X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj gibonek. A jaka róznica po infolicu? Długo się staracie?

  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie moja mała ma 6 lat. Nigdy się nie zzabezppieczalismy ale w zeszłym roku pojechałam do gin żeby mi wyrównał @ oraz by mi pomógł zajść w ciążę bo jeśli po ciąży nie zaszłam no to gdzieś był problem zrobił mi stymulacje lecz mój Pan jeździ w delegację no i wiesz jak to mniej więcej wygląda raz był raz miał szybki wyjazd itp. Dobry rok się już staramy napewno nie liczyłam.... Teraz odpoczywam śmieje się nabiera siły bo mój wróci pod koniec sierpnia. Zaczęłam brać inofolic bo mi gin kazał reguluje hormony chociaż w 1 cyklu brania miałam wysyp pryszcze przemiana materii bardzo szybka ale @ co 28 dni poprostu pięknie no i lepiej się czuje nie jestem odpala a najlepsze jest to że przestałam jeść słodycze nie ciągnie mnie do nich,schudłam 3kg z czego się bardzo cieszę waże 60 kg i czuję że mam owulacje przede wszystkim. Ja kupuje przez internet bo w aptece sobie cenią to..

  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A od grudnia 6 cykli pod rząd i nic.

  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6 cykli to jeszcze nie tak długo. Może wcześniej nie trafialiście przez te jego wyjazdy. Miałaś monitoring owulacji? Może na wszelki wypadek zrób zestaw badań na hormony.

  • gibonek Przyjaciółka
    Postów: 626 44

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam monitoring w czerwcu zeszłego roku i stymulacje do listopada od grudnia starania bez pomocy.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płatku-jak tam u Ciebie?Polly,Sayuri-co u Was?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Płatek szkarłatny Autorytet
    Postów: 1563 439

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Płatku-jak tam u Ciebie?Polly,Sayuri-co u Was?
    Teraz siedzę trochę na wątku IUI.ciebie też tam widuję ;). U mnie druga IUI nieudana. Wczoraj dół ogromny. Dziś zbieram się z podłogi i już w czwartek mam wizytę do kolejnej. Nie wiem czy to nie będzie ostatnia. Mój M traci cierpliwość i narzeka, że za dużo kasy wydajemy a efektów nie widać. Nie wiem co dalej.
    A jak u Ciebie? Podchodzisz jeszcze do kolejnej? A jeśli tak to gdzie? Ja wiem na pewno, że nie w Niemczu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 czerwca 2016, 21:52

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak,pojawiam sie czasem na watku IUI ale ten tak troche wymiera wiec napisalam tu :) nam minelo pol roku od 1 IUI wiec narazie robimy przerwe.za nami 3 nieudane. Teraz skupiamy sie na mieszkaniu bo wkrotce przeprowadzamy sie na swoje.jestesmy zadowoleni z kliniki w Gdyni ale nie wiem czy to wlasnie tam podejdziemy do kolejnych.

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 4 lipca 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazyfae wrote:
    Płatku-jak tam u Ciebie?Polly,Sayuri-co u Was?
    U mnie nadal nic. Czekam na kolejny okres, a że przyjdzie to już czuję.przed nami ostatni cykl z CLO. Dalej na pewno IUI ale czy od razu, czy nie to nie wiem....

    Rozmawialiśmy już nawet o adopcji. Mój co prawda nie bardzo chce,doszliśmy do wniosku, że jak już to chcielibyśmy dziecko kilkuletnie.

    Pojutrze wizyta u Glogiewicz. Jadę z moim,zobaczymy co powie,jak widzi to dalej...

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 5 lipca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri a polecasz tę ginekolog?ja chcialam sie do Sochy zapisac ale termin dopiero na polowe wrzesnia..mysle wiec ze moze do kogos innego bym poszla ale chcialabym kogos takiego mega kompetentnego bo mam kilka pytan a nie chcialabym tylko takiego czegos ze badanie i 2 zdania

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • Daria1991 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 5 lipca 2016, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któraś z was mogłaby mi polecić dobrego ginekologa niekoniecznie na NFZ, może być prywatnie. Chodzi oczywiście o takiego, który pomoże w zajściu w ciąże...

  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daria to na pewno nie w Toruniu. Za mało jednak wiemy o Twoim problemie aby kogoś polecać. Napisz coś więcej, jak długo się staracie,jakie masz cykle,czy na coś chorujecie itp. Łatwiej nam będzie kogoś polecić.

    Pazyfae polecam z czystym sumieniem dr Glogiewicz. Bardzo miła,empatyczna kobietka. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania,jest bardzo dokładna i długo bada. Na pacjenta mają przewidziane pół godziny - to dużo!

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sayuri a czy ona zmienila jakos Twoje leczenie?czy kontunuuje decyzje Sochy?bierzesz caly czas taka dawke metformaxu itp?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 7 lipca 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, kontynuuje. Ma taką samą politykę. Inseminacja też w Zdrówko. Ale jest taka pełna nadziei i taka pozytywna, że chce się z nią rozmawiać. Wczoraj siedziałam 45 min w gabinecie i pytałam o to,co mnie nurtuje.

  • milka87 Autorytet
    Postów: 295 175

    Wysłany: 8 lipca 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przepraszam że się tak wcinam ale potrzebuję pomocy, czytałam często ten wątek i nawet pisałam trochę i wiem że nie które z was leczą się w Bydgoszczy. Ja jestem z okolic Torunia i szukam apteki gdzie kupię Lutinus, w Toruniu nie mają, obdzwoniłam kilka aptek a w Bydgoszczy jest na pewno jakaś apteka która współpracuje z kliniką Genesis lub Zdrówko i ma na stanie tego typu leki. Orientuje się któraś z was w tym temacie? Ja leczę się w Warszawie i nie bardzo jechać do apteki aż tam.
    Polly może ty mi pomożesz? czytałam że brałaś Lutinus
    Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki :)

    1usaanliq3y1w40k.png

    nzjdk0s3aly9bpvj.png
  • sayuri Autorytet
    Postów: 1370 963

    Wysłany: 8 lipca 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polly kupowała w klinice, w której robiła invitro.

  • Pazyfae Autorytet
    Postów: 695 249

    Wysłany: 8 lipca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dlugo trzeba czekac na wizyte u dr Glogiewicz?

    PCOS?, IO?, niedoczynnosc tarczycy (TSH juz w normie),problem z plemnikami. Walczymy!
    3 lata starań
    4x IUI nieudane
    I IVF - beta <1
    II IVF - <3 <3
    Obecnie 26 tydz ciąży
  • polly8725 Autorytet
    Postów: 1153 546

    Wysłany: 8 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka87 wrote:
    Cześć dziewczyny, przepraszam że się tak wcinam ale potrzebuję pomocy, czytałam często ten wątek i nawet pisałam trochę i wiem że nie które z was leczą się w Bydgoszczy. Ja jestem z okolic Torunia i szukam apteki gdzie kupię Lutinus, w Toruniu nie mają, obdzwoniłam kilka aptek a w Bydgoszczy jest na pewno jakaś apteka która współpracuje z kliniką Genesis lub Zdrówko i ma na stanie tego typu leki. Orientuje się któraś z was w tym temacie? Ja leczę się w Warszawie i nie bardzo jechać do apteki aż tam.
    Polly może ty mi pomożesz? czytałam że brałaś Lutinus
    Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki :)

    Kupowałam w klinice Genesis właśnie. Ale ja się u nich leczyłam,nie wiem jak to jest z kobietami z "zewnatrz". 190 zł dawałam i to w sumie tanio jest. Jak chcesz tu masz numer możesz zadzwonić i zapytać 52 349 06 45, 570 737 375

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2016, 22:00

    Endo IV stopień. 2014-laparo, 2016.03
    2 oocyty, jeden zapłodniony(mrożak) 2016.05.30 crio ☹️
    2016.08 operacja, 2019.01 laparo
    2019.03 podchodzimy do IVF
    Amh 0,92
    26.03.19 Punkcja-1 oocyt
    28.03.19 Transfer zarodka w 2 ddobie
    e5d5d8a3de363b2745adb62076475daf.png
  • milka87 Autorytet
    Postów: 295 175

    Wysłany: 9 lipca 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, obdzwoniłam wczoraj kilka aptek i chętnie podzielę się informacją gdzie się opłaca. Dzwoniłam zarówno do aptek w Bydgoszczy jak i w Toruniu i jestem w szoku jaka różnica cen jest. Najdrożej 290 zł najtaniej w Toruniu w aptece Gemini zapłaciłam 199 zł więc różnica spora, a w aptece w Wawie płacę 130 zł. więc zaczęłam się już zastanawiać czy pop prostu nie zrobić sobie wycieczki do Warszawy. Całe szczęście się udało w Gemini. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki no i moja rada jak i większości z was, jeśli chcecie zajść w ciąże to omijajcie Toruń :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 10:06

    1usaanliq3y1w40k.png

    nzjdk0s3aly9bpvj.png
  • Daria1991 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 lipca 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od półtora roku, a może już teraz trochę więcej staramy się z mężem o dzidziusia, byłam pod opieką jednego ginekologa z Inowrocławia, ale skończyło się to tak że straciłam mnóstwo czasu i pieniędzy.Później byłam jeszcze u dwóch ginekologów z Inowrocławia w tym również u ordynatora, ale wszędzie słyszę niech się pani nie martwi ma pani jescze czas, nie skończyła pani 30 lat więc sporo czasu przde mną:/ Głównym powodem u mnie jest fakt, że nie pęka mi pęcherzyk, powstały pęcherzyk który powinien zamienić sie w ciałko żółte zamienia się w torbiele, które przy braniu tabletek i pojawieniu się miesiączki zostają wchłonięte.A więc stąd moja prośba o ginekologa, który byłby nam w stanie pomóc, pokierował nami... Gdyż ciągła ocena owulacji w gabinecie ginekologicznym nie daje żadnych rezultatów, ani tabletki mające pomóc wytwarzyć naturalny hormon nie pomagają.To tak w wielkim skrócie koniec mojej historii, proszę o pomoc w znalezieniu zaufanego ginekologa.

‹‹ 356 357 358 359 360 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ