X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo proszę Ania, znalazłam swoją pokrewna dusze ;)

    Ania001 lubi tę wiadomość

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :) ohhh ale dzisiaj wspanialy dzień :)czuje sie su pcio hehe !
    Nie wiem tylko czy jakiejś infekcji nie dostałam ... Ciekawe

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Trolliki my własnie zjedlismy obiadek zaraz męzus zabiera córcie na saneczki bo sniegiem sypnęło ale temp już rośnie więc nie wiadomo czy śnieg wytrzyma do jutra a dziecko niech się cieszy tez bym z nimi powariowała naśniegu ale niestety na L4 nie moge wychodzić z domu ale ma to dobre strony córka spedzi czas tylko z tatą z czego ja sie cieszę :) a mamusia co bedzie robić .... nie nie nię bedę odpoczywać mam cały kosz prania do prasowania to czas wziąć sie do roboty ;)

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem u mamy, nastroje nieciekawe, jeszcze na mnie powsiedli, jakieś głupoty gadają. Aż żałuję ze tu przyjechałam :-/

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :) Witaj Aniu chwile Cie nie bylo :( Inaa widzę że nastrój dopisuje :P To bardzo dobrze ;)

    Karola ja też chce na sankiii :P miłego prasowania ;)

    Antylopa czemu na Ciebie wsiedli ? Co się dzieję ? Wspólczuje atmosfery :P

    A ja kochane wczoraj zaliczyłam pierwszego PMSowego doła :P Oglądałam filmiki z makijażami na youtube i była taka piękna dziewczyna i się popłakałam, że ja jestem brzydka i w dodatku nie mogę zajść w ciąże :| Mąż prawie ze mną zwariował ale już dzisiaj jest lepiej. Natomiast dopadły mnie myśli, że znów z tego cyklu nic nie będzie, więc nieciekawie mam w głowie ;/ Obecnie siędzę i robię manicure japoński, bo po zdjęciu hybryd mam masakre a nie paznokcie....wszystkie się połamały, połuszczyły i są tak krótkie, że nie mogę na nie patrzeć. Może jakoś je odratuje

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już mam wyprasowane córcia zaraz 2 raz pójdzie na sanki chyba ? a ja otworzyłam szampana jeszcze został mi z sylwestra wypiłam 2 lampki i mnie szmegło hehe a co tam niech bedzie co ma być ale mi goraco hehe

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie hybryda nie powinna aż tak bardzo niszczyć płytki. Ja jestem jej wielka fanka i myślę że to najlepsze jakie mogli wymyśleć , bo trzyma się naprawdę długo. A na akrylach jeszcze dłużej.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli płytka jest dobrze pod nią "zrobiona" to paznokcie w ogole się nie niszczą :-) ! A wiem o czym mówię hehe ;-) ja też kocham hybrydy robie je klientką no i sobie.. pazury po zdjeciu jej są w idealnym stanie :-) ! Po pierwsze... nie ściągajcie pilnikiem, a acetonem wtedy nie naruszycie własnej płytki !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:57

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to sprawdzone, aceton owszem może troszke wysuszyc skórki ( na ktore potem daje sie oliwke) ale płytki nie niszczy ;-) bardziej niszczy pilnik !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wpadłam na chwilę do Was,muszę się wygadać. Jak co miesiąc na kilka dni przed @ zaczynają mi się objawy ciążowe echh.. Też tak macie? Wkurzam się sama na siebie,że niepotrzebnie się nakręcam,a potem tylko rozczarowanie..

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no cóż, ja 16 dc i już najchętniej bym robiła test ciążowy, a gdzie to jeszcze do testu. Nienawidzę tej drugiej fazy cyklu, choć to dopiero czwarty raz tak czekam. Kurde , ja nie rozumiem , dlaczego skoro kobieta owuluje a facet ma plemniki to i tak w dni płodne szansa na poczęcie to 30%? Ktoś mi to wyjaśni? Dlaczego tylko 30%? I jaki nagle czynnik decyduje o tym że zachodzimy?

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałabym to wiedzieć..

  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 24dc.

  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tych moich hybryd to macie rację, one tak nie niszczą paznokci. Natomiast ja miałam tak, że nosiłam hybrydy i wtedy mój brzydki nawyk obgryzania zniknął. Ale jak nie poszłam na uzupełnienie raz to lakier sam zaczął odpadać i skończyło się zdjęciem go samodzielnie i potem moje paznokcie nieco sama uszkodziłam. Więc poszłam zrobić przedłużenie lekkie na żelu plus na to hybryda, ale po jakiś kilku zabiegach znów nie mogłam pójść i historia się powtórzyła :P Sama sobie jestem winna, no ale mam taki nawyk od dziecka i ciężko mi się go pozbyć. Jedynie hybrydy i żele mnie powstrzymują i wtedy mam ładne paznokcie. Teraz czekam aż ciut odrosną i znów pójdę je zrobić...no chyba, że jakoś do tego czasu zajdę w ciążę ....ahhh marzenie naiwnej :|

    Aniu nie martw się :P Ja od wczoraj zaczęłam mieć "objawy ciążowe" a dziś 21dc, także niezłego mam świra :P Ahhh 6 dni do @ !!!!

    ckaidqk34aroni5a.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa wrote:
    Ania no cóż, ja 16 dc i już najchętniej bym robiła test ciążowy, a gdzie to jeszcze do testu. Nienawidzę tej drugiej fazy cyklu, choć to dopiero czwarty raz tak czekam. Kurde , ja nie rozumiem , dlaczego skoro kobieta owuluje a facet ma plemniki to i tak w dni płodne szansa na poczęcie to 30%? Ktoś mi to wyjaśni? Dlaczego tylko 30%? I jaki nagle czynnik decyduje o tym że zachodzimy?

    Słońce ja też tego nie rozumię ;/ Powinno być chociaż 99% :P Niestety cytując klasyka: "są na świecie rzeczy które się fizjologom nie śniły" :P

    Tym akcentem kończę, bo miałam nieźle wyczerpujący,hm....jak to ująć....a domyślcie się same ;P

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania-nowa wrote:
    Hej wpadłam na chwilę do Was,muszę się wygadać. Jak co miesiąc na kilka dni przed @ zaczynają mi się objawy ciążowe echh.. Też tak macie? Wkurzam się sama na siebie,że niepotrzebnie się nakręcam,a potem tylko rozczarowanie..
    Miała tak już 3 razy - odkąd się staramy :( u mnie widocznie objawy na @ są podobne do ciążowych

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2017, 20:57

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za nas wszystkie. U nas na wsi nieźle śniegu nawalilo , dobrze ze mój rycerz mi odsniezyl corsinę he he

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie temperaturka niska, więc chyba nie będę wcale testowała :| a napewno nie będę jeśli jutro znów spadnie :/ W dodatku po dzisiejszym pomiarze OF usuneło mi owulacje i że niby wcale nie wystąpiła ;P No ale to też może być wina tego że za mało tych temperatur mierzyłam....Lecę na jazdę ;) Miłego dnia <3

    ckaidqk34aroni5a.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ