X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TESTOWANIE- SIERPIEN 2017
Odpowiedz

TESTOWANIE- SIERPIEN 2017

Oceń ten wątek:
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu u mnie tez pogoda śpiąca hehe chłodno i kropi co jakiś czas ja rano wstaje o 5 potem zanim mój wygrzebie się z pokoju i jego koledzy i zanim nastąpi cisza idę spać 6,30 czasem przed 7 hehe
    Później mam do 17-21 ciszę w domu zależy jak wracają z pracy Wiec tez z 2-4 godz drzymam hehe
    Mnie zaś lewy jajnik kłuje masakra im bardziej naprawdę obserwuje siebie tym bardziej się nie rozumiem ....

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dopiszecie mnie na liste? :) pozytyw 03.08 :)

    My powiemy jakos we wrzesniu rodzicom ale u mnie w pracy juz wiedza bo mam fizyczna prace, duzo chodze, schylam sie i w ogole ale nie nosze ciezarow - kolezanki mi pomagaja

    karo2, justysbp lubią tę wiadomość

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteam, dobrze, że masz takie koleżanki :) a kiedy na zwolnienie czmychasz? No i oczywiście wielkie gratulacje dla kolejnej szczęśliwej z sierpnia, dobrze, że wpadłam się tu zarażać, widzę, że jest duża szansa ;) :D

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteam, dopisana jesteś:)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • karo2 Przyjaciółka
    Postów: 61 29

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie wytrzymałam zrobilam dzis test, niestety tylko I durgiej ani widu ani slychu wiec raczej spadam na wrzesien :(

  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ellka wrote:
    Małopolska to chyba nie po drodze?;)
    Ja też jestem z Małopolski

    Ellka lubi tę wiadomość

    ty0qs6r.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia, a skąd dokładniej? Ja Tarnów;)

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tzn z okolic do Tarnowa mam 15 min

    Ellka lubi tę wiadomość

    ty0qs6r.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124, to żebym i ja miała coś wspólnego z Wami to też mam 26 lat :D :D :D

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elka a czy jest szansa byś zdradziła z jakim lekarzem starasz się o dzidzię :P

    Strasznie dziś dużo piszecie normalnie nie mogę Was nadrobić. Sama zastanawiam się czy nie dać sobie trochę przerwy od różowego forum. Strasznie mnie nakręcacie. Te wasze pozytywy są piekielnie dla mnie szczęśliwe, ale z drugiej strony wywierają na mnie jakąś taką dziwną presję.

    My z mężem mamy 30.08 rocznicę ślubu już 3. Każdy od nas już oczekuje dziecka. Presja ze strony mojej teściowej jest już mniej więcej od dwóch lat. Do momentu kiedy mi na tym nie zależało to było ok i nic sobie z tego nie robiałam. teraz niestety mnie to denerwuje-dołuje-smuci - sama nie wiem co. Plus znajomi też ciągle pytają (kilka z nich sami już mają dzieci albo się ich spodziewają). Ja nikomu nic nie mówię (poza dwoma przyjaciółkami) jak jest. Potwornie chciałabym na 3 rocznice wręczyć pozytywny test mężowi. Takie moje obecne marzenie. Zawsze wcześniej sobie marzyłam że z zaskoczenia mnie dopadnie ciąża - teraz już wiem że zaskoczenia nie będzie bo jest obserwacja, monitoring cyklu, stymulacja itp itd. To może chociaż spełni sie to drugie marzenie.

    Uff ale się rozpisałam, ale jakoś tak (nie poznaje się, bo mało kiedy mi się to zdarza) wpadłam w bardzo nostalgiczny nastrój.

    ty0qs6r.png
  • Necia124 Autorytet
    Postów: 1154 572

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    Necia124, to żebym i ja miała coś wspólnego z Wami to też mam 26 lat :D :D :D
    Haha powiedz jeszcze ze jesteś ze stycznia to już prawie będziemy jak bliźniczki :)

    ty0qs6r.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia, ja chodzę prywatnie do Olgi Kacalskiej-Janssen. Zajmuje się też endokrynologią więc dla mnie super, nie muszę dodatkowo do endokrynologa latać;)

    Necia124 lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia, no akurat nie ze stycznia, ale i tak doskonale Cię mała rozumiem, zresztą która nie rozumie? Każda przechodzi takie huśtawki nastrojów i to też jest zrozumiałe. Ja też z nikim z bliskiego otoczenia nie gadam o naszych problemach, tylko tyle ile muszę, ale właśnie forum mi daje takie zaplecze bezpieczeństwa, że się da, że można, tylko trzeba czekać, ile? Nikt tego nie wie, a skoro nie da się tego wymusić, przyspieszyć, trzeba pokornie czekać. Łapać te ciążowe fluidy od zafasolkowanych i wierzyć, że jakaś metafizyka działa ;) Nie zadręczaj się, tylko działaj, bo tylko działanie może nas przybliżyć do celu, mimo łez i potu. Czas i tak minie, a szkoda go marnować, tu nie jesteś sama :* Główka do góry!

    Necia124 lubi tę wiadomość

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • jagodowa91 Autorytet
    Postów: 899 455

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Necia124 wrote:
    Haha powiedz jeszcze ze jesteś ze stycznia to już prawie będziemy jak bliźniczki :)
    Ja jestem ze stycznia :)

    Necia124 lubi tę wiadomość

    'Porażki to szczeble sukcesu'
    Zosieńka 05.10.2010 <3 moje Szczęście!
    Aniołki <3 [*] 08.2009 21tc [*] 05.2017 6tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    casteam, dobrze, że masz takie koleżanki :) a kiedy na zwolnienie czmychasz? No i oczywiście wielkie gratulacje dla kolejnej szczęśliwej z sierpnia, dobrze, że wpadłam się tu zarażać, widzę, że jest duża szansa ;) :D

    Mieszkam w Holandii ;) tu sie pracuje do 8mca ciazy ;))) macierzynski trwa 16 tyg np 6 tyg przed porodem idzie sie na ten urlop i trwa do 10 tyg po porodzie. Pozniej trzeba wrocic do pracy a dziecko do opiekunki.
    Na zwolnienie mozna isc jak sie faktycznie zle czuje albo pracodawca nie jest w stanie zapewnic innego stanowiska. Ja na swoim stanowisku na pewno nie bede mogla pracowac do 8mca ciazy ;)

  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w końcu wróciłam:-) jestem już na lapku co za ulga:-)
    sorka że nie nadrobię zaległości tych wcześniejszych:-)Ellka podam ci na priv mój nr tel tamte co masz wykasuj:-)

    jagodowa91, Ellka lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Ellka Autorytet
    Postów: 2387 768

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, jasne:) Cieszę się że już jesteś:*

    Rene lubi tę wiadomość

    Lista Staraczek
    https://robotkiszydelkoweivuli.blogspot.com/
    c55fyx8d0vs14fe0.png
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wyspana Heheh 2 godz jak znalazł ;)

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za chwilę wrzucę na próbę fotkę:-)

    MamaNl lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 8 sierpnia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/c98e01d8db36.jpg.html








    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c98e01d8db36.jpg

    Ellka, Mini89, Sońkaa, s1985 lubią tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ