X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej z mężem zaczynamy się powoli starać o potomstwo :)
    w czwartek idę do ginekologa i jeżeli pozwoli i podejmie się prowadzenia ciąży to od przyszłego cyklu zaczniemy działać w tym temacie.
    Jestem tu nowa jak widać (hehe) mój pieerwszy cykl jest jakiś taki dziwny ale zobaczymy co ma być to będzie :)

    Powodzenia dla wszystkich staraczek trzymam kciuki :)

    P.S. mam nadzieję że strzeliłam się w dobre forum jak nie to przepraszam :)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 lipca 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze się wstrzeliłaś tomania ;)

    Powodzenia :)

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 8 lipca 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj..Ola..współczuje...dlaczego zawsze mamy pod górke w zyciu co???

    olka30 lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 8 lipca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane <3 :-) witam nowe kolezanki super ze dolaczacie :-) ola wspolczuje towarzystwa w pracy :-( ja mam saune w pracy pracuje na dworze wiec pot sie leje :-( ale towarzystwo mam super ba nawet zajefajne :-) kolezanka z okolic poznana rok temu super i starszy pan (ma corke w moim wieku) tez super sa tez osoby tak zwane z doskoku ale na ich temat niema co pisac bo przychodza na tydzien potem maja wolne bo niema tyle pracy i po okolo dwoch tygodniach wracaja na tydzien ...podczytuje was w wolnej chwili wiec mi pisac i pisac :-) dobra ide robic obiadek :-) pamietam o kazdej z was i bede was nawiedzac :-) :-D PAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAP <3 <3 <3 <3 :-)

    olka30 lubi tę wiadomość

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 lipca 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka co dobrego na obiadek robiłaś?
    Kompletnie nie mam pomysłu na jutrzejszy obiad.

    U mnie upał troszkę minął, częściej wieje wiatr, ale duchota straszna, no nie ma czym oddychać :(

    Mnie od rana boli podbrzusze i okolice lewego jajnika :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2014, 17:16

    rybka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy pod górkę, bo takie czasy nastały dla bab. Wywalczyłyśmy równouprawnienie, więc chłopy doszły do wniosku: radźcie sobie ze wszystkim same, a że jesteście słabsze to i tak w nagrodę dostaniecie mniej :/ Tak to mniej więcej wygląda. Doktorek mnie zaprosił w czwartek do szpitala na małe tete a tete, zobaczymy czy moje jajo rośnie - chyba znowu na lewym jajniku, prawy widać ożył jednorazowo. Dziś doszłam do wniosku, że nie mogę być taka dupa wołwa i zapytałam o ten urlop koleżankę wprost, po prawdzie delikatnie ale dałam znać, że mi się to nie podoba. I tak zrobi co zechce. A na jutro się umówiłam z tą koleżanką z drugiej "opcjonalnej" pracy, żeby jej powiedzieć, że rezygnuję, pewnie od rana będę mieć stresa :/ Jutro jeszcze muszę wpaść do banku posępić jakiś debecik, bo mój M planuje wakacje na zasadzie gdzie jedziemy? A jak za pytałam za co? zrobiło się strasznie cicho. Już się nauczył, że przecież mózg ma w mojej głowie to swój musi oszczędzać :/


    Rybka fajnie, że wpadłaś. Kiedyś też tak pracowałam jak ty i strasznie za tym tęsknię, nowi ludzie, wesoło, luźno, a nie takie sztywniactwo jak teraz.. Sama chciałam można powiedzieć.

    Sana na jutrzejszy obiad proponuję zupkę ogórkową, chodzi za mną już tydzień, ale nie mam kiedy zrobić.

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 8 lipca 2014, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo zupy ogórkowej nie miałam już dawno, a uwielbiam, dzięki Ola <3

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2014, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis weszlam na wage( wrog nr 2 tuz za tesciowa) i ciapki mi opadly do samych kolan..
    kurczaczki co robie nie tak? Miesiac glodu mija a waga drgnela o 200 gramow.. leeee
    zwatpilam.. euch i mniej zrec przestalo dzialac.. a to co zobaczylam mnie sie nie podoba.. daleko do przed slubnego 58..

    zizia_a, olka30, rybka lubią tę wiadomość

  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 lipca 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys wrote:
    ( wrog nr 2 tuz za tesciowa)

    hahaha mamy podobnie:D tesciowa to u mnie wróg nr 1 :D
    a waga nr 2 :D

    poza tym to Bry:)
    dziś bedzie dobry dzień:) pogodziłam sie z małżem wiec bedzie ok:) do następnego razu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2014, 10:01

    olka30, rybka lubią tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Czy będzie dobry to się okaże.. Pogoda dość średnia, ale w sumie dobrze, że dziś nie ma takich upałów. Mój urlop się zbliża, ale perspektywa bajecznej zagranicy się oddala. No cóż, w Polsce też jest fajnie :/ jak jest pogoda..

    A waga? Cholerne lato, bo w zimie wszystko można ukryć :)

    lilys, zizia_a, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilys kochana jak chcesz schudnąć to nie tędy droga. Jeśli będziesz się głodzić to nie schudniesz, albo schudniesz, ale zaraz będzie efekt jo-jo.
    Trochę się na dietetyce znam, więc mówię z tego co się dowiedziałam w szkole i co wiem z praktyki.

    Pierwszy krok to jedzenie regularnie, 5 posiłków dziennie. Pierwszy posiłek najpóźniej 2 godziny po przebudzeniu, ostatni - najpóźniej 2-3 godziny przed snem.

    Do tego zdrowe odżywianie, sport i ani się obejrzysz jak uzyskasz idealną figurę :)

    olka30, rybka, iza30 lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/zdrowe-odzywianie-na-co-zwracac-uwage,3552.html

    W tym temacie trochę napisałam o zdrowym odżywianiu :)

    Dzień dobry :)

    Pięknego dnia dziewczyny :)

    olka30, zizia_a, rybka lubią tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    U mnie upały. Spać się nie da, niedługo mykam do gin ale znając życie znów niczego się nie dowiem.
    Sana ja robię chyba wszystko na odwrót a przytyć i tak nie mogę :D

    rybka lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak kiedyś mówiłam Tynka, z wiekiem wszystko przychodzi :) Jeszcze nie dawno nie rozumiałam skąd się biorą boczki, w życiu z tym problemów nie miałam, a teraz zasiadłam w biurze na tyłku, niedoczynność tarczycy się włączyła i myślę tylko o tym jak ukryć te cholerne boczki :D Poza tym figura się zmienia z czasem, wiem po sobie, kiedyś byłam tyka z góry na dół, praktycznie bioder nie miałam, a potem się rozjechały, tak sobie same :)

    Odliczam, jakieś 10 - 15 min. i będzie padać, bo jeszcze 15 min. temu góry było widać, a teraz już nie.

    Tynka1990, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to pada.

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola u mnie też się zanosi na deszcz. Ale w sumie to dobrze, może powietrze będzie bardziej rześkie, bo nie ma czym oddychać.

    rybka lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 lipca 2014, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas tak samo, więc nie narzekam. Przynajmniej da się spać w nocy :)

    zizia_a, rybka lubią tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 lipca 2014, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pada deszczyk pada..nie mam sweterka ani parasolki:( buu...

    rybka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 9 lipca 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam sweterek, ale parasola brak, za to sandałki jak najbardziej :/ Do 3 może przejdzie, chociaż na popołudnie straszą burzami z gradem.

    rybka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • zizia_a Autorytet
    Postów: 1685 1267

    Wysłany: 9 lipca 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mów nawet bo na zakupy che iść...ehhhh

    rybka lubi tę wiadomość

    qdkk6iyebj2b3j6g.png
    n59yk6nl5kbmpqtr.png

    8zw0xqpkiuw2sxx1.png
‹‹ 415 416 417 418 419 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ