X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Torunianki :)
Odpowiedz

Torunianki :)

Oceń ten wątek:
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorowych! :) ja tez uciekam.

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to prawda haha ale już lepiej żeby coś dłużej trwało niż by miał nic nie robic siedziec i patrzec jak żona z odkurzaczem biega :-)

    rah, Iwka lubią tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uciekam pozdrawiam spokojnej nocki :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wszystkie uciekły... naskrobałyście dużo i się zaczytałam.

    misia79, rah, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka wrote:
    Jeszcze jutro i w niedziele make molestowanko z malzem i zostanie tylko czekac az na innym tescie wyjda dwie krechy :-) kyrde ale sie nagrzalam na ten cykl szkoda ze ladowanie moze byc ciezkie ale poki co pelen optymizm :-)
    Kaśku powodzonka z zapłodnionkiem :) Luz blues... Cieszcie się sobą :)

    Iwka lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a dlaczego Wasi mężowie robią badania testosteronu. Ja jestem dopiero na początku drogi, mężu zrobił badania i są w porządku, ale jak tak słucham Waszych opinii o badaniu mikroskopowym to wpadam w paranoję. Nic więcej mąż nie miał zalecone i teraz się zastanawiam. Lekarze skupili się na mnie, bo mam stwierdzoną endometriozę, która niestety utrudnia zajście w ciążę. Co tu robić?

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 wrote:
    Mąż który pomaga w obowiązkach domowych to skarb ale wielu tego nie docenia :-) Mój też mi pomaga :-)
    Mój też CZASEM pomaga, ale jest strasznie niecierpliwy i chciałby żeby odkurzanie trwało 30 sekund :)
    Dziś miałam wenę więc umyłam podłogę w kuchni i całą łazienkę, a potem zrobiłam mus gruszkowy, ugotowałam kompot z jabłek i śliwek i o dziwo! zrobiłam kilka pierożków ze śliwkami! Pierwszy raz w życiu, bo generalnie to ja taka do kuchni nie jestem :) Ale coś mi się dzieje, jak miły idzie na popołudnie :) Albo się lenie, albo zamieniam się w zwierzaka kuchennego :) Coś musiałam dziś wymyślić, żeby owoce z ogrodu cioci nie zmarnowały się, na dodatek zapomniałam kupić wczoraj coś do kanapek :) Więc na kolację były pierogi :) Mężu zje późno, albo będzie miał na śniadanie :) Bo na obiad to one za słabe.

    misia79 lubi tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja też zmykam. Słodkich snów :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radziutka moj nie robił testosteronu,to ja robiłam :)
    Ogolnie zazwyczaj wystarczy morfologia i bad. nasienia. Jesli nie ma nic niepokojącego, a Ty masz jakies problemy, to pewnie nie trzeba poki co wiecej męża męczyć. ;) niech sie dobrze skupia na Tobie i bedzie piękna dzidzia. :)

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka7 wrote:
    Mój też CZASEM pomaga, ale jest strasznie niecierpliwy i chciałby żeby odkurzanie trwało 30 sekund :)
    Dziś miałam wenę więc umyłam podłogę w kuchni i całą łazienkę, a potem zrobiłam mus gruszkowy, ugotowałam kompot z jabłek i śliwek i o dziwo! zrobiłam kilka pierożków ze śliwkami! Pierwszy raz w życiu, bo generalnie to ja taka do kuchni nie jestem :) Ale coś mi się dzieje, jak miły idzie na popołudnie :) Albo się lenie, albo zamieniam się w zwierzaka kuchennego :) Coś musiałam dziś wymyślić, żeby owoce z ogrodu cioci nie zmarnowały się, na dodatek zapomniałam kupić wczoraj coś do kanapek :) Więc na kolację były pierogi :) Mężu zje późno, albo będzie miał na śniadanie :) Bo na obiad to one za słabe.
    Jeny jak ja dawno kompotu nie gotowałam dzięki że mi przypomniałaś a miałam tyle owoców ale jakoś na to nie wpadłam. W poniedziałek może zrobię z jabłek :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka ja myślę tak samo jak rah skoro Twój mąż nie ma problemów ,,nasieniowych,, to nie robi się dalszych badań.
    Moja znajoma gin tak mi poradziła aby na wszelki wypadek sprawdzic ale to tylko dla własnej wiedzy. Jak leczenie to leczenie. :-) Buziaki.

    rah lubi tę wiadomość

  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, dzięki dziewuszki :)

    Kompot jest super latem :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam z rańca ja już z kawusią :-)
    chwilka relaksu dla siebie i do szmaty marsz haha :-P

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • Rudziutka7 Autorytet
    Postów: 1641 1566

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello, ja te kawunie za chwile robie :) I na zakupy marsz :)

    misia79, Iwka lubią tę wiadomość

    83c27385cd.png
  • Kaśka Autorytet
    Postów: 1037 1137

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi zostały jeszcze albo aż podłogi :-)
    potem sama się ogarnę mała kąpiel i też ruszam na małe zakupy :-)
    miłego dzionka <3

    Iwka lubi tę wiadomość

    konie82.gif
    f2w3rjjg1da4lr23.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również witam Was z kawusią :-) Dziś po zakupy leci mąż a ja do kotletów :-)
    Pozdrawiam Was kobitki i życzę miłego dnia :-)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w nocy 2 godz nie spałam przez bol,brzucha :/ teraz leze i odpoczywam...niestety małpa przyszła...
    W ogole odkąd zaczęłam brać duphaston (w tym miesiacunie brałam juz), to mam ten okres jakis dziwny. Najpierw 2-3 dni brązowego plamienia i pobolewanie jak tuż przed okresem. Potem pol dnia mocnego bólu brzucha ale zero! krwi. A potem jeszcze 1-2 dni bólu z krwawieniem. Zazwyczaj "normą" jest, ze boli w 1 dc...nie wiem co sie dzieje...

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudziutka, nie wiem czemu mi ipad zawsze pisze Radziutka :) wybacz ;p

    A tak w ogole, jak macie na imię? Kasia, zakładam ze jest Kasią :) a reszta?
    Ja mam na imię Asia.

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam na imię Kasia :-)
    rah to musisz koniecznie skonsultowac te objawy z lekarzem bo ja takie plamienia miałam przed braniem duphka może zbadaj poziom progesteronu (koniecznie ). Teraz nie biorę i jest dobrze.

    Kaśka - Kasia
    rah - Asia
    Misia79 - Kasia
    czekamy na resztę dziewczyn :-)

    Kaśka, Iwka lubią tę wiadomość

  • rah Autorytet
    Postów: 2271 1667

    Wysłany: 16 sierpnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo, to mamy dwie Kasie :)
    W zeszłym tyg robiłam progesteron i miałam 28.
    Musze sie wlasnie zapisać i przedyskutować to...

    Iwka lubi tę wiadomość

    16ud0dw4pvgujdsb.png
    † 03.09.2010 (12tc)
    Ponad 4 lata oczekiwań, niedrożny jajowód, na drugim wodniak, ostre zapalenie przydatków.
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ