X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę suszyc włosy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Vanila Koleżanka
    Postów: 37 37

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,hej,hej witam w to deszczwe popoludnie bo u nas zaczelo padac. Cos mnie dzisiaj podbrzusze pobolewa, no i dol plecow, ludze sie ze to moze jakas pierwsza oznaka - bo tak zaczelo sie z pierwsza ciaza ( myslalam ze mnie nerki bola a ja w ciazy bylam). Juz sie nie moge doczekac testowania a to jeszcze 7 dni do spodziewanej @ :(
    Ja tez dzisiejsze popoludnie z przyjaciolmi,mamy urlopy wiec mozna sie spotkac.

    Iwka, misia79, rah lubią tę wiadomość

    ukdykqi1ikbqn120.png
    ex2b8iikhbf451yq.png
    bfarxzdvhfrykl0e.png[/url
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Nie była jeszcze jedna Toca81 czy jak :-)
    Wysłałam jej zaproszenie do przyjaciółek może się odezwie :)
    Kochana każda rada cenna tak to już jest że nie zawsze sie trafi na dobrego lekarza, i warto wymieniać się swoim doświadczeniem...jakby co też służę pomocą, ale w dziedzinie informatycznej, ubezpieczeniowej i księgowej :)
    Rybki mamy złote i niebieskie...chyba pyszczaki się zwą :)

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesci nadal brak widze :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i wróciłam do pracy... 4 h spędziłam w poradni. Łojko przepytał, zaproponował kolejny cykl z duphastonem i monitoring, a teraz czekać mam na @ bo nic nie widać. Po rozmowie stwierdził, że zrobimy USG a na USG nic nie widać, może troszkę ciałko żółte... żadnego pęcherzyka. Za dużo nie powiedział, czekać na @ i wtedy to będzie nasz ostatni cykl starań. Potem przejdę na 3 miesiące na leki, które wstrzymują @. Mam dołka. Idę popracować! :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 14:11

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanila wrote:
    Hej,hej,hej witam w to deszczwe popoludnie bo u nas zaczelo padac. Cos mnie dzisiaj podbrzusze pobolewa, no i dol plecow, ludze sie ze to moze jakas pierwsza oznaka - bo tak zaczelo sie z pierwsza ciaza ( myslalam ze mnie nerki bola a ja w ciazy bylam). Juz sie nie moge doczekac testowania a to jeszcze 7 dni do spodziewanej @ :(
    Ja tez dzisiejsze popoludnie z przyjaciolmi,mamy urlopy wiec mozna sie spotkac.
    Powodzonka Kochana :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Wysłałam jej zaproszenie do przyjaciółek może się odezwie :)
    Kochana każda rada cenna tak to już jest że nie zawsze sie trafi na dobrego lekarza, i warto wymieniać się swoim doświadczeniem...jakby co też służę pomocą, ale w dziedzinie informatycznej, ubezpieczeniowej i księgowej :)
    Rybki mamy złote i niebieskie...chyba pyszczaki się zwą :)
    My mamy różne rybki skalary mieczyki molinezje gurami kosiarki kiryski wielkopłetwy więc jest baaaarzo kolorowo w naszym akwarium uwielbiam patrzec na rybki od razu mija ból głowy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    No i wróciłam do pracy... 4 h spędziłam w poradni. Łojko przepytał, zaproponował kolejny cykl z duphastonem i monitoring, a teraz czekać mam na @ bo nic nie widać. Po rozmowie stwierdził, że zrobimy USG a na USG nic nie widać, może troszkę ciałko żółte... żadnego pęcherzyka. Za dużo nie powiedział, czekać na @ i wtedy to będzie nasz ostatni cykl starań. Potem przejdę na 3 miesiące na leki, które wstrzymują @. Mam dołka. Idę popracować! :(
    Kochana a zlecił Ci jakieś badania ?

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Wysłałam jej zaproszenie do przyjaciółek może się odezwie :)
    Kochana każda rada cenna tak to już jest że nie zawsze sie trafi na dobrego lekarza, i warto wymieniać się swoim doświadczeniem...jakby co też służę pomocą, ale w dziedzinie informatycznej, ubezpieczeniowej i księgowej :)
    Rybki mamy złote i niebieskie...chyba pyszczaki się zwą :)
    Dzięki Kochana w razie czego służe też radą w dziedzinie celnej :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    No i wróciłam do pracy... 4 h spędziłam w poradni. Łojko przepytał, zaproponował kolejny cykl z duphastonem i monitoring, a teraz czekać mam na @ bo nic nie widać. Po rozmowie stwierdził, że zrobimy USG a na USG nic nie widać, może troszkę ciałko żółte... żadnego pęcherzyka. Za dużo nie powiedział, czekać na @ i wtedy to będzie nasz ostatni cykl starań. Potem przejdę na 3 miesiące na leki, które wstrzymują @. Mam dołka. Idę popracować! :(
    A dlaczego kuracja 3 miesięczna? Jakie badanka dostałaś? no ejjjj miałaś mieć lepszy humorek a nie dołek. Nie dołujemy sie 19.gif już uśmiech na twarz 0slonce.gif głowa do góry 0vishenka_33.gif nie smutamy się 0girl_cray2.gif

    misia79, rah lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak dołączam się Rudziutka7 przesyłamy pozytywną energię nie smuc się tylko dlaczego 3 miesięczna kuracja i dlaczego ma byc wstrzymany okres hmm to mnie ciekawi

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziś pogoda beznadziejna dobrze że idę do kumpeli do domciu :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Ale dziś pogoda beznadziejna dobrze że idę do kumpeli do domciu :-)
    A my się umówiłyśmy w mieście...a kysz deszczu!!!

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam do zbadania TSH i PRL, bo resztę miałam już kiedyś. Zmieniłam coś w wykresie, zaznaczyłam, żeby jednej tempki nie brał pod uwagę (bo mierzyłam ją pół godz. wcześniej) i przesunął mi owulkę. Więc dupa.
    3 miesięczna kuracja ze względu na endometriozę, żeby nie było nawrotu. Paskudnie jakoś i deszcz zaczął padać.
    No cóż, kolejny cykl będziemy próbować, a potem dalej będziemy serduszkować, ale to już raczej nie będzie efektu.

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Mam do zbadania TSH i PRL, bo resztę miałam już kiedyś. Zmieniłam coś w wykresie, zaznaczyłam, żeby jednej tempki nie brał pod uwagę (bo mierzyłam ją pół godz. wcześniej) i przesunął mi owulkę. Więc dupa.
    3 miesięczna kuracja ze względu na endometriozę, żeby nie było nawrotu. Paskudnie jakoś i deszcz zaczął padać.
    No cóż, kolejny cykl będziemy próbować, a potem dalej będziemy serduszkować, ale to już raczej nie będzie efektu.
    A na USG miałaś powiększoną endometriozę?

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie myl z endometrium - błoną jamy macicy.
    Ognisk endometriozy na usg niestety nie widać, to tylko można zbadać podczas laparoskopii.
    No cóż...

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem w sumie lekarz wie co robic i ma rację że kuracja jest niezbędna ale może w następnym cyklu się uda będziemy Cię wspierac i trzymac kciuki :-) Ale ważne jest Twoje pozytywne nastawienie także nie łam się, próbuj i ciesz się serduszkowaniem :-) Nawet jeżeli to dwa miesiące różnicy nie robią a mamusią i tak będziesz buziaczki :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteś ciekawa jak tam Twoje tsh i prolaktyna

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczynki.
    Ja myślę, że Łojko wie co robi. Porządnie się przyglądał wynikom. Jeśli TSH i PRL wyjdą nieprawidłowe, to szkoda, że wcześniej nie zrobiłam. Ale teraz mam skierowanie i zrobię może jutro.

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie prolaktyna i tsh to podstawa przy leczeniu niepłodności daj znac jakie są wyniki :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ