X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Typowe trolle :-)
Odpowiedz

Typowe trolle :-)

Oceń ten wątek:
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja tez jestem tylko ciut mądrzejsza hehe i juz sikać kilka razy na jeden test ni będę ale z nastepnym spokojnie czekam zobaczymy co z tego bedzie ja poszłam sprzątać u córki bo o 16 zasypiałam przy laptopie i nie miaąłm wyjścia myslę sobie jak ja sie połoze przylezie mała zaśniemy razem i bedziemy spać do cholera wie której godziny a jutro przedszkole oj nei trzeba ruszyc dupe i cś zrobic no i ogarnęłąm ale teraz myslę po co jak jutro przyjdzie kumpela z córką i bedzie jeszcze większy syf

    inaa lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hhaahahah no fakt syzyfowa praca, ale przynajmniej sie cos poruszałas a ja len do potegi ... !!!!!!!!! Tak sobie myśle, kurde chyba pierwszy raz trafiliśmy <3 typowo na owulke. Nie nie .. stop !!!! Don't !!! Nie wkrecam nie nie

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no z wyliczeń owu i ze śluzu to my niby tez hehe bo niby owu była 29 a my 29 no ten tego :) także też mam nadzieję no ale się nie wkręcam :) czuje się dziwnie ale pewnie sie wkręcam zobaczymy co bedzie hehe

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej drażni mnie fakt, że i tak nie mamy na to wpływu.. wkrecamy sobie, ale tym nic nie podziałamy. Kurde no kto by pomyslał ze tak ciezko bobo zrobić ! Ja nie wyobrazam sobie tego ze na dyskotece jakaś d**nie się raz i bach .. agr

    Idę sobie zrobić sałatke grecka bo jakos mam ochotke <3

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez to wkurza i to bardzo alebo 16 latki na dyskotece ledwie ją facet fiu... dotknie albo kobieta która ma 4 dzieci mieszkaja w 1 pokoju i co 9 miesięcy rodzi kolejne no czasami to szlak człowieka trafia nie wiem jak można wpadke zaliczyć no kurcze nie wiem my wszystkie sie staramy dmaby o siebie łykamy leki leczenie a ciazy nie ma a może własnie trzeba dac na luz wypic 2 szybkie i miec wszystko w d... by wyszło ? ja sie odstresowałam i 6 stycznia wypiłam 3 drinki nachlałam sie jak świnia rzygałam 2 dni jak nigdy ( zawsze jak piłam a mogłam duzo pić i nic mi nie wyło nawet kaca nigdy nie miaąłm ) dlatego może cos tam kazało mi wypłukać ten alkohol bo cos tam kiełkuje sama nie wiem

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie niestety zaczyna się plamienie,także d..a.. Tylko tempka na razie nie spada,ale pewnie jutro..

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola powinnaś być okrzyknieta naszym głównym trollem bo się bardzo nakrecasz mimo to ze mówisz ze tego nie robisz :) ale nie sldziwie się bo wszystkie tego Tak bardzo pragniemy ze sfirujemy a prawda jest okrutna ja zawsze przed @ Mam mdłości a to jest również sprawka progesteronu kuje bo @ może być za rogiem i niestety prawdziwe objawy ciąży są później. Niestety mi do mnie realia też nie przemawiają jak już jestem po owulce i też się oszczędzam bo może się udało.

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się nie oszczędzam dziś przemeblowałam córki pokoik w środe nawaliłam się jak ... ;) a gdybym az tak świrowała i sie nakręcała to bym tego nie robiła gdzieś tam po cichutku marze by się udało ale jakoś nie stresuje się że nie mam testu czy cos a zawsze tak było wiem że @ za rogiem i pewnie mnie zrobi w jako i przyjdzie zamiast 15 to 16 a;e w tym tyg bedzie na 100% no a jak przystało na trolle trzeba trollować no nie

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • kamika23 Autorytet
    Postów: 1826 645

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojej Ania nie lubie :/// Przeganiamy @ od Ani !!! Poszoł wonnnnn
    Oj tam dajcie spokój :P Nakręcone czy nie i tak się wszystko okaże jak przyjdzie czas na @ :P A skoro to wątek trollowy to można trollować ile sobie życzymy ;)

    Ania-nowa, lanisska, Karola - mama Julci i ... ? lubią tę wiadomość

    ckaidqk34aroni5a.png
  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze ze chociaż na tym wątku to dopuszczalne :) Aniu @ jest u mnie i nie mam zamiaru ci jej oddawać ani żadnej z was . @ trzyma się mnie a od was z daleka ! ;)

    Ania-nowa lubi tę wiadomość

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka dzięki,może @ Cię posłucha;)

    kamika23 lubi tę wiadomość

  • Lizzinka Ekspertka
    Postów: 354 62

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się od @ uwolniłam wczoraj :D póki co na luzie, ale za parę dni mam zamiar ostro <3 hehe nie no, bez przesady, bo ja na siłę to tak nie umiem...
    Ja jutro idę do pracy, po ponad dwóch tygodniach wolnego! Czuję się z tym fatalnie i strasznie nie chce mi się do pracy wracać ;) a poza tym to nadal jestem chora (zapalenie zatok od środy) i idę jutro drugi raz do lekarza. Byłam w piątek, dostałam lekarstwa, ale nic się nie polepszylo, więc chyba spróbuję jeszcze raz. Mam tylko nadzieję, że choroba nie przesunie mi owulacji...

    Konieczna II procedura IVF... brak refundacji na puregon :-( :-( :-(
  • Ania-nowa Autorytet
    Postów: 1246 511

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pełna Nadziei dzięki,jesteście super dziewczyny!

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizinka mój ostatni cykl to była niespodzianka niby zachorowalam po owulce a była ona tak myślę zaraz po @ zamiast mieć cykl 30 dniowy to trwał on 26 dni więc teraz serduszkuje zaraz po @ bo nigdy nic nie wiadomo ;) Ania nie ma za co ten wątek jest stworzony do tego by się wspierać. Chcę nowe T trolotka na głównej stronie więc trzymam za was kciuki :)

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łahahahaha no to potrolluje poraz setny... tak to mnie cycki jeszcze nie bolały, znowu dzisiaj płakałam bez powodu. Mdłości żadnych nigdy nie miałam ;-) , ale tempka 37,5 szkoda tylko ze w późniejszych godzinach łahahah ja się nie oszczedzam bo pije alko normalnie w weekend. Ile takich było co na imprezkach balowały a jeszcze nie wiedziały i dzieciaczki cudne maja ... bez przesady! Jem co chce ( a apetyt mam) . Jak już będe w tej ciąży to wtedy owszem bede się może ograniczac z niezdrową żywnością, ale teraz hulaj dusza piekła nima !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym czytałam ze dopiero po 5 tyg dziecko jest uzależnione od tego co robi mama , także w tak wczesnych ciążach nie ma takiego ryzyka. Ile w tym prawdy nie wiem

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • Pełna Nadziei Autorytet
    Postów: 463 117

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inaa i bardzo dobrze do tego podchodzisz ja w ciągu moich 14cykli gdzie się staram przechodzilam przez różne fazy. było tak ze nawet tuż po owu się oszczedzalam nie piłam itd. A jest właśnie tak jak mówisz to nie ma wpływu. Ile czasu się staracie ? bo ja chyba tu na watku najdłużej. Człowiek tak jak ja czuję się już bezsilna mam wrażenie ze nigdy nie będę miała swoich dzieci :(

    bl9cdf9hc1bxboyf.png
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponad 2 latka już będzie ;-)

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam jakiś program, zreszta moja mama się tym zajmuje i ma bardzo wielkie sukcesy na różnych sferach problemowych. Ona jest kosmoenergetykiem - mnóstwo pazjentów wyleczyła. Ja zawsze do tego sceptycznie podchodziłam, ale spróbuje . Trzeba sobie wizualizować to ze jestescie w ciazy, porod i to jak trzymamy dzidziusia. Tak dopiero dzisiaj do tego doszłam. Musze spróbować bo wiele rzeczy zanim do mnie przyszło to sobie przed snem zawsze wizualizowałam. Ciekawe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 00:05

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Przez cały weekened nie udzielałam się, bo rozładował mi się telefon, a ładowarka została w robocie. Nie wiem czemu te zasrane Ajfony mają ładowarki inne niż wszystkie?!

    Dziś mam mega doła, przez pogodę i przez wszystko. Mamy bardzo dużo pracy, mało czasu na życie, tak po prostu. W piątek byłam na siłowni - pierwszy raz od .......?? Czułam się wspaniale, zmęczenie dobrze robi człowiekowi. Co prawda nie wytrzymałam całych 60 minut Cardio tylko 45, ale uwierzcie mi przy takim tempie po niećwiczeniu to i tak dobry wynik. Jestem nadal cała obolała. Dziś miałam wybrać się na Zdrowe Plecy. Ale oczywiście co? Muszę jechać na angielski. Co prawda to mój własny wybór, mój i nie mój. Wiem, zarabiam, mam za to pieniądze, dzięki temu mogę odłożyć każdą wypłatę z pracy i potem umeblować dom chociaż w części. Ale czy nie wydaje wam się, że jesteśmy niewolnikami swojego życia? Zarabiamy, żeby mieszkać w domach w 30%, bo resztę spędzamy poza nim. Harujemy do nocy, żeby raz w roku wyjechać na parę dni, pocieszyć się wakacjami, potem znów wracamy do tej szarej rzeczywistości i znów nic nie cieszy. Słuchajcie, to jakiś koszmar. Mam dziś straszny humor. Nie chciałabym stracić swoich uczniów, bo to moje pieniądze i ciężka praca, ale czasami idę do nich tak wypalona i zła, że boję się, że to odbije się na jakości mojego nauczania no i na nich. Sama nie chciałabym wysłać dziecka do kogoś, kto robi to z musu. Mam nadzieję, że nie napisałam tego zbyt mądrze, dziewczyny, dodajcie słowa otuchy, bo tak naprawdę tylko tutaj piszę o wszystkim szczerze.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ