X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Testowanie -Lipiec 2017.
Odpowiedz

Testowanie -Lipiec 2017.

Oceń ten wątek:
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su przekonałas mnie :). Muszę gdzieś znaleźć i zobaczyć.

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro też na betę ide, nie wiem jeszcze gdzie bo nigdy nie robiłam bez skierowania. Ja dzisiaj mam lekkie bóle w podbrzuszu, piersi to już nawet przed @ mnie nie bolą po 1 porodzie. Trochę senna jestem ale to może kwestia siedzenia od tygodnia w czterech ścianach w szpitalu z marudnym dzieckiem.

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Ja jutro też na betę ide, nie wiem jeszcze gdzie bo nigdy nie robiłam bez skierowania. Ja dzisiaj mam lekkie bóle w podbrzuszu, piersi to już nawet przed @ mnie nie bolą po 1 porodzie. Trochę senna jestem ale to może kwestia siedzenia od tygodnia w czterech ścianach w szpitalu z marudnym dzieckiem.
    same jesteście na sali?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a kiedy najlepiej na pierwszą betę? (Nigdy nie badałam stąd brak wiedzy)

  • Black&White Autorytet
    Postów: 327 206

    Wysłany: 16 lipca 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żałuję że nie pojechałam do diagnostyki do szpitala mają 24h i wyniki w pierwszej kolejności na cito ze szpitala a te poza później więc już wczoraj bym wiedziała :(

    OM 13.06.2017
    OV 04.07.2017
    w57vskjolrq46qbk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Dziewczyny a kiedy najlepiej na pierwszą betę? (Nigdy nie badałam stąd brak wiedzy)
    12 dzień po owulacji najlepiej

    Jutro idę ale wieczorem, rano mma pracę, potem gina a po nim pójdę. Wynik gdzieś koło 22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Su przekonałas mnie :). Muszę gdzieś znaleźć i zobaczyć.
    Hihi i fajnie :D

  • Aendzi Przyjaciółka
    Postów: 64 51

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    same jesteście na sali?

    Tak, same. I dobrze i źle. Kręgosłup juz mnie tak boli od tej leżanki ale warunki nie są złe. W czwartek prawdopodobnie wyjdziemy jak się skończy antybiotyk. Mąż ma od jutra urlop to on z nią trochę posiedzi bo musze trochę wrócić do cywilizacji :)

    3i49tv73chf2jd1l.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    12 dzień po owulacji najlepiej

    Jutro idę ale wieczorem, rano mma pracę, potem gina a po nim pójdę. Wynik gdzieś koło 22
    7 dni po ovu tez można ale żeby się nie nakręcać to lepiej później:-)
    o to cały dzień niepewności daj koniecznie znać:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    optymistkaaa wrote:
    Dziewczyny a kiedy najlepiej na pierwszą betę? (Nigdy nie badałam stąd brak wiedzy)
    Najlepiej to w dniu okresu, ale jak chcesz szybko bo się niecierpliwisz to chociaż te 12dpo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    7 dni po ovu tez można ale żeby się nie nakręcać to lepiej później:-)
    o to cały dzień niepewności daj koniecznie znać:-)
    implantacja może być 10 dnia , potem zarodek ma 48 h i dopiero zaczyna hcg wytwarzać, wiec lepiej poczekać troszkę tak mi sie wydaje ale dla ostudzenia można zrobić 7 hehe a potem się miło zaskoczyć :)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    implantacja może być 10 dnia , potem zarodek ma 48 h i dopiero zaczyna hcg wytwarzać, wiec lepiej poczekać troszkę tak mi sie wydaje ale dla ostudzenia można zrobić 7 hehe a potem się miło zaskoczyć :)
    ja tylko piszę jak nam na wykladach wpajano a to jest teoria dotycząca implantacji 5 dnia po owulacji,zgadza się że może wystąpić tzw późna implantacja i wtedy rzeczywiście 7 dnia beta nic nie wykaże więc czasem warto poczekać tak jak piszesz Su do 12dpo:-)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, no to cały dzień przed Tobą w oczekiwaniu ;)

    Ja już bym chciała zrobić test, ale dziś wyszedł negatywny, jutro 11 dpo... jestem niecierpliwa...i do tego mam fizyczną pracę...i 3 poronienia za sobą. I bym chciała wiedzieć jak najwcześniej. Ale trzeba czekać ;)

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluecat wrote:
    Susanna, no to cały dzień przed Tobą w oczekiwaniu ;)

    Ja już bym chciała zrobić test, ale dziś wyszedł negatywny, jutro 11 dpo... jestem niecierpliwa...i do tego mam fizyczną pracę...i 3 poronienia za sobą. I bym chciała wiedzieć jak najwcześniej. Ale trzeba czekać ;)
    Nie mogę się tak nakręcać bo nie usiedzę w miejscu jutro hehe
    Jeszcze wcześnie na test :D
    hm, a te 3 poronienia były czymś spowodowane? masz leki jakieś, diagnozę już?

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aendzi wrote:
    Tak, same. I dobrze i źle. Kręgosłup juz mnie tak boli od tej leżanki ale warunki nie są złe. W czwartek prawdopodobnie wyjdziemy jak się skończy antybiotyk. Mąż ma od jutra urlop to on z nią trochę posiedzi bo musze trochę wrócić do cywilizacji :)
    no to trzymam kciuki za czwartkowy wypis:-)
    ja też leżałam z dzieciakami w szpitalu i dwa razy dostałam łóżko szpitalne a raz musiałam materac do spania sobie kupić

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 16 lipca 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, w tamtym roku po prostu chyba było puste jajo płodowe. Hormony mam w normie, mój facet też wszystko ok.

    Myślisz, że jak zrobię test 12-13 dpo będzie ok?

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluecat wrote:
    Susanna, w tamtym roku po prostu chyba było puste jajo płodowe. Hormony mam w normie, mój facet też wszystko ok.

    Myślisz, że jak zrobię test 12-13 dpo będzie ok?
    aha :( przykro mi

    12-13 jak najbardziej test 10 tka może wyjść

    No ja się martwię, bo jak się jutro potwierdzi to i tak są małe wyniki bety :( ale mam wszystkie leki tzw "żelazny zestaw" i już nie mam pomysłu o co mogłoby chodzić :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2017, 20:52

  • Bluecat Ekspertka
    Postów: 240 91

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, na pewno będzie większy wynik ;) Ja wiem, że łatwo gadać... ale co nam pozostaje? ;)

    https://ovufriend.pl/graph/57e739b00683b84812df3506191a8272
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bluecat wrote:
    Susanna, na pewno będzie większy wynik ;) Ja wiem, że łatwo gadać... ale co nam pozostaje? ;)
    tylko mieć nadzieję nic więcej

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 16 lipca 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam za info! :))))

‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ