X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu
Odpowiedz

Wróżenie z wykresów- czarownice w oparach absurdu

Oceń ten wątek:
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Coś mnie zbiera ;/ Tempka 37,5, lewy jajcor ciśnie, nic tylko bym leżała ;/
    Nawet słodkiego mi się odechcialo

    Zagnieżdżona, zadnieżdżona?? ;)

    Sylvka lubi tę wiadomość

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    ja ćwiczyłam systematycznie w domu nawet zaczełam w lipcu chodzić na siłkę ale po kłótni z mężem we wrześniu skończyłam a za ćwiczenia w domu nie umiałam się znowu zobilizować. Zażucił mi że zajełam się tylko sobą a jego zostawiam samego z dzieckiem kiedy on przychodzi zmęczony po pracy. Najlepsze jest to że wychodziłam na siłkę tylko wieczorem a dziecko było już wykąpane i chodziło w piżamce wystarczyło je tylko zaprowadzić do łóżka włączyć radio i po 15 min już było w krainie snu no ale mój mąż strasznie musiał się nim zajować :-(

    Mojej koleżanki mąż uważa, że jego robota przy dziecku skończyła się w dni płodne jak cytuję "zalał formę" (!!!). Za każdym razem jak próbujemy się umówić na mieście, to robi wszystko, żeby z tym dzieckiem nie zostać, a to zmęczony, a to ma coś do załatwienia, a do mamy musi jechać. W drugą stronę to już tak nie działa bo on wiecznie gdzieś wychodzi.
    Nawet rozmawiałam na ten temat z moim mężem i zgodnie doszliśmy do wniosku, że u Nas tak nie będzie. Każdy z nas musi mieć czas dla siebie.

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Zagnieżdżona, zadnieżdżona?? ;)

    Gdyby taka tempka była rano (marzy), ale po południu, w gorrrącym pokoju to chyba grypka ;/

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Gdyby taka tempka była rano (marzy), ale po południu, w gorrrącym pokoju to chyba grypka ;/

    Czyli bardziej "zagrypiona, zagrypiona"?? Nie lubię. Wolę pierwszą nutę.

    BTW: zaczyna mnie lewy cycek kłóć. Czy macie jakąś wróżbę o lewym cycku? :D

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Mojej koleżanki mąż uważa, że jego robota przy dziecku skończyła się w dni płodne jak cytuję "zalał formę" (!!!). Za każdym razem jak próbujemy się umówić na mieście, to robi wszystko, żeby z tym dzieckiem nie zostać, a to zmęczony, a to ma coś do załatwienia, a do mamy musi jechać. W drugą stronę to już tak nie działa bo on wiecznie gdzieś wychodzi.
    Nawet rozmawiałam na ten temat z moim mężem i zgodnie doszliśmy do wniosku, że u Nas tak nie będzie. Każdy z nas musi mieć czas dla siebie.
    Aż tak to nie ma jak trzeba to zostaje ale bardziej mi się wydaje rozchodzi mu się o moją towarzyszkę do ćwiczen. Nie przepada za nią od kąd wie że zdradza swojego męża :-( Mnie to akurat nie obchodzi bo to nie mój interes po za tym znam powody jej zachowania ale mój małż się do niej zraził i kropka.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też 1 nuta bardziej pasuje, a co do cycka, to...

    Lewy z nowogreckiego oznacza αριστερός, po lewej stronie znajduje się (przynajmniej powinno) serce człowieka, oznaczać to może że w wyniku bólu, z serca czlowieka oddziela się malutka część by przejść żylami do macicy i tam zagnieździć się jako nowe życie

    09516b07227822f4med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 12:50

    lauda. lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Aż tak to nie ma jak trzeba to zostaje ale bardziej mi się wydaje rozchodzi mu się o moją towarzyszkę do ćwiczen. Nie przepada za nią od kąd wie że zdradza swojego męża :-( Mnie to akurat nie obchodzi bo to nie mój interes po za tym znam powody jej zachowania ale mój małż się do niej zraził i kropka.

    Nie chodzilo mi o to, że u Ciebie tak jest, jednak czasami faceci przesadzają. Poki towarzyszka nie zdradzała męża z inną kobietą, możesz mu powiedziec, że Wasza wizyta jest totalnie niegroźna dla Waszego związku ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Nie chodzilo mi o to, że u Ciebie tak jest, jednak czasami faceci przesadzają. Poki towarzyszka nie zdradzała męża z inną kobietą, możesz mu powiedziec, że Wasza wizyta jest totalnie niegroźna dla Waszego związku ;)
    Spokojnie nie odebrałam tego że to o mnie :-) ale wiem że jest wielu facetów którzy właśnie na "zalaniu formy" kończą niestety. Bądźmy jednak dobej myśli że nasi do nich nigdy nie będą należeć.

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jak wy wklejacie te wszystkie obrazki na forum i własne wykresy??

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodzisz np. na fotosik.pl, zgodnie z instrukcją wrzucasz zdjęcie.
    następnie kopiujesz kod z "Zdjęcie 500px na forum:" i wklejasz go tu.

    Tyle ;)

    Basik122 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    Powiedzcie mi jak wy wklejacie te wszystkie obrazki na forum i własne wykresy??

    Tez chetnie wiedzy zaczerpne ;) a jak macie wene to u mnie 36dc, @ brak, ciazy absolutny brak, 20.50 ginekolog i prawy cycek nieco wiekszy dla odmiany ;p ja wroze luteine na dzis ;) 2razy dziennie po 100mg...

    W temcie cwiczen zapisalam sie na joge z poczatkiem roku :D fajna sprawa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 13:18

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • Basik122 Autorytet
    Postów: 2557 2013

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Wchodzisz np. na fotosik.pl, zgodnie z instrukcją wrzucasz zdjęcie.
    następnie kopiujesz kod z "Zdjęcie 500px na forum:" i wklejasz go tu.

    Tyle ;)

    A wykres z OF??

    dqpr20mmcbujwt6y.png
    200906101770.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiu wchodzisz na stronę swojego wykresu, pod nim masz "Udostępnij wykres". Wybierasz zakładkę MINIATURA i kopiujesz link, który jest tam podany.

    Następnie wchodzisz w USTAWIENIA (górny, prawy gór OF), następnie SPOŁECZNOŚĆ i tam wklejasz link w okienko "Twój podpis na forum"

    Tyle :)


    Badałam przed chwilą szyjkę, moim zdaniem caly czas wysoko, zamknięta i twarda, ale śluz przybrał już lekko brązowy odcień.

    RIDŻU SZYBKO, CHCĘ ZACZĄĆ KOLEJNY CYKL!

    Sylvka, Basik122 lubią tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anatolka wrote:
    Tez chetnie wiedzy zaczerpne ;) a jak macie wene to u mnie 36dc, @ brak, ciazy absolutny brak, 20.50 ginekolog i prawy cycek nieco wiekszy dla odmiany ;p ja wroze luteine na dzis ;) 2razy dziennie po 100mg...

    W temcie cwiczen zapisalam sie na joge z poczatkiem roku :D fajna sprawa :)


    Ja też widzę u Ciebie brak ciąży, a nawet więcej - całkowity brak wykresu :)
    Babo, nie masz w ogóle żadnej temperatury - jesteś robotem! :P
    W celu zaciążenia musisz udać się do najbliższego elektronika, który włoży Ci odpowiednie części :P

    b663479e39de3c85m.jpg

    P.S. Gratuluję Ci ginekologa i prawego cycka większego :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 14:32

  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basik122 wrote:
    A wykres z OF??

    Basia pod Twoim obecnych wykresem jest opcja : Udostępnij wykres -> miniatura-> skopiuj link który wygenerwował Ci ovuf (na dole). Pózniej wejdz w ustawienia na str głównej-> moje konto-> i wklej w miejscu "Twój podpis na Forum". Zapisz i gotowe:)

    Cześć wszystkim czarownicom, czarodziejkom i innym stworą potworą umiejącym wróżyć z wykresów. Ja co prawda jeszcze nie opanowałam do końca tej umiejętności, ale powoli uczę się od Was i nabieram wprawy :)
    Póki co mam zdolnośc oczarowywania mojego męża.... yyy... to znaczy miałam taką kiedyś napewno. To co dziś ciekawego wywróżymy, może dla odmiany i rozrywki dziś fusy?

    Miłego popołudnia :)

    Basik122 lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    Basiu wchodzisz na stronę swojego wykresu, pod nim masz "Udostępnij wykres". Wybierasz zakładkę MINIATURA i kopiujesz link, który jest tam podany.

    Następnie wchodzisz w USTAWIENIA (górny, prawy gór OF), następnie SPOŁECZNOŚĆ i tam wklejasz link w okienko "Twój podpis na forum"

    Tyle :)


    Badałam przed chwilą szyjkę, moim zdaniem caly czas wysoko, zamknięta i twarda, ale śluz przybrał już lekko brązowy odcień.

    RIDŻU SZYBKO, CHCĘ ZACZĄĆ KOLEJNY CYKL!

    Ach kurcze, czarodziejka mnie uprzedziła a ja to przeoczyłam :)

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katarzyna87 wrote:
    ...Badałam przed chwilą szyjkę, moim zdaniem caly czas wysoko, zamknięta i twarda, ale śluz przybrał już lekko brązowy odcień.

    RIDŻU SZYBKO, CHCĘ ZACZĄĆ KOLEJNY CYKL!


    Kacha zaciskaj szyjkę i czekaj na piątek, a nie wołaj Ridża bo go nam na party przyprowadzisz! :P

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba się zaczyna....
    a szlag by to wszystko trafił! !!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    U mnie chyba się zaczyna....
    a szlag by to wszystko trafił! !!!!

    Mar trzymam kciuki, żeby tym razem łagodnie Cie potraktował


  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    U mnie chyba się zaczyna....
    a szlag by to wszystko trafił! !!!!

    Taaa chciałabyś mi go odebrać?! Ja rozumiem, ze on ma parę kochanek, ale póki co Mar, wara od niego! Oddam Ci go za 9mc ;p

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ