X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 27 lipca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyję, żyję. Cały dzień w łóżku. Wzięłam paracetamol, nie pomógł. Mąż poszedł po te plastry Apap Ice i to pomogło, ale jestem taka oszołomiona, że hohohoh, jak po grubej imprezie.

    Dziś mój Kochany Mążulek zaczął bawić się wykresem na Belly Best friend i .... usunął mi wykres , tam samym kończąc moją ciążę!!!!!!!!!!! Myślałam, że go zamorduję.... dostałam tyle wiadomości od dziewczyn, że tak im przykro, że mam się trzymać ....
    Facet ... po prostu facet.

    Napisałam do administratorów i przywrócili mi wykres :D <3

    rah, AnaR, Tova33 lubią tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 27 lipca 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HahHa, ach ten internet...ludzie wierzą we wszystko ;)

    Dobrze ze cod jednak pomogło na Twoja głowę ;)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 28 lipca 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze Magda, że znalazłaś sposób na głowę :)
    ale ten inetrnet rzeczywiście ma moc! Przerażające. dobrze, że wykres przywrócony a facet ochrzaniony ;).

    Ja dziś chora się robię. co za pech, akurat przed owulacją :(. Jeśli dostanę temperaturę nie będę wiedziała czy owulacja była. A poza tym na nic nie mam siły a tu lada chwila staranka czas zacząc bo cykl stymulowany :(. Czuję się jakby natura sprzysięgła się przeciwko nam i robi nam psikusy, żeby jeszcze utrudnić :(

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym się wcale nie zdziwiła, jakby udało się Wam zafasolkować własnie w takim cyklu, gdzie jesteś przeziębiona i zrezygnowana :D
    Tego oczywiście Tobie życzę! :)

    Płatek szkarłatny lubi tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 29 lipca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Magda :)
    Jestem po prostu zalamana. Wlaśnie okazalo sie, że mam anginę i biorę antybiotyk. Dzwoniłam do lekarza, powiedział, że mamy nie przerywać starań bo ten antybiotyk jest bezpieczny. Tyle, że szanse na ciążę mamy mniejsze i dochodzi stres czy na pewno jest bezpieczny :(.
    Nie mam już sił na to wszystko.

    Jak Twoja głowa, daje ci odpocząć?

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 29 lipca 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz anginę?! Ło jeenyyy. Grrrrr. Kurdeeeee. A gdzie żeś się tego nabawiła?! Pewnie będziesz miała zaburzoną temperaturę :-/
    :( Wierzę Ci, że nie masz sił... a jak Twój mąż na to wszystko się zapatruje?

    Tak, tak! Z głową lepiej. Dziś dała mi odpocząć i wreszcie mogę się cieszyć ciążą i jedzeniem! Nie mam też mdłości, więc zaszalałam dziś, bo zjadłam .... 4 kawałki ciasta! Ostatnio mocz wyszedł mi średni. Bo mam obecność ciał ketonowych, a to znaczy chyba, że za mało spożywam płynów i jestem niedożywiona ... i jakies problemy z cukrem. Zawsze miałam w granicy cukier, ale tej granicy dolnej. Będąc nastolatką często mdlałam z niedoboru cukru. Jak mam złe dni to muszę zatykać nos i wtedy dopiero mogę zjeść coś, ale żeby nie czuć zapachu. Muszę trochę nadrobić dziś! Więc teraz zabieram się za gotowanie kukurydzy. Lubię sobie zjeść kolbę kukurydzy z masełkiem <3

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 29 lipca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to teraz mozesz sie cieszyc swoja fasolka tak prawdziwie i bez stresu(wiadomo stres jest ale schowany na razie). Dobrze,ze glowa Ciw juz bie boli.
    Platku to masakra. Szkoda,ze ta temperatura bedzie zaburzona ale moze lekarz ma racje i nic nie zaszkodzi.Starajcie sie dalej bo szkoda cyklu stymulowanego :/ Jedtem z Toba caly sercem. Moze sie okazac pozniej,ze masz mala niespodzianke dla nas he. Tego Ci zycze :*

    Ja sie z bolem glowy mecze 2 dzien. Cxekam na rezonans magnetyczny.mam 11.08,jeszcze chwila ale leb mam wielkosci dyni,koncentracja siada,dwa razy dzis bym w samochod inny wjechala.Jest coraz gorzej a lekarze do rezonanau nie wiedza od czego to :/. Mam leki ale nie biore bo jeden zaburza owulacje a po drugim wymiotuje strasznie.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w wieku 18 lat miałam rezonans właśnie przez bóle głowy. Wymiotowałam i mdlałam , tak bolało. Rezonans nic nie wykazał. Taka "moja uroda..." usłyszałam.
    Leczyłam się w poradni bólu, brałam tegretol (lek na padaczkę) Niby było dobrze, bo już nie mam takich bóli, że traciłam przytomność, ale bóle są i pewnie będą zawsze. Przerąbane :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 19:14

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oprocz, tego ze neurolog na nfz jak poszlam to stwierdzil kilka odchylen w badaniu to wczesniej okulistka stwierdzila zator zastoinowy tarczy oka-robi sie od zbyt wysokiego cisnienia wewnatrzczaszkowego. bo w oku mam normalne cisnienie. Wiec trzeba zobaczyc od czego to cisnienie. Ale jak zaczyna sie ten czas z bolem i woogole to marze,zeby przespac umrzec albo leb obciac.

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 30 lipca 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, moja temperatura naprawdę szaleje. nie ma chyba szans, żeby w tym cyklu wiedziała kiedy owulacja.

    To Magdę przestała boleć głowa a polly zaczęła? Zawsze cos nie tak.
    Magda, dobrze, że odzyskałaś apetyt. Wcinaj, żeby bobasek zdrowo rósł :)
    polly trzymam kciuki za rezonans. Na pewno będzie dobrze. Odnajdą przyczynę i będzie można ci pomóc.

  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 30 lipca 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Forumowe Ciotki!!!
    Fasol.jpg


    Przedstawiam Wam mojego Fasola <3 ma 3 cm. Polip ma już tylko 1,5 cm! A przypominam, że początkowo miał 3 cm. Więc o połowę mniejszy. Mogę już chodzić na spacery i mam zmniejszoną dawkę luteiny.
    Lekarz mówi, że teraz mogę zacząć się cieszyć. Zapomniałam zapytać o seks :-/ czy już mamy zielone światło, ale pewnie nie, bo polip cały czas jednak jest...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2015, 14:52

    Tova33, Płatek szkarłatny, polly8725, Pola_x lubią tę wiadomość

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Tova33 Autorytet
    Postów: 696 556

    Wysłany: 30 lipca 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaki śliczny dzieciaczek...
    Bardzo się cieszę z dobrych wieści. Teraz już tylko do przodu. A kiedy badania prenatalne?

    jnmq43r83wkg2ahp.png
    MICHAŁEK
    zrz6wn15l66uy1jq.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 30 lipca 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 sierpnia. Lekarz też powiedział, że teraz już z górki :P No oby!

    Tova a Ty masz jutro wizytę, prawda????

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 30 lipca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia!cudowna fasolka!!!!!Gratulacje!!!

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 30 lipca 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia, ale super fasolka! Przeurocza po prostu.
    A polip pomału zdycha...i tak ma być!

  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu naprawdę fajna Fasolka :)

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • I.Ana.I Autorytet
    Postów: 526 131

    Wysłany: 31 lipca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)

    Nie jestem z samego Torunia, ale mieszkam jakieś 30 km pod Toruniem:) niektóre badania robilismy w Toruniu:) dawno tu nie zagladałam, straciłam motywacje.. ale zaczynamy od nowa:) przygarniecie mnie??

    3e18ed7294.png
    08e43fafa5.png
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 31 lipca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana! Witaj! Oczywiście!!!! Mi to forum strasznie pomogło... Miałam wiele razy okrutny kryzys, ale naprawdę nikt nie zrozumie Nas (starających się o bejbika) jak właśnie inne dziewczyny które się starają!

    Jesli masz ochotę to napisz ile czasu się staracie i kto jest Waszym/Twoim lekarzem.

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • I.Ana.I Autorytet
    Postów: 526 131

    Wysłany: 31 lipca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staramy się już dość długo przeszło 3 lata... Moze opowiem po krótce swoja historie.

    po roku nie udanych staran zgłosiłam sie do lekarza z tym problemem. niestety poczułam iż nie zostałam potraktowana poważne. zmieniłam lekarza dostałam skierowanie na badania hormonalne ( leżałam trzy dni w szpitalu), mój mąż dostał skierowanie na badanie nasienia. Jego badania były dobre ( moze nie najlepsze ale do złych się nie zaliczały). po odebraniu swojego wypisu poszłam do lekarza, chyba przeoczył moje dwie przypadłosci o przepisdał mi luteine, którą brałam prawie rok. po kolejnym roku nie udanych starań się poddałam ( Tylko Wy rozumienie te zrezygnowanie). w tym roku moja kuzynka zaszł aw kolejną ciąże i się wkurzyłam że jest młodsza a będzie miała drugie dziecko. wiec postanowiłam wziąść się w garść.poszłam ze starymi wynikami do kolejnego (czyli juz 3)ginekologa. zajrzał w kartę i powiedział że Luteina pogorszyła stan. bo hormony mam bardzo rozregulowane. Okazało się że mam niedoczynność tarczycy i początki cukrzycy. dostałam leki i zaplanowalismy kolejną wizytę za 4 miesiące.( podobno po tym czasie widać jakiekolwiek działanie leków) ............. Się troszkę rozpisałam.

    3e18ed7294.png
    08e43fafa5.png
  • I.Ana.I Autorytet
    Postów: 526 131

    Wysłany: 31 lipca 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój ginekolog którego uważam ża najlepszego jakiego do tej pory miałam to dr.Ahmed Tantush

    3e18ed7294.png
    08e43fafa5.png
‹‹ 292 293 294 295 296 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ