X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już postanowiłam, że na usg prenatalne w 12 tyg jadę do Gdańska, do Invicty. Nie wiem za bardzo jak o tym poinformować lekarza mojego....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 22:12

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to jest tak zwany test podwojny i tam sie bada jakies bialka. i dlatego

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa widzisz, to tego nie wiedziałam. Ile ja się jeszcze muszę dowiedzieć <olaboga> :D

    I to są już płatne badania? (dodatkowo)? Gdzie je robisz? i To jest badanie krwi?

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • AnaR Autorytet
    Postów: 445 512

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak badania platne, bo nie jade do szpitala do bydgoszczy cena okolo 100 - 140 zl zalezy gdzie, no i to usg u tamtego lekarza, moze mi jakas znizke zalatwi:)
    dobre jest to ze za 3 wizyty u Gbiorczyka nie placilam:)

    geeky-2017-12-21.jpg
    nzjdqqmzsy5sbehi.png
    Uleczka 29.01.2016
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 24 lipca 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak był czas, że byłam u niego raz w tygodniu przez 3 tygi to też ode mnie 2 razy kasy nie wziął.
    Nie jest pazerny. To trzeba mu przyznać.

    To usg prenatalne to podobno drogie. ok.200/250 zł. , co?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 23:00

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 25 lipca 2015, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz wyniki badania AMH. Moj wynik to 5. Odetchnelam z ulga,bo to chyba dobrze :) z tego co mam w widelkach...ale niech lekarz zerknie ostatecznie:)
    Tova-cudowne wiesci!!!

    rah lubi tę wiadomość

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 25 lipca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobra wiadomość Pazyfae! Wynik oznacza, że Twoja rezerwa jajnikowa ma jeszcze czas :D! A to ważne!!!!!

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 25 lipca 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova, cudowne serduszko!

    Trzymaj się Magda, najważniejsze, że nie plamisz. Ja też mam od wczoraj okropny ból głowy. Nie wiem czy to pogoda, czy skutki brania CLO.

    Pazyfae z tym monitoringiem to jest tak, że trzeba kontrolowac czy pęcherzyki pękają przy stymulacji. Socha twierdzi, że wystarczty to zrobic między 25 a 3 dniem cyklu. Też mnie brak monitoringu w środku cyklu trochę martwił ale już sie nie zastanawiam bo zwariuję. Monitoring byłby też fajny ze względu na to, że wiedziałabym kiedy mam owulkę a tak będziemy strzelać ;).
    E tym miesiącu jest ciężko bo akurat w dni płodne będzie u nas moja mam ;). Powiedziałam już mojemu P, że nie możemy stracić stymulowanego cyklu ale chyba go to trochę krępuje...
    Pazyfae a jakie są te widełki, bo 5 to wydaje się trochę wysoki...Oczywiście mogę si mylić bo ja swojego też nie umiem zinterpretować.

    AnaR jaki uparty ten Twój maluszek ;), dupką do lekarzy!
    Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Dawaj znać jak te badania. Trzymam kciukasy.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 25 lipca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tova, a tobie udalo się bez CLO tak? Miałaś chyba brac ale zaszłaś w ciążę, dobrze pamiętam?

  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 25 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Płatku. Mam w domu zapas clo na dwa cykle i pregnyl dwie ampułki. Mój organizm chyba się wystraszył stymulacji i dał rade bez. Kurde a miałam nadzieję na bliźniaki hehe. Babie to nigdy nie dogodzisz ;-)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 25 lipca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Platku,u mnie w przedziale wiekowym widelki sa od 0,2 do 7,37. Ja mam PCOS wiec stad pewnie blizej gornej granicy. Ale lepsze to niz blizej dolnej. Ale nie wiem wlasnie dokladnie jak to jest bo musze dopytac lekarza. To tylko info z neta ;) a Ty jaki masz wynik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lipca 2015, 12:48

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 25 lipca 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Trochę nie pisałam do Was, choć zaglądałam. Po pierwsze w pracy prawdziwe urwanie głowy (nie dość, że przed urlopem, to jeszcze weszła w życie nowa ustawa - czyli nikt nic nie wie), po drugie w domu i koło domu dużo roboty.

    Wyjeżdżamy w nocy z poniedziałku na wtorek (we wtorek o 4 rano musimy być na lotnisku w Wawie). Mam trochę stresa przed podróżą i pobytem, nasłuchałam się od znajomych, czego to się nie wyrabia na Ibizie :/

    Co do mojego cyklu... po tym nieszczęsnym pozytywnym teście doszłam do siebie, przełknęłam, żyje dalej. Nie teraz, to następnym razem się uda. Mój organizm znowu mnie zaskoczył, bo owu przyszła znowu szybciej. Przedwczoraj test owu - negatywny, wczoraj pozytywny, dziś negatywny. Czyli owu była dzisiaj. Dobrze, że wczoraj zdążyliśmy poserduszkować, choć nie wiem, czy coś z tego będzie. Raz rano, ale to materiał z całego tygodnia, a potem popołudniu - to nie wiem, czy coś tam dobrego jeszcze zostało.... Trudno, już po owu, nic więcej tam nie wcisnę.

    Bratu mojego J. urodził się synek. Długaśny i chudziutki :) ale zdrowiuteńki. Franciszek.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 26 lipca 2015, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Platku,u mnie w przedziale wiekowym widelki sa od 0,2 do 7,37. Ja mam PCOS wiec stad pewnie blizej gornej granicy. Ale lepsze to niz blizej dolnej. Ale nie wiem wlasnie dokladnie jak to jest bo musze dopytac lekarza. To tylko info z neta ;) a Ty jaki masz wynik?
    Ja mam 1,72. Lekarz stwierdził, e ok, więc mam nadzieję, że to prawda.

    sayuri, super , że lecisz. Ja tez strasznie chciałabym się stąd wyrwać choc na chwilę ale chyba marne szanse mam na to.
    Dobrze, że się już pozbierałaś i na nowo zabraliście się do roboty. Dobrze, że trafiliście w owulację. Nawet jesli myslisz, że bylo za mało serduszkowania, to wiesz, zawsze może się spisać ten jeden potrzebny plemnik i będzie sukces :).

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 26 lipca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie dosc niski wynik masz Platku w porownaniu do mojego. Ale pewnie masz tez inne widelki. Za troche ponad tydz mam wizyte u Sochy i dopytam jak to jest.

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Odrąbię sobie głowę Przysięgam ;(
    Co mogę zrobić, żeby przestała boleć?
    Próbowałam okładów, czekolady, zaciemniony pokój. Nic nie działa. A tabletki biorę co drugi dzień, nie chcę faszerować Fasola ;(

    Kurwicy dostanę z tą głową ;( ;( ;( Łzy mi same lecą, bo to taki straszny ból

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 27 lipca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Apap Ice. Mi świetnie pomaga.
    To nie lek, tylko żelowy chłodny okład. Działa do 8 godzin, ale trzeba z nim chodzić przylepionym na czoło :)

    Magda lena lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 27 lipca 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wrote:
    Dziewczyny! Odrąbię sobie głowę Przysięgam ;(
    Co mogę zrobić, żeby przestała boleć?
    Próbowałam okładów, czekolady, zaciemniony pokój. Nic nie działa. A tabletki biorę co drugi dzień, nie chcę faszerować Fasola ;(

    Kurwicy dostanę z tą głową ;( ;( ;( Łzy mi same lecą, bo to taki straszny ból
    Niestety u niektórych bóle głowy w ciazy to norma. Szczególnie teraz gdy pogoda nie sprzyja :( niestety nic z tym nie zrobisz i tabletki tez nie pomogą....trzeba przeczekać. Cierpliwości życzę i duzo snu.
    Mnie raz tylko tak bolała dwa dni, ze łzy same leciały pomimo ze nie chciało mi sie płakać. Pogoda sie zmieniła i przeszło, juz nie wróciło. Tabletek żadnych nie brałam tylko starałam sie cały dzien spac, przysypiał.

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 27 lipca 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    To faktycznie dosc niski wynik masz Platku w porownaniu do mojego. Ale pewnie masz tez inne widelki. Za troche ponad tydz mam wizyte u Sochy i dopytam jak to jest.

    U mnie widełki od 0,67 do 7,55. Szukałam w internecie, że ten wynik jest ok, a przy PCO rzeczywiście może byc wyższy.
    Dopytaj, dopytaj, bo ja to zawsze o czymś zapomnę :/

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 27 lipca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wrote:
    Dziewczyny! Odrąbię sobie głowę Przysięgam ;(
    Co mogę zrobić, żeby przestała boleć?
    Próbowałam okładów, czekolady, zaciemniony pokój. Nic nie działa. A tabletki biorę co drugi dzień, nie chcę faszerować Fasola ;(

    Kurwicy dostanę z tą głową ;( ;( ;( Łzy mi same lecą, bo to taki straszny ból

    Podobno czasem masaże pomagają...albo smarowanie amolem.

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 27 lipca 2015, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda lena wrote:
    Dziewczyny! Odrąbię sobie głowę Przysięgam ;(
    Co mogę zrobić, żeby przestała boleć?
    Próbowałam okładów, czekolady, zaciemniony pokój. Nic nie działa. A tabletki biorę co drugi dzień, nie chcę faszerować Fasola ;(

    Kurwicy dostanę z tą głową ;( ;( ;( Łzy mi same lecą, bo to taki straszny ból
    Żyjesz??

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 291 292 293 294 295 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ