X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Iwciu, podwyższony czy za wysoki??
    Kwas moczowy norma to 149-357 umol/l ja mam 431 umol
    alat norma 1-34 U/l ja mam 44 U/l

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze Trigly norma 0,45-1,60 mmol/l a ja mam 1,89 mmol/l

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka alat może być słaby po mocno zakrapianych imprezach ale wątroba szybko się regeneruje więc się nie przejmuj. Jeśli chodzi o kwas moczowy to w sumie nie wiem.

    Iwka, rah lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jeszcze raz i wszystkim życzę powodzenia! Trzymam za Was kciuki ;) to mój pierwszy cykl starań, a już trochę świruję... tak więc cieszę się, że jest forum gdzie można pogadać i podzielić się swoimi przemyśleniami... mam tylko nadzieję, że będę ogarniała bo na forum tyle się dzieje, że łatwo stracić wątek ;)

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    Cześć dziewczyny. Rudziutka Twój wykres to całkiem ciążowo wygląda więc trzymam kciuki żeby już żadne tabletki (poza suplementami prenatalnymi) nie były Ci potrzebne. Po Waszych opiniach też się zastanawiam czy nie wybrać się do tego Łojko. A powiedzcie mi proszę czy do androloga to trzeba mieć skierowanie? Mój mąż dziś dzwonił żeby do Dziewięckiego się umówić i powiedzieli żeby miał skierowanie. A ja myślałam że to tak jak do ginekologa bez skierowania można :).
    Tak musi mieć skierowanie od internisty :)

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Hej melduje się na chwilkę :-) my juz na muejscu jest super i fajna pogoda czuje ze wypoczne :-)
    Mam tu wifi także będę zaglądać w wolnych chwilach :-)
    Pozdrawiam i buziaki :-*
    Wypoczywaj Kochanie trzymaj się cieplutko i nie zapomnij o nas tam :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Tak musi mieć skierowanie od internisty :)
    Ile tu można się dowiedzieć :). Dzięki

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Czesc kochane! Jutro wizyta u gina...strasznie sie stresuje...cały dzien boli mnie brzuch i mam lodowate ręce...
    Nie stresuj się Kochana daj znac jak było :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrella wrote:
    Nie wiedziałam, że na forum tyle dziewczyn z Torunia ;) to i ja do Was dołączam... to mój pierwszy cykl starań więc wszystko przede mną...
    Witamy :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka@ wrote:
    Cześć dziewczyny. Rudziutka Twój wykres to całkiem ciążowo wygląda więc trzymam kciuki żeby już żadne tabletki (poza suplementami prenatalnymi) nie były Ci potrzebne. Po Waszych opiniach też się zastanawiam czy nie wybrać się do tego Łojko. A powiedzcie mi proszę czy do androloga to trzeba mieć skierowanie? Mój mąż dziś dzwonił żeby do Dziewięckiego się umówić i powiedzieli żeby miał skierowanie. A ja myślałam że to tak jak do ginekologa bez skierowania można :).
    Hmm nie pamiętam już czy mój miał skierowanie do androloga zapytam go jak wróci z pracy.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak emka musi byc skierowanie

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obecnie czekam na owulkę także dziś będzie przytulanko :).

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Misia. Mąż mnie trochę zaskoczył, jak tylko napomknęłam o możliwości zbadania nasienia on od razu się zarejestrował. Mam nadzieję że wszystko będzie ok.

    Iwka, misia79 lubią tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć misia zadałam Ci wcześniej pytanko happy1.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2014, 19:52

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zagniotłam kruche ciasto. Poleży sobie w lodówce a jutro po pracy upiekę pyszną tartę z owocami których teraz tak dużo 2glodny.gif

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    Estrella witamy w naszym gronie proszę się rozgościć. Ja właśnie odebrałam badania krwi, i jestem załamana. Misia tu pytanie do Ciebie czy podwyższony kwas moczowy we krwi może być skutkiem mojego pijaństwa i złej diety w górach? Do tego mam podwyższony alat :(
    kochana już odpowiadam.
    Przede wszystkim na jeden dzień przed badaniem alatu aspatu i ogólnie transaminaz wątrobowych nie należy przyjmowac leków p?bólowych szczególnie paracetamolu dalej mogłaś zjeśc coś niezdrowego typu chipsy frytki dieta ma spore znaczenie ale u Ciebie to nie jest taki mocno podwyższony poziom.
    Po trzecie alat związany jest bardziej ze sprawami sercowymi to raczej sprawy krążeniowe a Ty leczysz się na nadciśnienie tętnicze. Poza tym wysiłek fizyczny powoduje wzrost wartości alatu a Ty byłaś w górach. Powinnaś powtórzyc to badanie za miesiac.
    Kwas moczowy to np. dieta zbyt wysokobiałkowa, no i nereczki ale spoko nie stresuj się przy nadciśnieniu kwas moczowy może byc podwyższony. Też trzeba powtórzyc badanie a mówiłam idź do poradni nadciśnienia :-) Powinnaś jeszcze zrobic badanie na cholesterol i kreatyninę i bun ( nerki )Buziaki nie martw się te wyniki nie są wcale przerażające a w razie czego zawsze służę pomocą.

    Iwka, Kaśka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kotlety usmażone z pieczarkami i sosem serowym :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 17 września 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Iwka niektóre leki też wpływają na czynnośc nerekj i wątroby to normalne.

    Iwka lubi tę wiadomość

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 17 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    kochana już odpowiadam.
    Przede wszystkim na jeden dzień przed badaniem alatu aspatu i ogólnie transaminaz wątrobowych nie należy przyjmowac leków p?bólowych szczególnie paracetamolu dalej mogłaś zjeśc coś niezdrowego typu chipsy frytki dieta ma spore znaczenie ale u Ciebie to nie jest taki mocno podwyższony poziom.
    Po trzecie alat związany jest bardziej ze sprawami sercowymi to raczej sprawy krążeniowe a Ty leczysz się na nadciśnienie tętnicze. Poza tym wysiłek fizyczny powoduje wzrost wartości alatu a Ty byłaś w górach. Powinnaś powtórzyc to badanie za miesiac.
    Kwas moczowy to np. dieta zbyt wysokobiałkowa, no i nereczki ale spoko nie stresuj się przy nadciśnieniu kwas moczowy może byc podwyższony. Też trzeba powtórzyc badanie a mówiłam idź do poradni nadciśnienia :-) Powinnaś jeszcze zrobic badanie na cholesterol i kreatyninę i bun ( nerki )Buziaki nie martw się te wyniki nie są wcale przerażające a w razie czego zawsze służę pomocą.
    Dziękuję kochana http://smileys.sur-la-toile.com/repository/amour/0059.gif mam nadzieję ze tez nie długo posłużę Ci radą :*

    Kaśka lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • toca81 Przyjaciółka
    Postów: 102 132

    Wysłany: 17 września 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rah wrote:
    Czesc kochane! Jutro wizyta u gina...strasznie sie stresuje...cały dzien boli mnie brzuch i mam lodowate ręce...

    To tak jak ja :D czuję że będę kiepsko spała.

    misia79 lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ