X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod wykresem napisalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laseczki :D
    U mnie również pogoda nieciekawa,pada od samego rana,ciemno i buro. Ale co z tego,skoro w serduchu tęcza radości,prawda?
    Dzisiaj czuję ból w jajnikach i krzyżu,normalnie owulka się rozgaszcza :O Zatem przyjmuję ją z otwartymi rękoma :D Jeszcze trochę pobaraszkujemy z moim Księciem ;) a potem odliczanie :)
    Ale wiecie co? Nie myślę o tym czy się uda,czy jestem w ciąży albo będę. Póki co nastawiłam się psychicznie na przyjście kolejnej @, w ten sposób nie będę później zdołowana,a jak się uda - mile zaskoczona.
    Uśmiechamy się Dziewczęta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Buziaki <3 <3 <3
    244519cj7iewvdtg.gif

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 21 października 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny pomozcie wczoraj milam lepki sluz a dzis po wieczornym przytulaniu rozciagliwy ten sluz czyzby owulka takwczesnie byla?? szyjka wyskotwa otwarta juz..

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • myszkaazi Autorytet
    Postów: 647 528

    Wysłany: 21 października 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Ja już w domu po pracy w sumie od 2 godzin :D U mnie dzisiaj od rana pogoda paskudna, teraz trochę lepiej, ale z racji, że mam mnóstwo pracy w domu to nie mam zamiaru na razie wytykać nosa za drzwi. Dzisiaj czeka mnie samotny wieczór, ale w sumie to dobrze, bo przynajmniej nie będę miała wyrzutów, że zaniedbuję M. przez pracę :) Nadrobię wszystko dzisiaj i jutro będę miała czas tylko dla niego :)
    Też się nie spinam w tym cyklu. <3 owszem, ale jakoś tak dla przyjemności. M. nie marudzi, jest zwarty i gotowy, cieszymy się sobą. Pewnie jeśli się okaże, że @ przyszła to będę ryczeć, ale na spokojnie, jakoś przeżyję.
    Ja dzisiaj to mam mega mokro, normalnie pływam, ale ból zdecydowanie mniejszy niż wczoraj, więc nie wiem w sumie kiedy ta owulka się pokaże. Ma czas do soboty :D Wyluzowałam, chyba z tego względu, że wiem, że jestem w stanie zajść w ciążę, a tego się najbardziej bałam zanim w sierpniu się udało.

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    f2w39n73pzr0nefs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymać myszkaazi :) W pozytywnym myśleniu siła !!!
    Ciekawe,co robią dziewczyny,pospały dzisiaj w pociągu ;) Niech już wyjdą z tych kuszetek,co się w WARSIE spotkamy na kawce i pogaduchach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    dziewczyny pomozcie wczoraj milam lepki sluz a dzis po wieczornym przytulaniu rozciagliwy ten sluz czyzby owulka takwczesnie byla?? szyjka wyskotwa otwarta juz..
    No rzeczywiście szybko by było.Poczekaj do jutra,może coś się zmieni.A jak nie - to szybko działać !!!

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 21 października 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kada24 wrote:
    dziewczyny pomozcie wczoraj milam lepki sluz a dzis po wieczornym przytulaniu rozciagliwy ten sluz czyzby owulka takwczesnie byla?? szyjka wyskotwa otwarta juz..

    Kochana a nie jest to przypadkiem śluz taki z podniecenia? On jest bardzo podobny do tego "dobrego" tylko mniej rozciągliwy. W każdym bądź razie można się pomylić.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane:) U mnie niestety wieje chłodem, mężulek zaraz wraca i trzeba go zmolestować przed 3-dniowym wyjazdem w delegację :D
    Ze mną niestety kiepsko, owulka chyba się obraziła i mnie nie nawiedzi w tym miesiącu, no chyba że ten stopniowy spadek coś oznacza ale nie chce zbytnio w to wnikać bo jeszcze zgłupieje do końca miesiąca,a pozatym ja się nie przejmuję bo co ma być to będzie:)
    Buźka!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2013, 15:08

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 21 października 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia2020 wrote:
    Witajcie kochane:) U mnie niestety wieje chłodem, mężulek zaraz wraca i trzeba go zmolestować przed 3-dniowym wyjazdem w delegację :D
    Ze mną niestety kiepsko, owulka chyba się obraziła i mnie nie nawiedzi w tym miesiącu, no chyba że ten stopniowy spadek coś oznacza ale nie chce zbytnio w to wnikać bo jeszcze zgłupieje do końca miesiąca,a wiadomo co ma być to będzie:)
    Buźka!!!!

    I to jest dobre nastawienie :)
    PS: Teraz mądruję, a co będzie się działo w grudniu czy styczniu ze mną to same zobaczycie ;p

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz sobie uświadomiłam że to temat dla mnie :) ja też startowałam 6.10 czekam na owu, tzn. czuje że nadchodzi. no to dziewczyny nie moge się doczekać naszego testowanai oby sie zazieleniło jak w tej piosence:
    'Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć.
    Zazieleni się, urośnie kilka drzew.
    Niedojedzony chleb w ustach zdąży się rozpłynąć,
    a niedopity rum, rozgrzeje jeszcze krew. '

    http://www.youtube.com/watch?v=e2XP5cc-AAQ

    Plumb80, mycha28 lubią tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    teraz sobie uświadomiłam że to temat dla mnie :) ja też startowałam 6.10 czekam na owu, tzn. czuje że nadchodzi. no to dziewczyny nie moge się doczekać naszego testowanai oby sie zazieleniło jak w tej piosence:
    'Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć.
    Zazieleni się, urośnie kilka drzew.
    Niedojedzony chleb w ustach zdąży się rozpłynąć,
    a niedopity rum, rozgrzeje jeszcze krew. '

    http://www.youtube.com/watch?v=e2XP5cc-AAQ


    Witaj kochana:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej gosia! :)
    jak samopoczucie? u ciebie chyba juz po owulacji? albo w trakcie?

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! U mnie zaczyna się ciut nerwowe oczekiwanie na brak @ która teoretycznie ma się zjawić za około 6 dni... Mam nadzieję, że się nie zjawi łaskawie tym razem. Czuję się jakoś dziwnie, ale staram się nie "wkręcać" sobie niczego, korci mnie oczywiście, żeby zrobić test chociaż wiem, że to nie ma w tym momencie najmniejszego sensu, z jednej strony chcę z drugiej boję się widoku tej cholernej jednej kreski...

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiakanek - cierpliwości! wytrzymasz te kilka dni, wykres wygląda dobrze jest spora szansa :D oczywiście trzymam kciuki :)

    anusiakanek lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    hej gosia! :)
    jak samopoczucie? u ciebie chyba juz po owulacji? albo w trakcie?


    U mnie jak narazie ok, a co do owulki to zależy... jeśli już jutro tempka pójdzie w górę to znaczy że dzisiaj była owulka a jeśli będzie taka jak teraz to chyba z owulki nici

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2013, 14:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    teraz sobie uświadomiłam że to temat dla mnie :) ja też startowałam 6.10 czekam na owu, tzn. czuje że nadchodzi. no to dziewczyny nie moge się doczekać naszego testowanai oby sie zazieleniło jak w tej piosence:
    'Myślę sobie, że ta zima kiedyś musi minąć.
    Zazieleni się, urośnie kilka drzew.
    Niedojedzony chleb w ustach zdąży się rozpłynąć,
    a niedopity rum, rozgrzeje jeszcze krew. '

    http://www.youtube.com/watch?v=e2XP5cc-AAQ
    To witamy w naszym pociągu Kochana :) Rozgość się wygodnie i jedziemy dalej <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiakanek wrote:
    Witajcie dziewczyny! U mnie zaczyna się ciut nerwowe oczekiwanie na brak @ która teoretycznie ma się zjawić za około 6 dni... Mam nadzieję, że się nie zjawi łaskawie tym razem. Czuję się jakoś dziwnie, ale staram się nie "wkręcać" sobie niczego, korci mnie oczywiście, żeby zrobić test chociaż wiem, że to nie ma w tym momencie najmniejszego sensu, z jednej strony chcę z drugiej boję się widoku tej cholernej jednej kreski...
    Tak trzymać,nie nakręcamy się,myślimy pozytywnie i zaciskamy kciuki :)

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zazdroszcze wam tego że potraficie wywnioskowac coś z temperatury.... ja nie mam zielonego pojęcia co się dzieje.
    pisząc tego posta uświadomilam sobie że mam kłucie z prawej strone podbrzusza, czyżby jajnik? oby! i wiecie co jestem totalnie szalona (pisząc to w głowie mojej powstała przyśpiewka" owu! owu! owulacja!" no idiot!)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2013, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nezumi wrote:
    zazdroszcze wam tego że potraficie wywnioskowac coś z temperatury.... ja nie mam zielonego pojęcia co się dzieje.
    pisząc tego posta uświadomilam sobie że mam kłucie z prawej strone podbrzusza, czyżby jajnik? oby! i wiecie co jestem totalnie szalona (pisząc to w głowie mojej powstała przyśpiewka" owu! owu! owulacja!" no idiot!)
    Myślę,że zbliża się u Ciebie owulacja. Także moja droga - do dzieła,serduszkować jak najwięcej teraz proszę :)

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 21 października 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwa razy nie musisz mi powtarzać :D też tak myślę, że owulacja się zbliża. na wszelki wypadek bedziemy się kochać codziennie :D mam taki zestaw tygodniowy dla męża żeby mu się codziennie chciało i broń Boże nie nudziło :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ