X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plamie wiec do wieczora pewnie sie rozkreci @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    bosszzzz, laski nie ogarniam Was w takim tempie no ... w pracy jestem a w domu net mi nie działa chwilowo. jakieś nowe wieści?

    Susanna, jaka Ty w tym cyklu w gorącej wodzie kąpana :)

    ja od jutra zaczynam dupka, wiecie co czuję, że to się może udać a jeszcze teraz mam szansę na zmianę pracy i nie zdziwię się jak zmienię robotę i od razu się uda. już o tym kiedyś mówiłam, że uda się w najmniej odpowiednim momencie :)

    a z tą receptą miałam dobre przeczucia, wystawił mi na 2 opakowania. walnął się po prostu
    No jestem, na szczęście nikt mi tego nie zabroni dziś jest ok przecież jak się nie uda to nie koniec świata

    No z duphastonem może sie udać, może będziesz tak samo nakręcona jak ja, w końcu w tym miesiącu podjęłam leczenie i miałam z tym związane ogromne oczekiwania, podobnie jak ty do dupka teraz, także nie ma się co dziwić....

    aha, 2op co za gość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix, może to tylko plamienia?

    Susanna, to można sikać na testy owu? :D zaraz pójdę ich poszukać, może sie do czegoś w końcu przydadzą :D

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja :)

    Zgredek gratuluję!!!

    Madzix dobrze, że tata już domu wychodzi :)

    Dziewczyny z @ Tulę Was :*

    Kochane z negatywnymi testami tez dalej nic nie przesądzone :D

    Su bądź dzielna i wytrzymaj z ciążowym, po wczorajszym wiesz, że tak będzie lepiej :)

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Madzix, może to tylko plamienia?

    Susanna, to można sikać na testy owu? :D zaraz pójdę ich poszukać, może sie do czegoś w końcu przydadzą :D

    nie napewno nie po 4 latach znam swoj organizm

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Udostępnisz swój wykres?

    Chyba zrobiłam :) Sprawdz czy możesz zobaczyc :)

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem... Trzymam kciuki za kolejny cykl!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Madzix, może to tylko plamienia?

    Susanna, to można sikać na testy owu? :D zaraz pójdę ich poszukać, może sie do czegoś w końcu przydadzą :D
    Nikt Ci nie zabroni przecież :)
    Coś trzeba robić i tak się już bardziej nie rozczaruję niż jestem wiec sobie siknę chociaż nieważne, że na owu
    Niby jest teoria czy urban story , że testy owu będą wychodzić pozytywne w ciąży.. no wiecie zazwyczaj są negatywne a a przy owu i ciąży pozytywne, może tak być, bo lh i hcg ma podobna strukturę, oczywiście bez nakręcania :) Kiedyś tak testowałam i była tak bladoróżowa, że jej widać nie było i była @ a teraz mam taki kolor jak ostatnio dzień przed pozytywem owu, ale nie nakręcam się tym w sobotę ciążowy :) Już niedługo

  • Wyczekująca.. Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Piszę do Was bo już sama nie wiem co mam myśleć... mam dziś 55 dc wczoraj byłam u gin powiedział że ciąży nie widac, ale krwawienia też nie no i że blona śluzową powiekszona, bo aż prawie 14 mm... trochę się zdziwiłem bo max jaka miałam to 8mm. Robiłam testy wychodziły negatywne. Przepisał mi duphaston na wywołanie i ewentualne podtrzymanie... jak myślicie jest jeszcze szansa żeby to była ciaza? Czy któraś z was tak miała?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez pózniej siknę w takim razie... Przynajmniej czas do soboty zleci szybciej :)

    SusannaDean, Jedna_z_Wielu, Rene lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczekująca.. wrote:
    Witajcie. Piszę do Was bo już sama nie wiem co mam myśleć... mam dziś 55 dc wczoraj byłam u gin powiedział że ciąży nie widac, ale krwawienia też nie no i że blona śluzową powiekszona, bo aż prawie 14 mm... trochę się zdziwiłem bo max jaka miałam to 8mm. Robiłam testy wychodziły negatywne. Przepisał mi duphaston na wywołanie i ewentualne podtrzymanie... jak myślicie jest jeszcze szansa żeby to była ciaza? Czy któraś z was tak miała?

    idz na bete najlepiej.choc dziwne ze testy negatywa. jednak juz o roznych przypadkach slyszalam. no i mimo wszystko gin powinien cos na usg widziec. jesli beta wyjdzie negatywna wzielabym dupka jak lekarz mowi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akwarela wrote:
    Tez pózniej siknę w takim razie... Przynajmniej czas do soboty zleci szybciej :)
    No to siknij teraz, z owu nie trzeba rano :) i powiedz co wyszło

    Wyczekująca, ja bym poszła na betę jak będzie ujemna to dupka tyle ile lekarz kazał na wywołanie

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam, mogę się przyłączyć do przedtestowego nakręcania? :-D
    Miałam się nie nakręcać bo przy ilości żołnierzy mojego eMka musiałabym liczyć na cud, ale jak na złość w tym cyklu czuje się zupełnie inaczej. Przede wszystkim nigdy nie miałam wodnistego śluzu w fazie lutealnej tylko kremowy i mało, a teraz przez 3 dni dosłownie mnie zalewał( na pewno było już grubo po owulacji). Po drugie czuję się jakbym miała jelitówkę. Coś mnie jakby "muli" w jelitach, ale nie mam biegunki(na OF tak zaznaczyłam bo nie miałam jak inaczej). A od dwóch dni muszę się kłaść na 1,5 godz. po 18 bo zasnęłabym na stojąco.
    To mój 13dpo i miałam się nie nakręcać...
    Aaa i dla żartu zrobiłam test owu...wyszedł lekko pozytywny...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2017, 11:00

    Rene lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Wyczekująca.. Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie jakaś masakra...

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mam wykres w miniaturce :P

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Cześć Wam, mogę się przyłączyć do przedtestowego nakręcania? :-D
    Miałam się nie nakręcać bo przy ilości żołnierzy mojego eMka musiałabym liczyć na cud, ale jak na złość w tym cyklu czuje się zupełnie inaczej. Przede wszystkim nigdy nie miałam wodnistego śluzu w fazie lutealnej tylko kremowy i mało, a teraz przez 3 dni dosłownie mnie zalewał( na pewno było już grubo po owulacji). Po drugie czuję się jakbym miała jelitówkę. Coś mnie jakby "muli" w jelitach, ale nie mam biegunki(na OF tak zaznaczyłam bo nie miałam jak inaczej). A od dwóch dni muszę się kłaść na 1,5 godz. po 18 bo zasnęłabym na stojąco.
    To mój 13dpo i miałam się nie nakręcać...
    Aaa i dla żartu zrobiłam test owu...wyszedł lekko pozytywny...
    pokaż ten owu jak wygląda
    Ile zazwyczaj trwa twoja II faza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, obok testów owu stał test ciążowy, ten z Allegro, no i go zrobiłam :P po to, żeby je szybko wykończyć! ;)
    Wyszedł negatywny, jeszcze czekam, ale nie liczę na wiele, to tak bardziej dla zabicia czasu do soboty :D

    KateHawke, witaj w naszej gorącej wodzie! :D ja dzisiaj zauważyłam żyłkę na piersi i ją oglądam juz od dwóch godzin ....

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    pokaż ten owu jak wygląda
    Ile zazwyczaj trwa twoja II faza?

    Nie zrobiłam zdjęcia a jestem w pracy ale kreska wyglądała mniej więcej tak jak na tym teście :
    http://www.zapytajpolozna.pl/forum/media/kunena/attachments/legacy/images/DSC_0048-20130413.JPG

    A moja faza trwa zazwyczaj 14-15 dni. Okres powinnam mieć w niedzielę. W zasadzie to mój 12dpo bo OF o 1 dzień za wcześnie owulkę wyznaczył.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Nie zrobiłam zdjęcia a jestem w pracy ale kreska wyglądała mniej więcej tak jak na tym teście :
    http://www.zapytajpolozna.pl/forum/media/kunena/attachments/legacy/images/DSC_0048-20130413.JPG

    A moja faza trwa zazwyczaj 14-15 dni. Okres powinnam mieć w niedzielę. W zasadzie to mój 12dpo bo OF o 1 dzień za wcześnie owulkę wyznaczył.
    No mój 11 dpo dopiero mam ciemniejszą od twojej trochę, wygląda tak jakby miała być jutro owulacja , zazwyczaj taka wychodzi, więc siknę jeszcze na owu jutro a w sobotę na ciązowy lub dopiero beta..zastanowie się

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 13 lipca 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No mój 11 dpo dopiero mam ciemniejszą od twojej trochę, wygląda tak jakby miała być jutro owulacja , zazwyczaj taka wychodzi, więc siknę jeszcze na owu jutro a w sobotę na ciązowy lub dopiero beta..zastanowie się

    Ja chyba dla spokoju ducha jutro siknę na ciążowy. Przynajmniej pozbawię się złudzeń. A jak jednak nie pojawi się okres to będzie niespodzianka :P
    Ale dobrze czasem tak się razem ponakręcać :-D

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
‹‹ 174 175 176 177 178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ