + ser + oregano + miklofala zalane ketchpem :D
    zresztą on prawie wszystko zalewa ketchupem :/
    ale że codziennie chodzi do pracy w koszuli, to sobe je prasuje- od zawsze tak było- nigdy mnie nawet nie prosił, żebym zrobiła to za niego- ja wiem, że on tak nie ugotuje jak ja, a on wie, że ja tak nie uprasuję jak on :D
    i wszystko gra i tańczy :)
    Mój bez keczupu to większości dań nawet nie rozpoczyna, a ja się denerwuje, że zabija smak. Czasami mówi: "Pewnie jak dodam keczup to już nie będzie to samo, co?" :)

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    A jakby sobie tak TĘ część ciała przeprasować?:D Zabiłoby bakterie :)
    heheheh na pewno :D
    tylko pytanie czy przypadkiem by się tam co i nie co nie stopiło... i co, jakby dziurę zakleiło <szok>

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ