Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, nie gadajcie głupot :)

mungo, iza30 lubią tę wiadomość

• myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    dziewczyny, nie gadajcie głupot :)
    Przecież jaja sobie robimy :D Mungo się na mnie obraziła, albo stwierdziła, że już ma mnie dość :D Chyba, że sprząta siuśki, bo faktycznie nie zdążyła do kibelka!
    Munguś - ja za Ciebie poszłam, teraz Ty za mnie :P
    Zrobiłam krok w przód, już nie leżę, teraz siedzę na łóżku. Jak dobrze pójdzie to za 30 sekund wstanę i schowam pranie :D

Nusia1989, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

f2w39n73pzr0nefs.png
  • ewcia2337196 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 19:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane a mnie znów brzuch pobolewa.
    Izuś współczuję :)
    Mungo hehe pójdź za mnie siku a ja pójdę za ciebie

mungo lubi tę wiadomość

w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Przecież jaja sobie robimy :D Mungo się na mnie obraziła, albo stwierdziła, że już ma mnie dość :D Chyba, że sprząta siuśki, bo faktycznie nie zdążyła do kibelka!
    Munguś - ja za Ciebie poszłam, teraz Ty za mnie :P
    Zrobiłam krok w przód, już nie leżę, teraz siedzę na łóżku. Jak dobrze pójdzie to za 30 sekund wstanę i schowam pranie :D

hahahah :D siusiumajtek :D

nie noo ja to chyba mam coś z głową najpierw się wzruszyłam bo przypomniała mi się piosenka którą śpiewałam w gimnazjum, a teraz patrząc na wasze komentarze potrafię płakać ze śmiechu :D
    dziewczyny kocham was :D !!

myszkaazi, mungo, iza30 lubią tę wiadomość

• myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    hahahah :D siusiumajtek :D

nie noo ja to chyba mam coś z głową najpierw się wzruszyłam bo przypomniała mi się piosenka którą śpiewałam w gimnazjum, a teraz patrząc na wasze komentarze potrafię płakać ze śmiechu :D
    dziewczyny kocham was :D !!
    Też Cię kochamy :D
    Połowę prania schowałam! Bijcie mi brawo :D Na wieszaki już wszystko powieszone, teraz tylko do szafeczek i już!:D

mungo, iza30, Nusia1989 lubią tę wiadomość

f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi ja się nie obraziłam :)
    poszłam pranie schować :)
    zawsze w sobotę robię ze 3-4 prania i czasami ono do piątku wisi, ale jak już wstałam to je ogarnęłam :)
    jak ja się cieszę, że mam w pralce niegniotący program :)
    a poza tym dużo rzeczy susze na wieszakach- przede wszystkim koszule :) dzięki temu wiosną, zimą i jesienią przed samym założeniem prasuje tylko przód i jest elegancko, bo latem to trzeba jednak całość wygładzić- ale w z reguły mężusia do tego zatrudniam :D :D :D grunt to się ustawić :)

myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:

mnie też boli podbrzusze :/

1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    i plotek mi tu nie rozsiewać :P mungo się nie zsikało :D tylko grzecznie olało muszelkę :P

1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    myszkaazi ja się nie obraziłam :)
    poszłam pranie schować :)
    zawsze w sobotę robię ze 3-4 prania i czasami ono do piątku wisi, ale jak już wstałam to je ogarnęłam :)
    jak ja się cieszę, że mam w pralce niegniotący program :)
    a poza tym dużo rzeczy susze na wieszakach- przede wszystkim koszule :) dzięki temu wiosną, zimą i jesienią przed samym założeniem prasuje tylko przód i jest elegancko, bo latem to trzeba jednak całość wygładzić- ale w z reguły mężusia do tego zatrudniam :D :D :D grunt to się ustawić :)
    Co, głupio Ci się zrobiło, że ja chowam pranie a u Ciebie zostanie, co? ;) ;) ;) ;) Majtki mi tylko zostały i skarpetki :D Dzisiaj tak poleciałam, ze nawet swoje gatki prasowałam (nigdy tego nie robiłam, żebyście nie pomyślały, że jakaś nawiedzona jestem :D)
    Też mam niegniotący, tylko ja prasowaniem zabijam bakterie :D:D:D:D:D

f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    i plotek mi tu nie rozsiewać :P mungo się nie zsikało :D tylko grzecznie olało muszelkę :P
    Przyznaj się, że myłaś podłogę koło kanapy :P No nie wstydź się, przecież nikt tu nikomu nie powie ;)
    Co do męża - mój i żelazko to taka sama abstrakcja jak mój i mycie naczyń. wszystko inne robi, jedne rzeczy z własnej inicjatywy, inne po przymuszeniu, ale robi, ale kurde przy żelazku i zlewie to rzadki widok :D
    Za to w każdy weekend robi mi śniadania!:D

iza30 lubi tę wiadomość

f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.google.pl/#q=mungo

iza30 lubi tę wiadomość

f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Co, głupio Ci się zrobiło, że ja chowam pranie a u Ciebie zostanie, co? ;) ;) ;) ;) Majtki mi tylko zostały i skarpetki :D Dzisiaj tak poleciałam, ze nawet swoje gatki prasowałam (nigdy tego nie robiłam, żebyście nie pomyślały, że jakaś nawiedzona jestem :D)
    Też mam niegniotący, tylko ja prasowaniem zabijam bakterie :D:D:D:D:D
    mi kiedyś jak mnie infekcje łapały to ginekolog faktycznie kazał majtki prasować, ale przed samiutkim założeniem, żeby ugotowac bakterie :)

1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    Hej, hej!
    Mnie też trochę boli, tylko nie wiem czy jajniki czy brzuch, czy głowa.

f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    mi kiedyś jak mnie infekcje łapały to ginekolog faktycznie kazał majtki prasować, ale przed samiutkim założeniem, żeby ugotowac bakterie :)
    A jakby sobie tak TĘ część ciała przeprasować?:D Zabiłoby bakterie :)

f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    https://www.google.pl/#q=mungo
    raczej:
    http://1.bp.blogspot.com/-ve_EkbqWfwA/Ta9HXF1tnLI/AAAAAAAAAGs/h3p4sWcuEek/s1600/catco1.png

kiedyś była taka bajka i tam na tej fotce jest taka kotka jasna- blondynka i ja kiedyś miałam podobnie włosy ścięte i tak na mnie zaczęli mówić, tylko nie pamiętam tytułu tej bajki i nie pamiętam, który kot jak się nazywał :P

1usadf9hyf2qs1an.png
  • ewcia2337196 Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    mnie też boli podbrzusze :/
    mnie od wczoraj pobolewa i mam gazy :/

w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Przyznaj się, że myłaś podłogę koło kanapy :P No nie wstydź się, przecież nikt tu nikomu nie powie ;)
    Co do męża - mój i żelazko to taka sama abstrakcja jak mój i mycie naczyń. wszystko inne robi, jedne rzeczy z własnej inicjatywy, inne po przymuszeniu, ale robi, ale kurde przy żelazku i zlewie to rzadki widok :D
    Za to w każdy weekend robi mi śniadania!:D
    mój do kuchni ma zakaz wstępu :P tzn wróć- on gotuje tylko moim koleżankom :P ale raczej poprzestaje na jajecznicy i daniach typu parówka + ser + oregano + miklofala zalane ketchpem :D
    zresztą on prawie wszystko zalewa ketchupem :/
    ale że codziennie chodzi do pracy w koszuli, to sobe je prasuje- od zawsze tak było- nigdy mnie nawet nie prosił, żebym zrobiła to za niego- ja wiem, że on tak nie ugotuje jak ja, a on wie, że ja tak nie uprasuję jak on :D
    i wszystko gra i tańczy :)

1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Hej, hej!
    Mnie też trochę boli, tylko nie wiem czy jajniki czy brzuch, czy głowa.
    no właśnie mam identycznie :)

1usadf9hyf2qs1an.png
  • myszkaazi Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    mój do kuchni ma zakaz wstępu :P tzn wróć- on gotuje tylko moim koleżankom :P ale raczej poprzestaje na jajecznicy i daniach typu parówka + ser + oregano + miklofala zalane ketchpem :D
    zresztą on prawie wszystko zalewa ketchupem :/
    ale że codziennie chodzi do pracy w koszuli, to sobe je prasuje- od zawsze tak było- nigdy mnie nawet nie prosił, żebym zrobiła to za niego- ja wiem, że on tak nie ugotuje jak ja, a on wie, że ja tak nie uprasuję jak on :D
    i wszystko gra i tańczy :)
    Mój bez keczupu to większości dań nawet nie rozpoczyna, a ja się denerwuje, że zabija smak. Czasami mówi: "Pewnie jak dodam keczup to już nie będzie to samo, co?" :)

f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet

Wysłany: 25 listopada 2013, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    A jakby sobie tak TĘ część ciała przeprasować?:D Zabiłoby bakterie :)
    heheheh na pewno :D
    tylko pytanie czy przypadkiem by się tam co i nie co nie stopiło... i co, jakby dziurę zakleiło <szok>

iza30 lubi tę wiadomość

1usadf9hyf2qs1an.png
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego