X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene, hahaha ;p chyba że będę miała akurat przypływ energii i będzie mi mało ;p;p;p

    Ja skaczę sobie po zmianie tematu, sierpniówkach, wrześniówkach i fb;)
    a i jeszcze na privie:-)

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak tak, na privie to ciut bardziej zwykle się rozpisuję;) i bardziej męcząca jestem;p;p

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene, szkoda że Cię tam nie ma, ale rozumiem, że wolisz tutaj:*
    tam jak wejdę to zaraz się wciągam na inne grupy i czasem można się pogubić hihi

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, to się nie wciągaj-zaciągaj ;p;p;p

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    No tak tak, na privie to ciut bardziej zwykle się rozpisuję;) i bardziej męcząca jestem;p;p
    oj tam zaraz bardziej męcząca;-P

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, no ok, upierdliwa :D:P:P

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene, to się nie wciągaj-zaciągaj ;p;p;p
    dlatego właśnie wolę ograniczyć wchodzenie na fb

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam wrote:
    Hej!
    Bylam u lekarza. Mam krwiaka w macicy zaraz kolo pecherzyka ciazowego. To co wyplywalo to stara krew na szczescie. Rano nie mialam plamien ale jak wyjal ten przyrzad ze srodka to prezerwatywa cala umazana w tej wydzielinie. Niestety martwi mnie fakt i jego tez ze jak na 6t to pecherzyk ciazowy jest za maly - tylko 7mm. W srodki cialko zolte wiec jak najbardziej to ciaza. Powiedzial ze skoro za tydzien mam wizyte u poloznej to powinna mi zrobic usg i powinna byc akcja serca ale moze sie zdarzyc ze ciaza sie po prostu nie rozwija :(
    Dostalam nakaz lezenia wiec pojechalam do pracy powiedzialam team leaderce jak sprawa wyglada i prawdopodobnie juz nie wroce do pracy. Zalezy co bedzie po tej wizycie. Wierze ze bedzie dobrze a pecherzyk jest maly bo to wczesniejsza ciaza. Owulacje mialam dosc pozno i chyba nawet wiem kiedy byla implantacja bo przypadkiem zmierzylam rano temp.
    kochana to wypoczywaj, pewnie bedzie dobrze, najwazniejsze to sie nie stresowac, chociaz wiem ze to latwo powiedziec. trzymam kciuki za kolejna wizyte

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene, no ok, upierdliwa :D:P:P
    nie no jaka znów upierdliwa inaczej bym to nazwała raczej rozgadana ale to chyba dobrze bo dzięki temu fora tętnią życiem i skrzynki na privie się przepełniają :-P

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, a skrzynki mają jakiś limit?

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniśka i zdecydowałaś którego idziesz na wizyte?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońka nie wiem jaki poziom lh powinien byc, fsh wyglada ok. A dobiłaś też w 2-4dc moze te badania? Zeby był pełny ogląd powinno byc porównanie 2-4dc, okolica owulacji i potem 7dpo. Tak wiesz z pojedynczego odbiegającego wyniku, bez usg nikt nie stawia diagnoz. Ja miałam niski estradiol, a owu była na pewno. Niestety przez te wyniki miałam małe endo i nie doszło do zagnieżdżenia. Więc wyniki dopiero w połączeniu z usg mogą coś powiedziec...

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Rene, a skrzynki mają jakiś limit?
    nie wiem nawet się nie zastanawiałam nad tym....

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • moniśka... Autorytet
    Postów: 950 1084

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Moniśka i zdecydowałaś którego idziesz na wizyte?
    29 pojde, wtedy juz raczej serduszko bedzie bilo. jutro zadzwonie upewnic sie czy czasem lekarz na urlop sie nie wybiera

  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    też prawda:-)a ile u Ciebie kosztuję beta?
    24 zl.

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniśka... wrote:
    cos tam widac a wiadomo ze na zdjeciach kreski bledsze sa. rob jutro test i sie pochwal. trzymam kciuki za ciemniejsza kreske
    Dziękuję. Jutro zrobię betę i dam Wam znać :)

    Ellka, Rene lubią tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteam, czeka Cię ciężkie kilka dni :( Ale skoro implantacja była późno, to musi być dobrze :) Będziesz czekać do wizyty, czy w międzyczasie odwiedzisz jeszcze jakiegoś lekarza?

    U mnie jutro pierwszy dzień, kiedy może być @... Pewnie będę co chwila sprawdzała. Ech...

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • mi88 Autorytet
    Postów: 1826 2128

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    LH 16,27 mIU/ml
    FSH 6,60 mIU/ml
    Sońkaa, dopiero teraz mi przyszło do głowy - nie wiem, jak to jest z pomiarami w okresie owulacji, bo FSH i LH robi się z reguły na początku cyklu, ale niepokoi mnie u Ciebie ich stosunek. Wartości powinny być zbliżone do siebie, u Ciebie LH jest dużo wyższe. Na wszelki wypadek upewnij się u lekarza, czy czegoś nie trzeba z tym zrobić. Ale może ta rozbieżność jest spowodowana po prostu późnym dniem cyklu :)

    qb3c2n0a4q2qbkcb.png
    Dziewczynka <3 Dwie kreski 23.11.17 (19.08 cb)
    MTHFR 1298A-C homo, PAI-1 4G homo
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pilik wrote:
    Sońka nie wiem jaki poziom lh powinien byc, fsh wyglada ok. A dobiłaś też w 2-4dc moze te badania? Zeby był pełny ogląd powinno byc porównanie 2-4dc, okolica owulacji i potem 7dpo. Tak wiesz z pojedynczego odbiegającego wyniku, bez usg nikt nie stawia diagnoz. Ja miałam niski estradiol, a owu była na pewno. Niestety przez te wyniki miałam małe endo i nie doszło do zagnieżdżenia. Więc wyniki dopiero w połączeniu z usg mogą coś powiedziec...
    Kochana mam wszytsko, wysłałam Ci zaproszenie, napiszę Ci na priv, może coś podpowiesz, będę bardzo wdzięczna, bo jednak te wyniki nie są chyba w porządku...

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi88 wrote:
    Sońkaa, dopiero teraz mi przyszło do głowy - nie wiem, jak to jest z pomiarami w okresie owulacji, bo FSH i LH robi się z reguły na początku cyklu, ale niepokoi mnie u Ciebie ich stosunek. Wartości powinny być zbliżone do siebie, u Ciebie LH jest dużo wyższe. Na wszelki wypadek upewnij się u lekarza, czy czegoś nie trzeba z tym zrobić. Ale może ta rozbieżność jest spowodowana po prostu późnym dniem cyklu :)
    mi88 masz rację :( w 4 dc ich stosunek wyniósł 1,8, a doczytałam, że powinno być 1... eh...

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ