X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moja gin to jednak fajna babka :)
    zbadala mnie, zrobiła mi usg i wszystko jest ok! mam delikatny stan zapalny dała rp. ale mam dopiero zacząć po @ brać..
    ale czy przyjdzie czy nie nie potrafila tego określić, do owulki mówi że napewno doszło (może się bała powiedzieć mi konkretnie, tym bardziej że wie jak przeżyłam ostatnią stratę.. ) więc czekam..
    test zrobie w piatek bo wtedy idę na andrzejki i chce wiedzieć czy mogę jakiegoś drineczka wypić ;)

    no i powiedziała że jak do stycznia nie zajdę w ciąże to najpierw zrobimy monitoring i szczegółowe testy hormonalne, a dopiero potem pomyslimy o lekach :)

    i na koniec mnie zastrezliła ! :) tytam się ile płacę (bo chodzę prywatnie) a ta do mnie że nic! :) ja się pytam ale jak to? i dlaczego? a ta do mnie BO TAK! :) :) mowę mi odjęło :)

    mungo, myszkaazi, iza30, Plumb80 lubią tę wiadomość

  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a moja gin to jednak fajna babka :)
    zbadala mnie, zrobiła mi usg i wszystko jest ok! mam delikatny stan zapalny dała rp. ale mam dopiero zacząć po @ brać..
    ale czy przyjdzie czy nie nie potrafila tego określić, do owulki mówi że napewno doszło (może się bała powiedzieć mi konkretnie, tym bardziej że wie jak przeżyłam ostatnią stratę.. ) więc czekam..
    test zrobie w piatek bo wtedy idę na andrzejki i chce wiedzieć czy mogę jakiegoś drineczka wypić ;)

    no i powiedziała że jak do stycznia nie zajdę w ciąże to najpierw zrobimy monitoring i szczegółowe testy hormonalne, a dopiero potem pomyslimy o lekach :)

    i na koniec mnie zastrezliła ! :) tytam się ile płacę (bo chodzę prywatnie) a ta do mnie że nic! :) ja się pytam ale jak to? i dlaczego? a ta do mnie BO TAK! :) :) mowę mi odjęło :)
    To świetnie!:) Wiesz, że do owulki doszło, czyli bardzo dobrze!:) Teraz tylko odliczanko! Tylko się nie stresuj w razie jakby Ci I krecha wyszła, bo to jeszcze może być za wcześnie!
    Miło z jej strony, że się tak interesuje :)
    Z tym stanem zapalnym... Eh, to jakieś nagminne jest. Z kim się nie pogada to każdy co jakiś czas ma, a faceci to kurde nawet jak mają to bezobjawowo...:| I gdzie tu sprawiedliwość!?

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmelek wrote:
    a moja gin to jednak fajna babka :)
    zbadala mnie, zrobiła mi usg i wszystko jest ok! mam delikatny stan zapalny dała rp. ale mam dopiero zacząć po @ brać..
    ale czy przyjdzie czy nie nie potrafila tego określić, do owulki mówi że napewno doszło (może się bała powiedzieć mi konkretnie, tym bardziej że wie jak przeżyłam ostatnią stratę.. ) więc czekam..
    test zrobie w piatek bo wtedy idę na andrzejki i chce wiedzieć czy mogę jakiegoś drineczka wypić ;)

    no i powiedziała że jak do stycznia nie zajdę w ciąże to najpierw zrobimy monitoring i szczegółowe testy hormonalne, a dopiero potem pomyslimy o lekach :)

    i na koniec mnie zastrezliła ! :) tytam się ile płacę (bo chodzę prywatnie) a ta do mnie że nic! :) ja się pytam ale jak to? i dlaczego? a ta do mnie BO TAK! :) :) mowę mi odjęło :)
    no to super kochana :):):)
    też mam taką gieńke :)tzn kiedys miałam, teraz chodzę do innej, jak się staramy :) chociaż mi trochę szkoda tamtej :/
    podobnie testujemy- ja albo w piątek, albo w sobotę strzelę z testa :) bo miałam czekać do soboty na Nezumi, ale ta cholera już się testowała :/

    myszkaazi, iza30 lubią tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    To świetnie!:) Wiesz, że do owulki doszło, czyli bardzo dobrze!:) Teraz tylko odliczanko! Tylko się nie stresuj w razie jakby Ci I krecha wyszła, bo to jeszcze może być za wcześnie!
    Miło z jej strony, że się tak interesuje :)
    Z tym stanem zapalnym... Eh, to jakieś nagminne jest. Z kim się nie pogada to każdy co jakiś czas ma, a faceci to kurde nawet jak mają to bezobjawowo...:| I gdzie tu sprawiedliwość!?
    właśnie i tym samcom wszystko jakoś łatwiej przychodzi :/ ale mi sprawiedliwośc :P

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    UWAGA! Ścieram kurze :) Już starłam szafę i chciałabym na jeden raz (bez podchodzenia do laptopa) ogarnąć resztę :)
    W ogóle to chodzę po pokoju w majtkach, podkoszulce i bluzie z kapturem :D
    sam sex :)

    mungo lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    właśnie i tym samcom wszystko jakoś łatwiej przychodzi :/ ale mi sprawiedliwośc :P
    Tylko ich dotkniesz już gotowi do działania... A kobiety, jak nie okres, to śluz, albo jego brak, albo infekcja, albo głowa boli :) Dobrze, że chociaż ten wielokrotny orgazm w zamian za sikanie na siedząco :D

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    sam sex :)
    Już pisałam - gruba dupa w gaciach to taki średni widok :D

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, ale mnie napiżdża ten prawy jajnik :| Idę się kąpać i spakować do roboty. Zajrzę jeszcze!:)

    iza30 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszkaazi wrote:
    Tylko ich dotkniesz już gotowi do działania... A kobiety, jak nie okres, to śluz, albo jego brak, albo infekcja, albo głowa boli :) Dobrze, że chociaż ten wielokrotny orgazm w zamian za sikanie na siedząco :D
    dokładnie :):):)
    i przestań z tą grubą duppą :P
    grubą to mam ja- 168 i 62kg :( załamać się można, to mój życiowy rekord :/ zawsze 54-55kg ważyłąm, a teraz szyneczka sie powiększyła, do tego słoninka na oponce :/ straszny widok :( a nog jak dwa serdle :P
    ale w dupce to mam póki co :) pierw dzidzia :)

    myszkaazi lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu nadrobilam :) Jumorki dopisuja to najwazniejsze :)

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    dokładnie :):):)
    i przestań z tą grubą duppą :P
    grubą to mam ja- 168 i 62kg :( załamać się można, to mój życiowy rekord :/ zawsze 54-55kg ważyłąm, a teraz szyneczka sie powiększyła, do tego słoninka na oponce :/ straszny widok :( a nog jak dwa serdle :P
    ale w dupce to mam póki co :) pierw dzidzia :)
    to ciekawe co ja mam powiediec 164 i 60 kg

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    dokładnie :):):)
    i przestań z tą grubą duppą :P
    grubą to mam ja- 168 i 62kg :( załamać się można, to mój życiowy rekord :/ zawsze 54-55kg ważyłąm, a teraz szyneczka sie powiększyła, do tego słoninka na oponce :/ straszny widok :( a nog jak dwa serdle :P
    ale w dupce to mam póki co :) pierw dzidzia :)
    heeh tez się nie przejmują swoją wagą najpierw dziecko potem dietka :)
    Myszkaazi nie przesadzaj z tą gruba dupą :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na Polsacie "Anioły i Demony"
    fajne to?


    ejj ale mi się pomidorów zachciało :D normalnie mi pachną :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    to ciekawe co ja mam powiediec 164 i 60 kg
    na to samo wychodzi :D :D :D

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale się dziewczyny rozpisały :)

    ja przez te wasze pisanie mam taką ochotę że ho ho ho, ale co poradzić... muszę się pogodzić z szeroką abstynecją na bzykanko :/

    mungo, iza30 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja znowu mam 162 i 50kg :)

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    a ja znowu mam 162 i 50kg :)
    jak chcesz, to mogę Ci podrzucić ze 2 kg :) wyślę gołębiem :P

    iza30 lubi tę wiadomość

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia1989 wrote:
    a ja znowu mam 162 i 50kg :)
    szczypiorek :P

    mungo lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja stwierdziłam mojemu, że zacznę się odchudzać a on na to, że kocha mnie taką jaka jestem <3

    iza30, mungo lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 25 listopada 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochanego cialka nigdy za wiele :) <3

    ewcia2337196 lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 429 430 431 432 433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ