X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek
Odpowiedz

W oczekiwaniu na II kreski = plotki staraczek

Oceń ten wątek:
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bądź dobrej myśli a.jak tobie się uda to trzymaj kciuki za mnie :-)

    Kukułka92 lubi tę wiadomość

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak lepiej Mandi niż moje święta w tamtym roku.. Przed świętami wyszła mi druga krecha i to w cale nie taka blada, a w Wigilię dostałam @. Jakiś błąd testu, nie wiem, ale cały Wigilijny dzień walczyłam ze łzami, a życzenia bliskich to była po prostu mordęga. Dlatego powiedziałam sobie koniec, nigdy więcej takich świąt, już wolałabym święta we dwoje.. Los nas wystawia na ciężkie próby, ale przynajmniej potem doceniamy swoje szczęście :)

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo jej to rzeczywiście okropnie pewnie się czułas. Tylko pytanie ile jeszcze musze czekać na to szczęście :-(
    Myślisz,że OF dobrze wyznacza owulacje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Bądź dobrej myśli a.jak tobie się uda to trzymaj kciuki za mnie :-)
    ŚCISKAM KCIUKI <3

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli w miarę systematycznie wprowadzasz objawy i temp. to dobrze wyznacza - tzn. może być dzień różnicy w obie strony, ale to powinnaś sama wyczuć.

    Ja jednak jestem zwolenniczką testów owulacyjnych, tak dodatkowo..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2014, 13:47

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie temperatury nie mierze o tej samej porze zawsze od razu jak wstanę ale nie przed 7 rano. Będę robić testy owulacjyjne od czwartku 18 do 23 bo niby OF wyznacza mi owulacje między 19 a 24 bardzo bym chciała żeby mi wypadła 23 :-(.

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wpisuje rodzaj śluzu i jaka jest szyjka macicy chodź.nie wiem czy dobrze ja badam

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pewnym czasie dojdziesz do wprawy z szyjką, mi parę mies. zajęło obczajenie co i jak. Temp. powinnaś badać o jednej porze.. Ja miałam nastawiany budzik jak nie szłam do pracy.. Szybkie badanie i spania ciąg dalszy. Pamiętaj, że jajeczko żyje ok. 24 godz., a plemniczki dłużej, więc może akurat trafisz w dobry moment..

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie jest to prosta rzecz heh. Wiem właśnie,że powinnam.wiem o tym,że żyje około 24h plemniki potrafia dożyć 5 dni w dobrych warunkach :-D

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miley24 u mnie tez za tydzien sie okaze czy sie udalo czy nie. Juz 3 miesiac staran moze akurat jeszcze w tym roku zobacze wkoncu 2 kreski na tescie;) Ale staram sie nie nakrecac, nie brac do siebie roznych objawow zeby sie pozniej nie rozczarowac czekam cierpliwie choc juz bym chciala wiedziec ;) Czasem sie zastanawiam jak to jest jak ktos bardzo chce zajsc w ciaze i nic a niektorym odrazu sie udaje, nie wspomne o przypadkowych wpadkach po jednym numerku;P bo czasami i tak sie zdarza.Trzymam kciuki za Was dziewczyny oby sie nam jak najszybciej udalo;)

    Miley24 lubi tę wiadomość

    Anna25
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna23 tez rozmyślam o tym jak to jest ze ktoś się.nie stara.i jest w ciąży a my się staramy i się nie udaje no porażka po.prostu :-(. Trzy miesiące to nie długo, ale oby ci się udało i nam również :-)

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak to juz jest ale nic nie poradzimy trzeba cierpliwie czekac;) no wiem nie dlugo jestesmy dopiero 3 miesiace po slubie choc wczesniej mieszkalismy przez rok razem i nie zabezpieczalismy sie ale uwazalismy a po slubie to juz starania na calego a;e narazie nic moze akurat teraz sie uda;) a Ty Mandi dlugo sie starasz?

    Anna25
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam i pozdrawiam :-)

    olka30 lubi tę wiadomość

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo długo jak dla mnie bo to mój 8 cykl starań,ale dużo kobiet stara się o wiele dłużej. Każdy miesiąc to udreka czekania vzy się udało czy nie :-(

  • Truskaffeczka Autorytet
    Postów: 713 313

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja staram się od ponad roku :/ To jest masakra już nie wiem co mam robić :d spróbuję jeszcze raz ten cykl później w styczniu badania... zobaczymy

    plemnik.gif
    20121110570117.png
  • Miley24 Ekspertka
    Postów: 588 84

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna 23 wrote:
    Miley24 u mnie tez za tydzien sie okaze czy sie udalo czy nie.

    No to oby się udało ^^ trzymam kciuki za nas tu wszystkich zgromadzonych :)

    Mandi:) takie to życie, ktoś się nie stara i zalicza "wpadkę" po czym dusi szalikiem dziecko = skutek uboczny seksu. Ja po poronieniu nie mogłam się z tą rzeczywistością pogodzić :/ gdzie tu sens.

    d0be8675e9.png
    74di3e5e3sl020iq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy juz niedługo zaczynać gruntowne badania pod katem niepłodności, gdyż juz kwalifikujemy sie jako para niepłodna. 3 miesiące starań to nie JUŻ, tylko DOPIERO. Do roku czasu zdrowa para zajdzie w ciążę a po roku niepowodzeń mozna mówić, ze cos jest nie tak.

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze 3 miesiace to nie jest jeszcze dlugo, ale po kazdym cyklu jak przychodzi okres to przychodza na mysl pytania co jest nie tak czy cos zrobilismy zle i dlaczego znowu nic;/ a Ty Ani86 od kiedy sie starasz?

    Anna25
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaffeczka próbuj jeszcze jak się nie uda to lepiej ty i twój partner pójdziecie na badania żebym zobaczyć czy wszystko wporzadku :-). A jeśli jest coś nie tak to wszystko się unormuje lekami.
    Miley24 ważne żebyś walczyła dalej nie załamała się i starała się o swoje szczęście. Jesteś pod obserwacją lekarza prawda?
    Anna 23 kiedyś na pewno się uda,ale do tego czasu trzeba dbać o siebie i podchodzić do sprawy ciąży, że spokojem a nie z szaleństwem i smutkiem. Jak się nie udało raz to trzeba dalej próbować brać witaminy, dobrze się odżywiać, kochać często i nogi do góry heh.

    Będzie dobrze kochane zobaczycie! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anno, my z mężem staramy sie od listopada 2013. Doszlam juz do takiego etapu, ze mi wszystko jedno. Jak widac przyslowiowe "wyluzowanie się" nic nie dało, bo nigdy nawet dwóch kresek na teście nie ujrzałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 08:41

‹‹ 476 477 478 479 480 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ