X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)
Odpowiedz

start 6.10 jeden cel --->zielona kropa na koncu :)

Oceń ten wątek:
  • Paulia87 Autorytet
    Postów: 1146 1243

    Wysłany: 20 października 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszłam z siebie Plumb nie lubię jak pisze się o negatywach jak ja pozytywnie myślę bo wpadam w dołek i odsuwam się wtedy...
    Ania u mnie dziś ta dolna kreska na teście owulacyjnym jest mocniejsza jeszcze bladsza od pierwszej ale już mocniejsza coś się dzieje ale do owulacji mam jeszcze 6-8 dni więc dziwne to jak myślisz?.. U Ciebie tez kurna nie wiadomo zrób zdjęcie i wrzuć obejrzę:)Rób następne zobaczymy co pokażą:)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]relg2n0a30cpa83g.png[/link]
  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 października 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina23 wrote:
    bedziemy razem testowac bo 31.10 mam termin @
    Ewelina ok obiecuję że będę czekać na Ciebie z testem i nie zrobie go ani dnia wcześniej, choć chciałabym wytrzymać do 2go.. :/
    Co do testów owulacyjnych to ja nie pomogę bo jescze nigdy ich nie robiłam..
    Gosia tylko patrzeć jak ruszy się coś, masz dopiero 13dzień cyklu, spokojnie :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) owulacja jeszcze przede mną ale @ mam dostać 12,11 a więc sporo czasu :) Trzymam kciuki za zielony cykl dla każdej z nas :*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 20 października 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justynaS czyli my razem bedziemy tesowac hehe

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)
    Wrocilam z pracy, wyczerpana bo weekend to ciezko mam ale teraz relax z mezem ;)
    Ja mam termin @ na 30.10 wiec nie wiem czy bd 30 tesyowala czy 31.. Znajac mnie 30 jak sie nie zjawi ta wredota..

    Milego wieczorku dziubki ;)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Wyszłam z siebie Plumb nie lubię jak pisze się o negatywach jak ja pozytywnie myślę bo wpadam w dołek i odsuwam się wtedy...
    Ania u mnie dziś ta dolna kreska na teście owulacyjnym jest mocniejsza jeszcze bladsza od pierwszej ale już mocniejsza coś się dzieje ale do owulacji mam jeszcze 6-8 dni więc dziwne to jak myślisz?.. U Ciebie tez kurna nie wiadomo zrób zdjęcie i wrzuć obejrzę:)Rób następne zobaczymy co pokażą:)
    to znaczy ze owulacja juz sie zbliza bo lh rosnie:) a u mnie padaka krotko mowiac, robilam traz test i tej testowej juz prawie nie widac ;(, aparat ich kochana nie uchwyci:(

  • mungo Autorytet
    Postów: 645 642

    Wysłany: 20 października 2013, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj i przedwczoraj miałam bóle jajników, mokro było niesamowicie, normalnie się ze mnie lało, a dziś wszystko jak ręką odjął- jajniki nie bolą, śluzu trochę jest, ale bez szału. OVF mi jeszcze owulki nie wyznaczyło, wg testów powinna być wczoraj lub dzisiaj więc powiedzcie mi o co kurna kaman, bo ja już zgłupiałam doszczętnie :( :( :(

    1usadf9hyf2qs1an.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj też mam pobolewania w jajnikach cały dzień naprzemiennie. Chyba obustronnie tym razem idzie :O I mokro jak cholera,także działamy z Mężem na maxa ;) Aż para bucha jak w pociągu ;)
    Buziaki Robaczki moje <3

    ilonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulia87 wrote:
    Wyszłam z siebie Plumb nie lubię jak pisze się o negatywach jak ja pozytywnie myślę bo wpadam w dołek i odsuwam się wtedy...
    Ania u mnie dziś ta dolna kreska na teście owulacyjnym jest mocniejsza jeszcze bladsza od pierwszej ale już mocniejsza coś się dzieje ale do owulacji mam jeszcze 6-8 dni więc dziwne to jak myślisz?.. U Ciebie tez kurna nie wiadomo zrób zdjęcie i wrzuć obejrzę:)Rób następne zobaczymy co pokażą:)
    Już się nie denerwuj Słońce ;) Wpadaj do mnie na herbatkę wirtualnie :D to od razu banan zagości na Twojej kochanej buziulce :D

  • Jola89 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 20 października 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kobitki wczoraj pisalam ze dzis spodziewam sie okresu:D
    i okresu brak zawsze okres dostaje z rana stawajac z lozka a dzis nic tylko mam sluz jakis...
    ale nie nakrecam sie bo moze sie spoznia chociaz ani razu mi sie nie spoznil bo mam jak w zegarku ...
    co myslicie gadalam z mojim partnerem uzgdnilismy ze test zrobie w piatek jak na sto procent bede pewna ze @ sie spoznia
    :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola twarda jestes, ja bym nie wytrzymala do piatku ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    wczoraj i przedwczoraj miałam bóle jajników, mokro było niesamowicie, normalnie się ze mnie lało, a dziś wszystko jak ręką odjął- jajniki nie bolą, śluzu trochę jest, ale bez szału. OVF mi jeszcze owulki nie wyznaczyło, wg testów powinna być wczoraj lub dzisiaj więc powiedzcie mi o co kurna kaman, bo ja już zgłupiałam doszczętnie :( :( :(
    kochana owulacje program wyznaczy ci po 3-4 wyzszych tempkach,musisz czekac

  • Jola89 Znajoma
    Postów: 26 5

    Wysłany: 20 października 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wytrzymam chce byc pewna:D trzymajcie kciuki na brak @:***

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 października 2013, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mungo wrote:
    wczoraj i przedwczoraj miałam bóle jajników, mokro było niesamowicie, normalnie się ze mnie lało, a dziś wszystko jak ręką odjął- jajniki nie bolą, śluzu trochę jest, ale bez szału. OVF mi jeszcze owulki nie wyznaczyło, wg testów powinna być wczoraj lub dzisiaj więc powiedzcie mi o co kurna kaman, bo ja już zgłupiałam doszczętnie :( :( :(

    miałam identycznie i też obstawiam że to była owulka :) więc działajcie, działajcie!! :)

    Jola fakt twarda jesteś :) ja już bym z trzy testy zrobiła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola idz jutro zrobic bete to bedziesz od razu pewna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola89 wrote:
    wytrzymam chce byc pewna:D trzymajcie kciuki na brak @:***
    No brawo !!! Zero nakręcania się,tylko realne myślenie i logiczne działanie :) Grzeczna dziewczynka ;)

  • karmelek Autorytet
    Postów: 1485 1627

    Wysłany: 20 października 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocki Dziewczyny :)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 20 października 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola89 wrote:
    wytrzymam chce byc pewna:D trzymajcie kciuki na brak @:***
    Jola działaj rozsądnie poczekaj :-)I nie właczaj myslenia(nakręcania sobie korby)A ja trzymam kciukasy :-)

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • ilonek Autorytet
    Postów: 671 373

    Wysłany: 20 października 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plumb80 wrote:
    Ja dzisiaj też mam pobolewania w jajnikach cały dzień naprzemiennie. Chyba obustronnie tym razem idzie :O I mokro jak cholera,także działamy z Mężem na maxa ;) Aż para bucha jak w pociągu ;)
    Buziaki Robaczki moje <3
    Plumbcia działaj działaj tylko nie wykoncz męza....sciskam.mocno piąstki :-*

    Plumb80 lubi tę wiadomość

    63b363a823.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane kolorowych snow wam zycze ja spadam spac bo rano do pracy . Tempke dopiero wpisze jak wroce po 18 tej bo rano nie bede miala czasu na odpalanie laptopa buzka do jutra wieczora milej nocki wam zycze I milego dzionka jutro buzki boje slodkie kobitki : *

    Plumb80 lubi tę wiadomość

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ