X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 13 lipca 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    no tabelka coraz bardziej zapełniona oby już same pozytywne wyniki testów były
    Optymistka dajesz radę:-)


    Dzięki ;D

    Chociaż przyznaje nie jest łatwo... kilka godzin mnie tu nie ma, wchodzę patrzę a tu 15 nowych stron (!!!!) zanim skończę wszystkie czytać pojawia się 5 nowych ha ha ha ;D ale pozytywnie. Dziewczyny jesteście bardzo fajną grupą wsparcia!!! :)

    Rene lubi tę wiadomość

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 13 lipca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    A tu dla zainteresowanych jeszcze...
    test lh vitam (zielony) vs test lh z Allegro (niebieski)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6eb403430b7e.jpg
    to chyba tez kupie inne testy owu bo mam te niebieskie i tylko cień na nich widać a może na innym coś by się jednak pokazało. może ta owulka jednak przyjdzie

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 lipca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Hey dziewczyny, lista alfabetyczna mało pożyteczna.... nie będę jej kontynuować - zostańmy tylko przy liście wg dat ok? :)\

    Listę alfabetyczną zostawię tylko abyśmy wiedziały jakie użytkowniczki są z nami i ile nas jest (mniej bądź bardziej aktywnych) :)
    ok:-)
    a tą alfabetyczną będziesz modyfikować żeby nie zostały puste pola jak już nie będziesz jej uzupełniać?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 lipca 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Dzięki ;D

    Chociaż przyznaje nie jest łatwo... kilka godzin mnie tu nie ma, wchodzę patrzę a tu 15 nowych stron (!!!!) zanim skończę wszystkie czytać pojawia się 5 nowych ha ha ha ;D ale pozytywnie. Dziewczyny jesteście bardzo fajną grupą wsparcia!!! :)
    zgadzam się w 100%
    też mam czasem problem z nadrobieniem mimo że jestem tu dosyć często ale to dobrze:-)
    piszcie dziewczyny piszcie:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    ok:-)
    a tą alfabetyczną będziesz modyfikować żeby nie zostały puste pola jak już nie będziesz jej uzupełniać?


    już zmodyfikowałam!!! :)
    Chociaż możliwe, że będzie do usunięcia jeśli nie będzie z niej pożytku ;)

    Rene lubi tę wiadomość

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    to chyba tez kupie inne testy owu bo mam te niebieskie i tylko cień na nich widać a może na innym coś by się jednak pokazało. może ta owulka jednak przyjdzie
    kup inne testy,dziewczyny pisały że te allegrowskie są nie bardzo,polecam te z rossmana facella:-)a co do tabelki to zostań z nami jeśli chcesz to tylko termin testowania możemy zmienić/wykasować:-)A może nie będzie takiej potrzeby:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    już zmodyfikowałam!!! :)
    Chociaż możliwe, że będzie do usunięcia jeśli nie będzie z niej pożytku ;)
    wyjdzie w praniu:-)
    cieszę się że mam pomoc Twoją i Magdzi bo sama bym nie ogarnęła hihi

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Kochana pamiętaj, że nadzieja umiera ostatnia. Może nie tym razem, ale z marzeń nie rezygnuj. Czasami po prostu trzeba trochę dłużej poczekać na ich realizację. Czasami bowiem szczęście nadciąga małymi krokami i trzeba na nie trochę poczekać.
    Wszystkie jesteśmy Fajterkami. Każdej z nas życie rzuca kłody pod nogi ale to nie powód by się poddać!!!
    bardzo nie chce rezygnować z marzeń i tak się ludze ze może jednak jakimś cudem.... Problem w tym ze mój chłop jest skrajnie nieodpowiedzialny i narobił nam takich problemów ze po prostu boje się ze nie podołam finansowo z dwójką maluchów. z drugiej strony wiem ze życia się nie przewidzi, wszystko się może jakoś ułoży a ja będę żałować ze się teraz poddalam.. poki co moj organizm sam podejmuje za mnie decyzje bo i tak nie chce zaskoczyc i w takim stresie pewnie nie zaskoczy :(

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    wyjdzie w praniu:-)
    cieszę się że mam pomoc Twoją i Magdzi bo sama bym nie ogarnęła hihi

    Miło mi ;D;D;D aż sie uśmiechnełam ;D;D;D

    Rene lubi tę wiadomość

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    bardzo nie chce rezygnować z marzeń i tak się ludze ze może jednak jakimś cudem.... Problem w tym ze mój chłop jest skrajnie nieodpowiedzialny i narobił nam takich problemów ze po prostu boje się ze nie podołam finansowo z dwójką maluchów. z drugiej strony wiem ze życia się nie przewidzi, wszystko się może jakoś ułoży a ja będę żałować ze się teraz poddalam.. poki co moj organizm sam podejmuje za mnie decyzje bo i tak nie chce zaskoczyc i w takim stresie pewnie nie zaskoczy :(


    Będzie co ma być - a więc don't worry be happy!!! :):):)
    Ciesz się życiem, bo problemy zawsze będą, nie warto się aż tak nimi przejmować :) grunt to pozytywne nastawienie ;)

    katka/85, Rene lubią tę wiadomość

  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    kup inne testy,dziewczyny pisały że te allegrowskie są nie bardzo,polecam te z rossmana facella:-)a co do tabelki to zostań z nami jeśli chcesz to tylko termin testowania możemy zmienić/wykasować:-)A może nie będzie takiej potrzeby:-)
    dzięki za miłe słowa :) pewnie i tak będę was nadal podczytywac bo ciesze się z każdego pozytywnego testu jaki tutaj widzę no i wasza wola walki jakoś tak dodaje sił i nadziei ze może jakoś to wszystko się poukłada :) bardzo bym chciała żeby mój synek miał rodzeństwo, żeby mi po domu dwa takie małe bączki smigaly... ehhh ten mój facet. baran jeden.. normalnie mam ochotę rozbić mu łeb o ścianę.. stary a głupi :/

    Rene lubi tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katka/85 wrote:
    dzięki za miłe słowa :) pewnie i tak będę was nadal podczytywac bo ciesze się z każdego pozytywnego testu jaki tutaj widzę no i wasza wola walki jakoś tak dodaje sił i nadziei ze może jakoś to wszystko się poukłada :) bardzo bym chciała żeby mój synek miał rodzeństwo, żeby mi po domu dwa takie małe bączki smigaly... ehhh ten mój facet. baran jeden.. normalnie mam ochotę rozbić mu łeb o ścianę.. stary a głupi :/
    Twój synek w jakim miesiącu się urodził?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Izabell2016 Autorytet
    Postów: 562 353

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczynki!

    Ja dzisiaj mam termin @ i nie dostałam, więc zgodnie z planem zatestowałam i wyszedł negatywny.
    Moja szyjka jest bardzo wysoko wręcz niewyczuwalna, twarda i zamknięta.

    Pojechałam na Betę wynik ok 11:00. Testom nie wierzę. W poprzedniej ciąży mimo Bety powyżej 20 i tak testy wychodziły negatywnie, nawet dzień po badaniu.

    Proszę trzymajcie kciuki :*

    Mika
  • katka/85 Autorytet
    Postów: 285 390

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Twój synek w jakim miesiącu się urodził?
    30 kwietnia

    Rene lubi tę wiadomość

    3jvz2n0an96r1ens.png
    c55fs65gka3iyxy5.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Zgredek Gratuluję który dpo?

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabell2016 wrote:
    hej Dziewczynki!

    Ja dzisiaj mam termin @ i nie dostałam, więc zgodnie z planem zatestowałam i wyszedł negatywny.
    Moja szyjka jest bardzo wysoko wręcz niewyczuwalna, twarda i zamknięta.

    Pojechałam na Betę wynik ok 11:00. Testom nie wierzę. W poprzedniej ciąży mimo Bety powyżej 20 i tak testy wychodziły negatywnie, nawet dzień po badaniu.

    Proszę trzymajcie kciuki :*


    kciukuje !!!! :)

    Izabell2016 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dla wszystkich :*

    Izabell2016, Rene lubią tę wiadomość

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sus 11 dp, jutro termin @.

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w którym dniu dniu po owulacji najwczesniej można robić betę? Nie wiem czy nie zzobię jednak tej bety zamiast testu, skoro testy czasami przekłamują? Czuje ze w tym cyklu zwariowałam, może to hormony szaleją

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2017, 10:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Dziewczyny, w którym dniu dniu po owulacji najwczesniej można robić betę? Nie wiem czy nie zzobię jednak tej bety zamiast testu, skoro testy czasami przekłamują? Czuje ze w tym cyklu zwariowałam, może to hormony szaleją

    najlepiej w terminie @ bo nigdy nie wiadomo kiedy moglo dosc do zagniezdzenia

‹‹ 172 173 174 175 176 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ