X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Pola_x Autorytet
    Postów: 480 231

    Wysłany: 9 lipca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah to ja to jeszcze inaczej zrozumiałam. W każdym razie ta teoria też jest dość dziwna.
    A tego lekarza nie znam.

    km5sio4phkxiw92p.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez pierwsze słyszę o tym lekarzu. Do tej pory w poliklinice przyjmował tylko gawronski i nowicki. To jakis niwy lekarz. Nowicki prowadzi ciaze, gawronski nie.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 lipca 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova, nic nie wiem o tym lekarzu.

    A ja już po wizycie.
    Fasolka wygląda już jak człowiek i tak pięknie serducho bije <3

    Jest dobra wiadomość i zła!

    Dobra taka, że polip się zmniejszył (odpadł trochę?). z 3cm zmniejszył się do 2cm. Ale nadal bardzo krwawię. Wyniki krwi dobre, więc moje życie niezagrożone.

    Zła wiadomość jest taka, że z tej krwi, która z polipa leje się bardzo blisko fasolki powstał krwiak... (a dokładnie nad jajem płodowym) :-/ .
    Krwiak powinien się wchłonąć, ale gwarancji wiadomo mi nie da. Może być tak, że się wchłonie, a może być tak, że spowoduje odklejenie się kosmówki, albo wydali sie wraz z brzdącem...

    Także status ciąży nadal bardzo zagrożona, nadal leżeć plackiem w domu i wizyta za tydzień. Może za tydzień tego badziewia już nie będzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 16:58

    rah lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez nie znam tego lekarza, ale masz rację Tova, jutro beta do dobry pomysł. Też bym nie wytrzymała.
    Magda, dobrze, że jednak dobre wieści też są :). Podobno pozytywne podejście to połowa sukcesu. Ja ciągle to sobie powtarzam, szczególnie jak już świruję.

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduś trzymam kciuki za Ciebie i przeklinam przeklętego polipa. Trzymaj się Kochana... Wierzę że wszystko się ułoży...

    Magda lena lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 9 lipca 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż dziwne, że nikt nic nie wie o tym lekarzu. Młody super nie jest, ale stary też nie. Wpisany jest na stronie civis vita z ul. Warszawskiej czyli pewnie tam przyjmuje, albo przyjmował. No na pewno pracuje w wojskowej skoro udało mi się do niego zapisać. Ciekawa jestem...
    Za dużego wyboru nie mam. Zapisałam się jeszcze do Modrzewskiej na świętopełka ale ją mi wszyscy odradzają...

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż dziwne ale o tym Zmudzińskim nie znalazłam ani jednej negatywnej opinii...

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 9 lipca 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko niech nie przychodzi Ci do głowy zapisanie się do Nowickiego...

  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova i Magda gratulacje dla dobrych wiadomosci;) trzymam za was kciuki

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova33 wrote:
    Aż dziwne, że nikt nic nie wie o tym lekarzu. Młody super nie jest, ale stary też nie. Wpisany jest na stronie civis vita z ul. Warszawskiej czyli pewnie tam przyjmuje, albo przyjmował. No na pewno pracuje w wojskowej skoro udało mi się do niego zapisać. Ciekawa jestem...
    Za dużego wyboru nie mam. Zapisałam się jeszcze do Modrzewskiej na świętopełka ale ją mi wszyscy odradzają...
    Tak, teraz tam pracuje bo nawet na stronie jest wpisany. Ale jeszcze niedawno go nie było.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 9 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko Sayuri... Miałam "przyjemność" z Nowickim przez przypadek... Nie chce mieć z nim nic do czynienia. Tylko mnie obraził. Dziwię się, że tacy lekarze w ogóle mają jakieś pacjentki...

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova33 wrote:
    Aż dziwne ale o tym Zmudzińskim nie znalazłam ani jednej negatywnej opinii...

    To faktycznie dziwne :D Nie ma lekarza który nie ma ani jednej negatywnej opinii. Ale jak piszesz, że jest młody to jeszcze ma czas :) Doświadczenie małe, więc dlatego jest taki dokładny jak piszesz, nie dopadła go jeszcze znieczulica :D Uhh. korzystaj z tego!!!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 9 lipca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam. Zrobiłam test w 11 dpo. Oczywiście negatywny. Nawet nie ma szansy na cień cienia cienia.
    I tylko pocieszam się, że może trochę za szybko...
    Brzuch od tygodnia pobolewa takimi falami.
    Miałam nie myśleć, a znów na kilka dni przed @ szaleję.
    I płaczliwa jestem. To chyba PMS.
    :(

    I kolejny dzień kłuje mnie w lewym jajniku/pachwinie/czymś tam jeszcze... nie wiem, co to.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 21:56

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sayuri, przytulam mocno! Oby faktycznie było za wcześnie!
    A robiłaś z porannego moczu???? I nie rób tych paskowych pepino lub z allegro, badziewia to są!

    Myśl o Ibizie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2015, 22:06

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezupełnie z porannego, około 12 robiłam, z drugiego sikania. Albo trZeciego, nie pamiętam. Kupiłam strumieniowy Check&go w Rossmanie.

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 9 lipca 2015, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri może powtórz w sobotę z porannego?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 10 lipca 2015, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie nie wytrzymam i zrobię.

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 10 lipca 2015, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri jak tam?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 10 lipca 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale gdzie tam. Bardziej negatywny być nie może....
    Za to brzuch się rozkręca :(

    A teraz sobie wkręcam, że ten test jest czułości 25 mIU. Może jeszcze za wcześnie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2015, 08:58

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 10 lipca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova juz po pobraniu?

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 279 280 281 282 283 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ