X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 16 września 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia też wspieram...Kaśka a jest możliwe żeby ząb 3 lata po kanałowym zaczął mnie boleć??

    Tajemnicza tajemnicza ja to papla jestem i obiecałam sobie że dopóki pewna na 99% nie będę nie powiem, na początku było trudno potem trochę się ruszyło, znowu góra mnie spotkała przed wyjazdem ale udało mi się ją "obejść" teraz myślałam ze już wszystko oki i dupa dzisiaj to nawet dwie...;/ ale staram się nie załamywać jutro powalczę dalej i może się uda, NIE PODDAM SIĘ !!!! I nie długo się Wam po żale albo pochwale :)
    Kaśka udanego wypoczynku buziaki :* ja już się kładę jestem padnięta
    Dzisiaj po miesiącu proszenia męża, sama odkurzyłam umyłam w środku i na zewnątrz samochód zmachałam się nieziemsko,
    A co do kanapy to pianka z lidla na eko kanapę nie działa ale za to mam prawie nowiusie dywaniki łazienkowe :)
    Dobranoc kochane :*
    A i jeszcze jedno miała któraś z Was laparoskopię? Ja miałam w grudniu a dzisiaj tak mnie te blizny swędzą że się chyba zadrapię minęło juz 9 miesięcy a nadal nie dotykam tych blizn i ciężko mi sie jest drapać na około....o boże a może ja tyje !!! i brzuch mi sie powiększa...
    Idę spać pa :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2014, 22:11

    Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 września 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w medycynie wszystko jest możliwe i to że Twój ząb potrzebuje powtórnego leczenia kanałowego też :-) czasem jest jakiś dodatkowy kanał którego nie znalazło się za pierwszym razem czasem są niedopełnione kanały nieszczelna odbudowa jest kilka przyczyn, zobacz może kolega obok też się zdarza że jak było duże wypełnienie to obok kolega się psuje musisz skontrolować sprawę najlepeij na fotelu :-D
    ja mam bliznę po fetoskopii i też czasem mnie swędzi i przypomina mi wtedy franca o wszystkim :-(
    kurde dziewczyny tak bardzo bym chciałą spotkać was wszystkie na porodówce niedługo ze szczęśliwymi bobasami należy nam się <3
    oki uciekam jutro rano wyjazd, cały czas będę myślami z wami i trzymam kciuki do niedzieli kochane :-)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana już po pierwszej kawie dancegirl2.gif
    Jakie plany na dzisiaj? Ja po urlopie jeszcze chałupy nie ogarnęłam ...może dzisiaj się za nią zabiorę ?!? Jak wyjeżdżaliśmy to miałam taki porządeczek a przy rozpakowaniu wszystko legło w gruzach, lubię sprzątać ale chyba nie umiem ;p

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej a ja jestem po pracy i mykam do łóżeczka a potem będę robic jakiś obiadek na jutro bo rodzice przyjeżdżają mam w planach tradycyjne mielone i takie z pieczarkami i serem :-)
    Pozdrawiam w piękny słoneczny dzień choc strasznie zimno :-)

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    hej hej a ja jestem po pracy i mykam do łóżeczka a potem będę robic jakiś obiadek na jutro bo rodzice przyjeżdżają mam w planach tradycyjne mielone i takie z pieczarkami i serem :-)
    Pozdrawiam w piękny słoneczny dzień choc strasznie zimno :-)
    Mniam uwielbiam w tej postaci mielone, ja dzisiaj mam na obiad pomidorówkę i sałatę lodową z bakłażanem , cukinią, mozarellą, kurczakiem i pistacjami - wymysł własny :)
    Z mężem w górach codziennie prawie było mięcho teraz stwierdziliśmy że będziemy jeść sałatę :)

    misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 września 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Z rana mi tu obiadami zalatujecie i zgłodniałam! Ja mam rosół, a dziś na jutro robię buraczkową, wczoraj wykopałam u cioci dwie reklamówy! Ostatnio mieliśmy same imprezy rodzinne i tez się mięso przejadło, ale mielonych w różnej postaci to akurat nigdy dość :) Na dodatek w sobotę idziemy na wesele, więc w tygodniu będą zupy... zrobiłabym właśnie jakąś lekką sałatkę, ale do wymyślania sałatek jakoś nie mam głowy...
    może podpowiecie? jakąś z fasolą z puszki? albo coś?

    Iwka, misia79, Kaśka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Witajcie! Z rana mi tu obiadami zalatujecie i zgłodniałam! Ja mam rosół, a dziś na jutro robię buraczkową, wczoraj wykopałam u cioci dwie reklamówy! Ostatnio mieliśmy same imprezy rodzinne i tez się mięso przejadło, ale mielonych w różnej postaci to akurat nigdy dość :) Na dodatek w sobotę idziemy na wesele, więc w tygodniu będą zupy... zrobiłabym właśnie jakąś lekką sałatkę, ale do wymyślania sałatek jakoś nie mam głowy...
    może podpowiecie? jakąś z fasolą z puszki? albo coś?
    Z fasolą z puszki to robię sałatkę z 2 udek kurczaka wędzonego,dotego 3 ugotowane jajka, cebula lub por, 2-3 łyżki jogurtu i duuuużo szczypiorku można dodać trochę sałaty jakiejkolwiek.
    Buraczki mniam zbieram się aby je zawekować, a przez mój urlop przegapiłam wekwanie ogórków :( teraz są po 4 zł ;( jeszcze muszę zrobić przeciery pomidorowe na zimę ile roboty mnie czeka.
    Rudziutka dobrze pamiętam że Ty jutro do gina idziesz?

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 17 września 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, do Łojko. Musi mi dać receptę na ten visanne, bo jak dostanę okres w jakiś dzień to mam już zacząć brać te hormony przez 3 miechy. Muszę się zabezpieczyć a czuję w kościach, że trzeba będzie je wykupić :(
    Dzięki za sałatkę, nie lubię kurczaka wędzonego, ale smażony też styknie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 14:23

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Tak, do Łojko. Musi mi dać receptę na ten visanne, bo jak dostanę okres w jakiś dzień to mam już zacząć brać te hormony przez 3 miechy. Muszę się zabezpieczyć a czuję w kościach, że trzeba będzie je wykupić :(
    Dzięki za sałatkę, nie lubię kurczaka wędzonego, ale smażony też styknie :)
    Eh Łojko ....stęskniłam się za nim...
    Bądźmy dobrej myśli chociaż ja nie rozumiem czemu oni właśnie stosują takie leczenia hormonalne.
    Pewnie smażony też dobry :) Aż mi ślinka pociekła :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 15:20

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Tak, do Łojko. Musi mi dać receptę na ten visanne, bo jak dostanę okres w jakiś dzień to mam już zacząć brać te hormony przez 3 miechy. Muszę się zabezpieczyć a czuję w kościach, że trzeba będzie je wykupić :(
    Dzięki za sałatkę, nie lubię kurczaka wędzonego, ale smażony też styknie :)
    Kochana a na co jest visanne? Aha to chyba coś związanego z endometriozą bo któraś z Was miała mic przerwę na 3 miesiące to chyba Ty Rudziutka.
    Już nie mogę się doczekac co Ci Łojko powie. Jestem taka podekscytowana naszymi postępami w staraniach każdą wspieram dopinguję i wirtualnie kibicuję. To mi dodaje sił do mojej walki o bobaska. Cieszę się że jesteście a mogłoby byc nas jeszcze więcej :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ale narobiłyście mi smaku na sałatki a ja chyba jutro zrobię jeszcze taką z ryżu kurczaka do tego ananas jajko kukurydza pyyyycha :-)
    Ja od kolejnego cyklu pędzę do Łojko. Ten cykl jest moim ostatnim na luzie zgodnie ze zleceniem lekarza, który powiedział że można się już starac owszem ale organizm jeszcze przez dwa miesiące może byc osłabiony i mamy się starac na luzie. A od października zasuwamy :-) Tak bardzo już bym chciała pchac wózek
    I z Wami spotkac się na spacerku a ty wszystkie z bobaskami tyle różnych kolorów wózków :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Kasiunia już na wyjeździe :-) Ale ma fajnie :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 17 września 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej melduje się na chwilkę :-) my juz na muejscu jest super i fajna pogoda czuje ze wypoczne :-)
    Mam tu wifi także będę zaglądać w wolnych chwilach :-)
    Pozdrawiam i buziaki :-*

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 września 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane! Jutro wizyta u gina...strasznie sie stresuje...cały dzien boli mnie brzuch i mam lodowate ręce...

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam, że na forum tyle dziewczyn z Torunia ;) to i ja do Was dołączam... to mój pierwszy cykl starań więc wszystko przede mną...

    Iwka, Kaśka, misia79 lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 września 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To przy okazji, ze akurat tutaj jestem, witam nowe koleżanki :)
    Dopisuję do naszej superlisty ;)
    I cieszę się, ze się powoli znajdujemy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 19:22

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estrella witamy w naszym gronie proszę się rozgościć. Ja właśnie odebrałam badania krwi, i jestem załamana. Misia tu pytanie do Ciebie czy podwyższony kwas moczowy we krwi może być skutkiem mojego pijaństwa i złej diety w górach? Do tego mam podwyższony alat :(

    misia79 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 17 września 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwciu, podwyższony czy za wysoki??

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Czesc kochane! Jutro wizyta u gina...strasznie sie stresuje...cały dzien boli mnie brzuch i mam lodowate ręce...
    Rah słońce nie stresuj się będzie dobrze :) A idziesz na pierwszą wizytę, weź ze sobą wszystkie badania jakie do tej pory miałaś zrobione. Będę trzymała kciuki o 10 :*

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Rudziutka Twój wykres to całkiem ciążowo wygląda więc trzymam kciuki żeby już żadne tabletki (poza suplementami prenatalnymi) nie były Ci potrzebne. Po Waszych opiniach też się zastanawiam czy nie wybrać się do tego Łojko. A powiedzcie mi proszę czy do androloga to trzeba mieć skierowanie? Mój mąż dziś dzwonił żeby do Dziewięckiego się umówić i powiedzieli żeby miał skierowanie. A ja myślałam że to tak jak do ginekologa bez skierowania można :).

    Iwka lubi tę wiadomość

‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ