X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Dzień dobry z samego rana..
    Jakaś nie wyspana dziś jestem, jeszcze się mi jakieś przeziębienie przyplątało i gardło mnie boli :( Przez tą głupią pogodę.

    Co tam słychać?
    dzien dobry :-) witam :-) znowu olus jestesmy we dwie :-) oj lapie cie przyziebienie nie dobrze moze jak mozesz wez polopirynke i sie poloz do lozka wypocisz sie i moze przejdzie..u mnie cos kiepsko bo wredna mi sie spoznia cycki bola strasznie..a raczej niewierze w ciaze :-( zobaczymy..jutro jak niedostane to popoludniu sikam i bede sikac do upadlego az wredna mnie znajdzie :-)

    iza30, karmelek lubią tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    dzien dobry :-) witam :-) znowu olus jestesmy we dwie :-) oj lapie cie przyziebienie nie dobrze moze jak mozesz wez polopirynke i sie poloz do lozka wypocisz sie i moze przejdzie..u mnie cos kiepsko bo wredna mi sie spoznia cycki bola strasznie..a raczej niewierze w ciaze :-( zobaczymy..jutro jak niedostane to popoludniu sikam i bede sikac do upadlego az wredna mnie znajdzie :-)
    Cześć Dziewczynki :)
    A mi się zbliża @ wczoraj umierałam z bólu, tyle że jej planowany termin jest na przyszły tydzień, ale nie raz już tak miałam. Rybka dlaczego nie wierzysz w ciąże? Skoro bolą piersi to wszystko możliwe ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wezmę żadnego lekarstwa, bo mam dni płodne, ostro serduszkuję i podświadomość by mnie zabiła ;) Teoretycznie płodne, bo gin mnie olał, zrobił sobie wakacje i nie mam monitoringu :( Ale wczoraj myślałam, że jajnik chce się wydostać na skróty przez podbrzusze i rąbie mnie od środa jakimś nożem, więc może coś się wykluło.
    Ogólnie powiedziałam sobie, że nie będę sobie robić nadziei, ale leków jednak wolę nie brać. Leczę się herbatką z czarnego bzu, może pomoże :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybka może dla odmiany @ zrobi ci psikusa i nie przyjdzie przez następne 9 miesięcy :) Ale by były jaja nie? :D

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olka30 wrote:
    Rybka może dla odmiany @ zrobi ci psikusa i nie przyjdzie przez następne 9 miesięcy :) Ale by były jaja nie? :D
    jaja jak berety bo zawsze jak sie obserwowalam sluz tempki szyjke nic nie wychodzilo teraz olalam cykl wpisywalam piate przez dziesiate i wrednej niema zobaczymy co bedzie dalej..ale zauwazylam ze kobietki w moich komentarzach wiecej sie spinaja niz ja ;-) ja szczerze czekam sobie na wredna i jest mi tak dobrze :-) w poprzednich cyklach juz bym sikala a tak niesikam i nawet niemam testu :-)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymać, ja też postanowiłam, że koniec nastawiania się i szukania objawów, będzie co ma być. Muszę odetchnąć psychicznie :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Cześć Dziewczynki :)
    A mi się zbliża @ wczoraj umierałam z bólu, tyle że jej planowany termin jest na przyszły tydzień, ale nie raz już tak miałam. Rybka dlaczego nie wierzysz w ciąże? Skoro bolą piersi to wszystko możliwe ;)
    wole nastawienie takie jak mam ze czekam na wredna bo juz kiedys tez tak mialam ze sie piczka spozniala a ja testy sikalam codziennie..teraz sie nie spinam jak sie uda beda jaja jak nie bedzie czerwono luzik :-) jak nie ten to nowy cykl bedzie :-) aaaa!!!!! witam bo sie nawet nieprzywitalam...do ciebie chce wpasc za szybko a o mnie cos zapomniala..

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    wole nastawienie takie jak mam ze czekam na wredna bo juz kiedys tez tak mialam ze sie piczka spozniala a ja testy sikalam codziennie..teraz sie nie spinam jak sie uda beda jaja jak nie bedzie czerwono luzik :-) jak nie ten to nowy cykl bedzie :-) aaaa!!!!! witam bo sie nawet nieprzywitalam...do ciebie chce wpasc za szybko a o mnie cos zapomniala..
    Z tymi małpami to tak jest ;) tak naprawdę nie wiesz kiedy cie odwiedzi ;)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Z tymi małpami to tak jest ;) tak naprawdę nie wiesz kiedy cie odwiedzi ;)
    ano wlasnie przylasza kiedy chca i o ktorej chca wiec narazie u mnie bez spiny szczerze wole zobaczyc chyba wredna niz jedna kreske choc znajac mnie bym widziala dwie bo pod swiatlo by moze byly ;-) spoko trzeba czekac i czekac ;-)

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może RYBKO nie rób testu tylko poczekaj ciut dłużej. Ja walczę ze sobą, bo tych wczorajszych bólach już dzisiaj chciałam robić test, ale mąż mnie od tego "świetnego" pomysłu odwiódł i ma rację. Po co mam się zawieźć i zobaczyć jedną krechę? Wszystkie objawy wskazują na małpę, po co mam sobie robić złudne nadzieje? Będzie co ma być i nic na to nie poradzimy. czekamy ;)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    To może RYBKO nie rób testu tylko poczekaj ciut dłużej. Ja walczę ze sobą, bo tych wczorajszych bólach już dzisiaj chciałam robić test, ale mąż mnie od tego "świetnego" pomysłu odwiódł i ma rację. Po co mam się zawieźć i zobaczyć jedną krechę? Wszystkie objawy wskazują na małpę, po co mam sobie robić złudne nadzieje? Będzie co ma być i nic na to nie poradzimy. czekamy ;)
    ale u mnie znowu moj nalega bo uwaza ze niechce robic sobie nadzieji ale to jest bzdura bo jak robie test wychodzi jedna to mowi moze za szybko?? :-) zobaczymy...moze jutro nie sikne a jak bedzie kazal to bede musiala :-)

    iza30 lubi tę wiadomość

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mojego czarne to czarne a białe to białe. Jak mówię mu, że boli mnie brzuch to on to rozumie jako zbliżająca @ nie wie, że ten brzuch może nieść też inne wiadomości. ja niestety to wiem i przez to robię sobie głupie nadzieje :/ wolałabym być zielona jak mój mąż w tych sprawach ;)

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Dla mojego czarne to czarne a białe to białe. Jak mówię mu, że boli mnie brzuch to on to rozumie jako zbliżająca @ nie wie, że ten brzuch może nieść też inne wiadomości. ja niestety to wiem i przez to robię sobie głupie nadzieje :/ wolałabym być zielona jak mój mąż w tych sprawach ;)
    ja jak niebylam na owu tez bylo mi lepiej bo niestety tu te ciagle obserwacje szukanie objawow itp.ten cykl mam na luzie i chyba opuszcze wykresy..bede zagladac do dziewczyn i do was na owu ale juz psychika pada

  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    ja jak niebylam na owu tez bylo mi lepiej bo niestety tu te ciagle obserwacje szukanie objawow itp.ten cykl mam na luzie i chyba opuszcze wykresy..bede zagladac do dziewczyn i do was na owu ale juz psychika pada
    Ja wykres teraz robiłam do owulacji, a po zaznaczam leki które biorę i objawy te które są 100% moim odczuciem, na innych się nie skupiam i zapisuje notatki. W razie gdybym miała iść z tym wykresem do lekarza.

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też obiecałam, że testy dopiero po terminie @ i to nie dzień, dwa, tylko naprawdę po.. Bo już raz widziałam dwie blade kreski, a @ przylazła :( Się tylko potem człowiek zastanawia co zrobił źle, po co to komu?

    Mallina lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny :) witam sie z kawusia w dloni :)
    trzymam kciuki kochane zebyscie zobaczyl 2 kreseczki na testach <3

    Mallina lubi tę wiadomość

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • Mallina Autorytet
    Postów: 608 228

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iza30 wrote:
    hejka dziewczyny :) witam sie z kawusia w dloni :)
    trzymam kciuki kochane zebyscie zobaczyl 2 kreseczki na testach <3
    Hej IZA :)
    Ja wierzę, że kiedyś każda z nas te dwie krechy zobaczy, przecież nie może być innego scenariusza ;)

    iza30 lubi tę wiadomość

    p19ukw7ifmlxopac.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mallina wrote:
    Hej IZA :)
    Ja wierzę, że kiedyś każda z nas te dwie krechy zobaczy, przecież nie może być innego scenariusza ;)
    A to napewnoja jestem tego samego zdania :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Iza :)

    iza30 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • iza30 Autorytet
    Postów: 1592 1133

    Wysłany: 8 stycznia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze na forum teraz przebywa gora 5 osob masakra ale dobrze ze jeszcze tu ktos zaglada :)

    20150409580413.png

    200707184670.png
‹‹ 154 155 156 157 158 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ