X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne TSH-z jakim wynikiem udało się wam zajść w ciążę?
Odpowiedz

TSH-z jakim wynikiem udało się wam zajść w ciążę?

Oceń ten wątek:
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje... Ze sie to wszystko uspokoi, bo jestem nie do wytrzymania. Biedny moj maz jak nie placze to sie wsciekam z bezilnosci :( wczoraj mi kupil krople walerianowe i jak wzielam to powiedzial, ze jakby wiedzial, ze tyle spokoju w domu za 3,5zl bedzie to juz dawno by je przytargal i kazal mi pic :) jestem porzadnie przygotowana na wizyte u endo. Przeanalizowalam te 2lata krok po kroku, bo mam skserowana karte z przychodni, bo bralam do kliniki. Poukladalam jak przez te 2lata ksztaltowaly sie tsh i prl i niech ta kobita cos z tym zrobi. Jutro zrobie jeszcze te 2dodatkowe badania z tarczycy i wydrukuje to zalecenie tego amerykanskiego towarzystwa, ktore zaleca, zeby tsh zbic przynajmniej ponizej 2,5 przy staraniach ( to jej pokaze jakby byla malo rozgarnieta jednak, ale mam nadzieje, ze sie obejdzie) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 22:31

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 21:32

  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Mam nadzieje... Ze sie to wszystko uspokoi, bo jestem nie do wytrzymania. Biedny moj maz jak nie placze to sie wsciekam z bezilnosci :( wczoraj mi kupil krople walerianowe i jak wzielam to powiedzial, ze jakby wiedzial, ze tyle spokoju w domu za 3,5zl bedzie to juz dawno by je przytargal i kazal mi pic :) jestem porzadnie przygotowana na wizyte u endo. Przeanalizowalam te 2lata krok po kroku, bo mam skserowana karte z przychodni, bo bralam do kliniki. Poukladalam jak przez te 2lata ksztaltowaly sie tsh i prl i niech ta kobita cos z tym zrobi. Jutro zrobie jeszcze te 2dodatkowe badania z tarczycy i wydrukuje to zalecenie tego amerykanskiego towarzystwa, ktore zaleca, zeby tsh zbic przynajmniej ponizej 2,5 przy staraniach ( to jej pokaze jakby byla malo rozgarnieta jednak, ale mam nadzieje, ze sie obejdzie) :)

    Bardzo dobrze. Niestety trzeba upierać się przy swoim i jak coś zmieniać lekarza. Ja już się nauczyłam, że wszystko sprawdzam w kilku źródłach. Myślę, że Ty powinnaś trafić nie do zwykłego endo, ale do dobrego ginekologa - endokrynologa. Ale oczywiście lepszy dobry endokrynolog, niż kiepski ginekolog - endokrynolog.

    Nona lubi tę wiadomość

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lys wrote:
    Bardzo dobrze. Niestety trzeba upierać się przy swoim i jak coś zmieniać lekarza. Ja już się nauczyłam, że wszystko sprawdzam w kilku źródłach. Myślę, że Ty powinnaś trafić nie do zwykłego endo, ale do dobrego ginekologa - endokrynologa. Ale oczywiście lepszy dobry endokrynolog, niż kiepski ginekolog - endokrynolog.

    Szukalam u siebie gin-endo i bardzo kiepsko na slasku z podwojnymi a jak juz znalazlam to nie ma terminow na ten rok, nawet prywatnie... Wiec lepszy endokrynolog, do ktorego z karta ubezp PZU MUSZA mnie umowic do max tygodnia niz gin-endo raz na niewiadomo jaki czas... Zobaczymy :)

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 21:32

  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Szukalam u siebie gin-endo i bardzo kiepsko na slasku z podwojnymi a jak juz znalazlam to nie ma terminow na ten rok, nawet prywatnie... Wiec lepszy endokrynolog, do ktorego z karta ubezp PZU MUSZA mnie umowic do max tygodnia niz gin-endo raz na niewiadomo jaki czas... Zobaczymy :)

    Jasne, że w tej sytuacji endo lepszy :)
    Jak już będziesz po to napisz, jak wrażenia. Mam nadzieję, że trafi Ci się porządny "fachowiec".

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 17 sierpnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Też nie znalazłam dobrego gin-endo.
    Gin mam zwykłego-nie mam żadnych problemów. Tarczycę traktuję mega poważnie (po wycięciu i raku) więc mam najelspzego edndo w okolicy.

    Powodzenia laseczki <3 oby więcje takich ogarniętych babeczek jak my ;-)

    Ja właśnie 29.08 pierwszy raz idę do ginekologa-endokrynologa. Podobno jest dobry, ale zobaczymy. Już wiele razy przejechałam się na niby dobrych opiniach, które jak dla mnie nie miały pokrycia w rzeczywistości :) W ogóle z endokrynologami jest jakiś koszmar - dobrego ze świecą szukać...

    Nawzajem, powodzonka :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2014, 23:11

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 21:32

  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocław

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 21:33

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 21:33

    gosia86 lubi tę wiadomość

  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W życiu bym kiedyś nie pomyślała, ze takie tsh może mieć wpływ na ciążę. Dzięki forum zajęłam się tym problemem :D

    Nona lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 października 2019, 21:33

  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u endo. KUMATA. Nie musialam Jej douczac. Wg niej tsh tez powinno byc ponizej 2 a najlepiej w okolicach 1. Zwiekszyla mi dawke Euthyroxu i dala Bromka. Wprost powiedziala, ze prl i tsh zostaly u mnie zaniedbane, a cala stymulacja byla prkatycznie pozbawiona sensu. 2lata zaniedban ze strony lekarzy! Przeryczalam pol wizyty. Dostalam kolejne badania do zrobienia i w sr mam sie pokazac z nimi na usg. Powiedziala, ze bez paniki i lez po wyrownaniu tego balaganu mam szanse na naturalna ciaze! :) a jak powiedzialam, ze dla lekarza z kliniki prl 40 nie stanowila problemu to tylko z politowaniem sie usmiechnela... Ot, cala historia moich 2zmarnowanych lat...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Ja dzięki temu forum wywróżyłam sobie prolaktynę. i o jest podwyższona, nikt nie kazał mi tego badać a jednak była podwyższona...

    Nona, a jak juz wywrozylas , zbadalas i pokazalas wynik lekarzowi to od razu sie zajal sprawa?

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mega zal, ze lekarze, ktorym powierzylam taka wazna dla mnie sprawe tak ja spartaczyli i tym sposobem 2lata minely bezpowrotnie. Jakby sie postarali to moze mialabym juz w domu mala Julke...

    Adelajda lubi tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Podaj tego dobrego gin-endo z Wrocławia-znajoma pyta.

    gin-endo Mirosław Jakubów, przyjmuje w Enel-Med Arkady Wro

    gosia86 lubi tę wiadomość

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Bylam u endo. KUMATA. Nie musialam Jej douczac. Wg niej tsh tez powinno byc ponizej 2 a najlepiej w okolicach 1. Zwiekszyla mi dawke Euthyroxu i dala Bromka. Wprost powiedziala, ze prl i tsh zostaly u mnie zaniedbane, a cala stymulacja byla prkatycznie pozbawiona sensu. 2lata zaniedban ze strony lekarzy! Przeryczalam pol wizyty. Dostalam kolejne badania do zrobienia i w sr mam sie pokazac z nimi na usg. Powiedziala, ze bez paniki i lez po wyrownaniu tego balaganu mam szanse na naturalna ciaze! :) a jak powiedzialam, ze dla lekarza z kliniki prl 40 nie stanowila problemu to tylko z politowaniem sie usmiechnela... Ot, cala historia moich 2zmarnowanych lat...

    Najważniejsze, że teraz się ktoś tym porządnie zajmie i może wkrótce się uda.

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • tygrys73 Autorytet
    Postów: 3126 1036

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie! Przecież doświadczone staraczki wiedzą co mówią...Trudno jest znaleźć dobrego lekarza, a już na pewno nie można trzymać się jednego i polegać tylko na jego opinii, zwłaszcza, gdy nasza kobieca intuicja podpowiada nam, że ktoś tu nas chyba ignoruje.

    lys lubi tę wiadomość

    Marcelek <3
    30c3b21b0f.png
    e93ba11571.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 18 sierpnia 2014, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tygrys73 wrote:
    Właśnie! Przecież doświadczone staraczki wiedzą co mówią...Trudno jest znaleźć dobrego lekarza, a już na pewno nie można trzymać się jednego i polegać tylko na jego opinii, zwłaszcza, gdy nasza kobieca intuicja podpowiada nam, że ktoś tu nas chyba ignoruje.

    U mnie przez 2 lata bylo 3 lekarzy gin i teraz 4 pani endo... Oby to juz byl koniec...

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ