X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

STYCZNIOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukierkowa piękna beta :) nie martw się będzie dobrze pierwsza betę masz już wysoko :)

    Akceptacja!
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Staram sie z mezem juz 8 cykl i jak narazie dwoch kresek sie nie doczekalismy .
    Moja nadzieja upada z miesiaca na miesiac dlatego postanowilam tutaj napisac bo jak to mowia w grupie razniej .
    Pozdrawiam :)

    Majaaa lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Dzięki Ineczka;* tutaj Magda pisała jeszcze o jakimś 17-OH-progesteronie i dlatego zapytałam, ale właściwie to nie wiem co to jest:P
    taki mam na kartce, ale też nie wiem co to ;)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    taki mam na kartce, ale też nie wiem co to ;)

    Magda powiem tyle - hehe :-P to jesteśmy obie:-P
    Chciałam jeszcze coś napisac nie na temat, ale nawiązując do ostnich postów w serialach, wczoraj zaczęliśmy oglądać Stranger Things i od razu 4 odcinki do 12 w nocy :-P jak dla mnie zajebioza, polecam :-D

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Magda powiem tyle - hehe :-P to jesteśmy obie:-P
    Chciałam jeszcze coś napisac nie na temat, ale nawiązując do ostnich postów w serialach, wczoraj zaczęliśmy oglądać Stranger Things i od razu 4 odcinki do 12 w nocy :-P jak dla mnie zajebioza, polecam :-D
    U nas było podobnie tylko ja potem odsypiałam a mąż biedny do pracy ;)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Staram sie z mezem juz 8 cykl i jak narazie dwoch kresek sie nie doczekalismy .
    Moja nadzieja upada z miesiaca na miesiac dlatego postanowilam tutaj napisac bo jak to mowia w grupie razniej .
    Pozdrawiam :)

    Cześć Ania, rozgość się, ale nie na długo :) Powodzenia!

    RudaAnna lubi tę wiadomość

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie Was doczytalam, KAL przytulam brdzo mocno :** i czekam na wiesci od lekarza, w nastepnym cyklu znowu beda II kreseczki, napewno sie uda:* choc gdzoes w srodku mam jeszcze nadzieje, ze moze beta wzrosnie

    Co do tej szyjki, to ja tez nie ogarniam tego badania, prpbowalam kilka razy ale tez raz zrobila mi sie mala infekcja i stwierdzilam ze nie bede juz paluchow wkladac :D

    Ja dzis jakis slabu dzien, dopadlo mnie strasznie zmeczenie i bol brzucha:-/ a w pracy tyle roboty, ze nie odkopuje sie z papierami


    Testuje ktos jutro? Jesli tak to trzymam oczywiscie kciuki:-)!

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL, strasznie mi przykro, trzymajcie się dzielnie i nie poddawajcie!

    SMag, możesz uzupełnić przy mnie tabele - test rano wyszedł negatywny a na wieczór przyszła @... Pisałam ale mogło to umknąć.

    Wczoraj się trochę podłamałam ale już mi lepiej, odebrałam dziś Ovarin, zrobię badania hormonów i bierzemy się dalej za działanie, postanowiliśmy wrzucić trochę na luz - zobaczymy jak to wyjdzie :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL tak bardzo mi przykro... Wierzę że wkrótce znów zobaczysz dwie kreseczki! Doskonale rozumiem co czujesz, mi też w listopadzie nawet do głowy by nie przyszło że spotka mnie coś takiego. Ja i poronienie? Przecież jestem młoda i silna, mam super zdrowy organizm, pierwsza ciąża idealna bez najmniejszych problemów. A tu po prawie 3 tygodniach od pozytywu nagle krwawienie, ot tak, bez żadnej zapowiedzi. Tylko że ja nie powtarzałam bety, uznałam że oczywiście tym razem znowu będzie fantastycznie. Z perspektywy czasu powiem jedynie że cieszę się że tych bet nie robiłam - tak to przez ten cały czas pewnie martwiłabym się że słabo przyrasta a zrobić i tak nic bym z tym nie mogła. W tym wszystkim pocieszeniem dla mnie była jedna myśl - że najprawdopodobniej dzidziuś był bardzo chory i dlatego nie dał rady. Lepiej że stało się to tak szybko, niż mielibyśmy się oboje męczyć i cierpieć. Być może to brutalne, ale tak czułam.

    W tej chwili jestem w drugim cyklu po poronieniu i wydaje mi się że chyba mój organizm wraca do normy. Dziś 12dc i pozytywny lub tuż tuż pozytywny owulak. Poprzednio owu miałam dopiero jakoś po 20dc. Nie planowałam nawet tak wczesnie robić tych owulakow ale zaskoczył mnie wczorajszy mega wzrost libido ;) Zobaczymy co będzie dalej, ostatnio tak wczesne owu miałam... dwa lata temu w szczęśliwym cyklu :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Cukierkowa Autorytet
    Postów: 571 653

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Cukierkowa piękna beta :) nie martw się będzie dobrze pierwsza betę masz już wysoko :)

    Staram się myśleć pozytywnie. Naprawdę bardzo miło czuć wsparcie :) dziękuję!

    Basia - wrzesień 2018
    Gosia - maj 2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was ma może wyniki TSH poniżej 1 ?

  • Starająca sie 88 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez raz poronilam..od tak....wiec wiem co.czujecie....potem zrobilam 3 miesieczna przerwe i znowu zaszlam..i ??? Blizniaki!!jak to.moja gin powiedziala ze bog mi oddal to co stracilam... dzisiaj maja 7 lat. I staram.sie 3 cykl o.nastepne :)

    ams, Almond lubią tę wiadomość

    Czekając na Ciebie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, weź zrób ten test wreszcie! :D

    KAL, tak mi strasznie, strasznie przykro ;(
    jeszcze będziesz w ciąży. Wierzę w to.

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja idiotka zrobiłam test mimo że temperatura mi jeszcze spadła... Wiem nienormalna jestem. Oczywiście negatyw.
    Czekam na @ .

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    KAL, strasznie mi przykro, trzymajcie się dzielnie i nie poddawajcie!

    SMag, możesz uzupełnić przy mnie tabele - test rano wyszedł negatywny a na wieczór przyszła @... Pisałam ale mogło to umknąć.

    Wczoraj się trochę podłamałam ale już mi lepiej, odebrałam dziś Ovarin, zrobię badania hormonów i bierzemy się dalej za działanie, postanowiliśmy wrzucić trochę na luz - zobaczymy jak to wyjdzie :)
    Uzupełniam :* przykro mi :( luty nasz :) też zamawiam ovarin , ten żel, mace z selenem dla męża, testy owu i będziemy działać. Hormony też przebadam.

    LISTA STARACZEK

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    A ja idiotka zrobiłam test mimo że temperatura mi jeszcze spadła... Wiem nienormalna jestem. Oczywiście negatyw.
    Czekam na @ .
    Następnym razem się uda :*

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelinaaaa wrote:
    Następnym razem się uda :*
    Dzięki :*
    A Ty kiedy ? Tempka pięknie poszła do góry !

    LISTA STARACZEK

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Magda powiem tyle - hehe :-P to jesteśmy obie:-P
    Chciałam jeszcze coś napisac nie na temat, ale nawiązując do ostnich postów w serialach, wczoraj zaczęliśmy oglądać Stranger Things i od razu 4 odcinki do 12 w nocy :-P jak dla mnie zajebioza, polecam :-D

    Oglądałam!
    Polecam jeszcze „13 reasons why” i „Manhunt: UNABOMBER” - zajebisty! Dziś po pracy wciągniemy ostatni odcinek :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Dzięki :*
    A Ty kiedy ? Tempka pięknie poszła do góry !
    Może jutro albo pojutrze :) zobacze jak temp będzie się zachowywać. A może wytrzymam do 12.01 tak jak się zapisałam :)

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • Chichibi Autorytet
    Postów: 471 438

    Wysłany: 9 stycznia 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) mozecie mnie wpisac na testowanie 20 stycznia? Jestem aktualnie 21dniu cyklu. Owulacja teortycznie mogla wystapic 6 stycznia. Dzis ide do gina na iwyzte kontrolną i poprosze go zeby sprawdzil czy doszlo do owulacji.. Tempka niby jest ale czy doszlo do peknięcia pecherzyka to nie wiem..

    To moj 3 cykl staran o 2 malenstwo.

    Milego dnia dziewczyny :*

    1usamg7yobts6kpo.png

    7v8r3e3kbjif8sqj.png
‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ