X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Sus 11 dp, jutro termin @.
    Też mam 11 dpo dziś, termin @ za 2 dni dopiero u mnie

    Ale ja dziś zrobiłam test owu i wyszedł taki jak u mnie na dzień przed owulacją....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorry ze ostatnio malo mnie tutaj ale mam mysli caly czas przy Tacie.. dopiero jutro ze szpitala wychodzi...okazalo sie ze mnial bakterie E coli i moglo sie nawet sepsa skoncyc...nerki juz trohe naruszone...nie wiem co by to bylo jak bysmy pogotowia nie zawolali

    No i nastawiam sie psychicznie na IUI za 2 tyg...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myśle ze jestem piąty dzień po implantacji.... W sobotę mam testowač

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Myśle ze jestem piąty dzień po implantacji.... W sobotę mam testowač

    a kiedy masz termin @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na poniedziałek... Dodam, ze w tym cyklu jestem w wyjątkowo gorącej wodzie kąpana... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Sorry ze ostatnio malo mnie tutaj ale mam mysli caly czas przy Tacie.. dopiero jutro ze szpitala wychodzi...okazalo sie ze mnial bakterie E coli i moglo sie nawet sepsa skoncyc...nerki juz trohe naruszone...nie wiem co by to bylo jak bysmy pogotowia nie zawolali

    No i nastawiam sie psychicznie na IUI za 2 tyg...
    No dobrze, że tata wraca do zdrowia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Na poniedziałek... Dodam, ze w tym cyklu jestem w wyjątkowo gorącej wodzie kąpana... :)

    niestety trafiasz na weekend...wiec mimo wszystko poczekalabym do poniedzialku ale jak nie dasz rady to idz w sobote na bete wczesniej wg mnie nie ma sensu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Na poniedziałek... Dodam, ze w tym cyklu jestem w wyjątkowo gorącej wodzie kąpana... :)
    Witaj w klubie :) Ja mam na sobotę termin @ Bo moja fl 12 dni
    Ale albo zrobię w sobotę test albo dopiero w niedziele betę

    Akwarela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jednak zostanę przy teście w piątek i becie w poniedziałek.. Dziękuję :)

    dobieram sobie do głowy tyle objawów, że szaleję..... Wyjątkowo...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    To jednak zostanę przy teście w piątek i becie w poniedziałek.. Dziękuję :)

    dobieram sobie do głowy tyle objawów, że szaleję..... Wyjątkowo...

    tylko pamietaj ze test w piatek moze jeszcze nie wyjsc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziło mi o sobotę, juz wszystko mi sie miesza... Nawet jak nie wyjdzie to do poniedziałku będę żyła nadzieją, ze może jednak sie w końcu udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Chodziło mi o sobotę, juz wszystko mi sie miesza... Nawet jak nie wyjdzie to do poniedziałku będę żyła nadzieją, ze może jednak sie w końcu udało :)

    trzymam kciuki!

    Akwarela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    tylko pamietaj ze test w piatek moze jeszcze nie wyjsc.
    Też zależy ile dni po potwierdzonej owu będzie, ja się jutro jeszcze wstrzymam z ciążowym ale zobaczę ten owu czy ściemnieje :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Chodziło mi o sobotę, juz wszystko mi sie miesza... Nawet jak nie wyjdzie to do poniedziałku będę żyła nadzieją, ze może jednak sie w końcu udało :)
    Mnie w poprzedniej ciąży wyszła beta 13 dpo a kreska dopiero 15 dpo...także, beta potem rosła super i jakbym była na lekach pewnie by się udało...
    Także jak nie wyjddzie to są szanse

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, co ściemnieje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Susanna, co ściemnieje?
    Test owu hihi :) Kombinuję jak koń pod górę ale szkoda mi tego testu ciążowego jeszcze zeby sprawdzić, tego użyję w sobotę, dziś się powstrzymałam i siknęłam na owulacyjny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Też zależy ile dni po potwierdzonej owu będzie, ja się jutro jeszcze wstrzymam z ciążowym ale zobaczę ten owu czy ściemnieje :)

    no tak dlatego pisalam ze to zalezy kiedy do zagniezdzenia doszlo :) Susanna teraz jestes na lekach i utrzymasz ciaze <#

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    no tak dlatego pisalam ze to zalezy kiedy do zagniezdzenia doszlo :) Susanna teraz jestes na lekach i utrzymasz ciaze <#
    Jak tylko będzie to myślę, że tak !
    Jeszcze nawet na sierpień jak coś mam plan jak się uda brać 2 tabl clo tylko muszę pogadać z lekarzem, idę w poniedziałek i wtedy zrobię test od razu po powrocie z nad morza :) Nie bedę się stresować jak teraz bo będę na wakacjach :D

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Sus 11 dp, jutro termin @.

    Udostępnisz swój wykres?

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosszzzz, laski nie ogarniam Was w takim tempie no ... w pracy jestem a w domu net mi nie działa chwilowo. jakieś nowe wieści?

    Susanna, jaka Ty w tym cyklu w gorącej wodzie kąpana :)

    ja od jutra zaczynam dupka, wiecie co czuję, że to się może udać a jeszcze teraz mam szansę na zmianę pracy i nie zdziwię się jak zmienię robotę i od razu się uda. już o tym kiedyś mówiłam, że uda się w najmniej odpowiednim momencie :)

    a z tą receptą miałam dobre przeczucia, wystawił mi na 2 opakowania. walnął się po prostu

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
‹‹ 173 174 175 176 177 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ