X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 2 lipca 2017, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ano niby tak a z drugiej strony nie każdemu sie udaje :) Zobaczymy

    Serioooo zastanawiam się czy była w nocy koło 3 jak mnie bolało ta owu....czy mi się przyśniło
    pora na psychiatrę
    najważniejsze że staranka były i plemniczki spokojnie poczekają na ovulkę jeśli jej w nocy nie było,a będzie np dziś wieczorkiem:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    najważniejsze że staranka były i plemniczki spokojnie poczekają na ovulkę jeśli jej w nocy nie było,a będzie np dziś wieczorkiem:-)
    No racja,wiem, ze schizuję :)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei mam Schiza że z tym dupkiem za długo wzlekalam

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Ja z kolei mam Schiza że z tym dupkiem za długo wzlekalam
    Rozumiem, też bym się martwiła, ale powinno być dobrze

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pamiętasz jaka była twoja szyjka czy była twarda i zamknięta? Sprawdzałas w ogóle?

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    A pamiętasz jaka była twoja szyjka czy była twarda i zamknięta? Sprawdzałas w ogóle?
    Niee

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dla mnie obecnie jest nisko miękka i leciutko chyba otwarta... już nie chce sprawdzać. Nie ma już krwi o tyle dobrze
    Reszta nie pasuje do ciąży

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na luzie. Tylko spokój nas uratuje! Wiem wiem że to nie jest łatwe, ale nerwy i stres wpływają na hormony i naprawdę bie pomagają. Będzie dobrze, trzymam za Was kciuki. Musicie sobie głowę czymś zająć! Ja dzisiaj od rana szyje żeby nad niczym się nie zastanawiać i działa ;)

    Felusia92, Rene lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie ja też musze mieć takie podejście bo inaczej oszaleje :/ myśle i myśle i się zadręczam .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Dziewczyny, na luzie. Tylko spokój nas uratuje! Wiem wiem że to nie jest łatwe, ale nerwy i stres wpływają na hormony i naprawdę bie pomagają. Będzie dobrze, trzymam za Was kciuki. Musicie sobie głowę czymś zająć! Ja dzisiaj od rana szyje żeby nad niczym się nie zastanawiać i działa ;)
    Żebym ja miała takie podejście :)

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 lipca 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Rene nie daj się zbyć. Tsh powinno być 1 do 1.5 dla starajacych.
    ja w 1 ciązy miałam tsh 1,8 i zaszłam w 1 cs wiec nie wiem jak to juz jest...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Żebym ja miała takie podejście :)

    Ja straszny nerwus i stres ze wszystkiego potrafię zrobić ;) ale przez to właśnie wiem, że najlepiej na mnie działa "terapia zajęciowa" i wszystkim polecam :) długo w nerwach szydelkowalam, teraz przerzuciłam się na szycie. Warto mieć po prostu coś w co można ręce włożyć, a co zajmie myśli...
    mnie dzisiaj ból brzucha męczy straszny, aaaale pierwszy raz mnie tak ból cieszy, hehe. Myślę czy jechać jutro na badania czy w środę, myślicie że 2dc będzie lepszy? Aaa już rano miałam pytać... jeżeli wczoraj miałam plamienia, traktujecie już coś takiego jak 1dc czy dopiero jak się rozkręci? Bo nie wiem jak zapisać no i wlasnie badania ustawić...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    ja w 1 ciązy miałam tsh 1,8 i zaszłam w 1 cs wiec nie wiem jak to juz jest...
    Ja zaszłam w ciszej mając TSH ponad 3.
    Znajoma jest teraz w 15 tc a miała TSH 4, wiec chyba duzo jednak zależy od organizmu i innych wyników. Ale podobno im bliżej 1 tym lepiej ;)...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Ja zaszłam w ciszej mając TSH ponad 3.
    Znajoma jest teraz w 15 tc a miała TSH 4, wiec chyba duzo jednak zależy od organizmu i innych wyników. Ale podobno im bliżej 1 tym lepiej ;)...

    ja od pazdziernika mam tsh od 0,3 do 0,8 i nie ma ciązy niestety...

    pilik lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    ja od pazdziernika mam tsh od 0,3 do 0,8 i nie ma ciązy niestety...
    Niziutko, ale to niestety nie jedyny czynnik i wyznacznik jak widać :(. Musi byc u Ciebie inna przyczyna..

    (Przypadkiem kliknęło mi "lubię" zamiast cytuj)

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety lekarz nie odpisuje
    Ciągle myślę co z tym dupkiem czy brać tak na wlasna rękę.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    Niestety lekarz nie odpisuje
    Ciągle myślę co z tym dupkiem czy brać tak na wlasna rękę.
    To tylko progesteron, prędzej pomoże w twojej sytuacji niż zaszkodzi, ja bym ryzykowała

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam. Najwyżej lekarz jedli odzwoni mnie opierdzirli że na wlasna rękę się leczenie
    Ale też czytałam że nie zaszkodzi.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!!!

    U mnie słonecznie i ciepło.
    Byłam u Babci i normalnie rozmawia. Ciśnienie dziś spadło. Ale ma nogę sparaliżowaną. Do czwartku najgorszy czas.

    A my się nie nastawiamy, że teraz się uda. Póki co, nie mam ciśnienia. Kolejna sprawa, że muszę iść po podwyżkę. Myślicie, że jakbym była w ciąży i poszła na L4 za trzy miesiące, to mogą mi to cofnąć? Albo ZUS coś zabierze? Bo jakieś dziwne rzeczy słyszałam.

    Susanna trzymam bardzo za Ciebie kciuki!
    Dziewczyny start był dobry!

    Testowanie od jutra dalej :-)

    pilik, jagodowa91 lubią tę wiadomość

  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 2 lipca 2017, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Cześć!!!

    U mnie słonecznie i ciepło.
    Byłam u Babci i normalnie rozmawia. Ciśnienie dziś spadło. Ale ma nogę sparaliżowaną. Do czwartku najgorszy czas.

    A my się nie nastawiamy, że teraz się uda. Póki co, nie mam ciśnienia. Kolejna sprawa, że muszę iść po podwyżkę. Myślicie, że jakbym była w ciąży i poszła na L4 za trzy miesiące, to mogą mi to cofnąć? Albo ZUS coś zabierze? Bo jakieś dziwne rzeczy słyszałam.

    Susanna trzymam bardzo za Ciebie kciuki!
    Dziewczyny start był dobry!

    Testowanie od jutra dalej :-)

    Cudownie że z babcią nie tak źle! Trzymam kciuki żeby było tylko lepiej!
    Co do podwyżki - jak będziesz miała aneks oficjalny to raczej nic nie mogą. Przed macierzyńskim chyba są jakieś obostrzenia, ale nie wiem na ile czasu.

    Ciagle mi ovu zjada kawałki postów, też tak macie? :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2017, 18:45

    Magdzia85F lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ