X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zimowe staranka :)
Odpowiedz

Zimowe staranka :)

Oceń ten wątek:
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano powtórzę :)

    ckaiflw1up047qr9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje kochana :*

    Niebieska lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluję kochana :)

    Niebieska lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Alllll Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Aniu kiedy testujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alllll wrote:
    A Ty Aniu kiedy testujesz?
    ja chyba nie testuje, bo nic z tego nie bedzie;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny po koleji zachodza w ciaze a ja???
    ja to sie chyba nie doczekam takiego pieknego poranka, kiedy zrobie testa a tam pojawia sie 2 kreski :(

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska gratuluję. A jak długo się staraliście?

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Nazja Ekspertka
    Postów: 222 252

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    dziewczyny po koleji zachodza w ciaze a ja???
    ja to sie chyba nie doczekam takiego pieknego poranka, kiedy zrobie testa a tam pojawia sie 2 kreski :(

    też wyczekuję z niecierpliwością na tę chwilę :(
    Pocieszające jest to,że nie jesteśmy osamotnione w tych oczekiwaniach i że innym dziewczynom udaje się pomimo większych lub mniejszych problemów ;)

    f2wlwn15q3fd6na8.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W lipcu podjęliśmy decyzję o staraniach. Czyli 5 cykli. Ale tak, że dobrze obliczyłam dni płodne to 3 m-ce :) Ale to dopiero jeden test. Co będzie później czas pokaże :) Przyjęliśmy to z mężem bardzo spokojnie i z niedowierzaniem. Do teraz patrzę na ten test :P Ale raczej nie można mieć wątpliwości. Chyba, że jest błędny wynik..

    ckaiflw1up047qr9.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaa przesyłam Tobie podwójne wiruski ! :D

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    ckaiflw1up047qr9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    dziewczyny po koleji zachodza w ciaze a ja???
    ja to sie chyba nie doczekam takiego pieknego poranka, kiedy zrobie testa a tam pojawia sie 2 kreski :(
    Karola jestem z Toba, ja dzis miałam doła bo juz prawie wszystkie laski z mojej listy ovu "przyjaciolek" zaszly i niedlugo nie bede miala do kogo zagladac aby podejzesz wykresy ;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niebieska wrote:
    W lipcu podjęliśmy decyzję o staraniach. Czyli 5 cykli. Ale tak, że dobrze obliczyłam dni płodne to 3 m-ce :) Ale to dopiero jeden test. Co będzie później czas pokaże :) Przyjęliśmy to z mężem bardzo spokojnie i z niedowierzaniem. Do teraz patrzę na ten test :P Ale raczej nie można mieć wątpliwości. Chyba, że jest błędny wynik..
    kochana wrzuc fotke testu abysmy pocieszyly oko;)

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Prosimy o foteczke :)
    Teraz musi byc dobrze. :)

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Karola jestem z Toba, ja dzis miałam doła bo juz prawie wszystkie laski z mojej listy ovu "przyjaciolek" zaszly i niedlugo nie bede miala do kogo zagladac aby podejzesz wykresy ;/
    ja juz tu jestem 9 miesiecy i tez sporo dziewczyn, z ktorymi pisałam sa w ciazy i to bardzo zaawansowanej a ja tak czekam co miesiac...

    a teraz chyba ostatni miesiac naturalnych staran nam został, bo mezu w nocy na egzaminy jedzie na szkołe podoficerska, a jak je zda to w styczniu na szkolenie połroczne wyjezdza... :( ja trzymam kciuki zeby zdał, bo naprawde bardzo sie starał zeby go na te egzaminy wzieli...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja juz tu jestem 9 miesiecy i tez sporo dziewczyn, z ktorymi pisałam sa w ciazy i to bardzo zaawansowanej a ja tak czekam co miesiac...

    a teraz chyba ostatni miesiac naturalnych staran nam został, bo mezu w nocy na egzaminy jedzie na szkołe podoficerska, a jak je zda to w styczniu na szkolenie połroczne wyjezdza... :( ja trzymam kciuki zeby zdał, bo naprawde bardzo sie starał zeby go na te egzaminy wzieli...
    u mnie juz 6 miesiac sie zaczol od kiedy jestem na ovu , ale na poczatku to tak obserwowalam:)ni bylam pod innym nickiem aneczka2076 moze kojarzysz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    u mnie juz 6 miesiac sie zaczol od kiedy jestem na ovu , ale na poczatku to tak obserwowalam:)ni bylam pod innym nickiem aneczka2076 moze kojarzysz?
    najwazniejsze to sie nie poddawac tylko cały czas walczyc, bo nawet po 3 latach mozna tak po prostu zajsc w ciaze :)
    a Twoj stary nick pamietam...

    Niebieska lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    dziewczyny po koleji zachodza w ciaze a ja???
    ja to sie chyba nie doczekam takiego pieknego poranka, kiedy zrobie testa a tam pojawia sie 2 kreski :(
    też bym chciała ujrzeć 2 kreseczki ale każdy u Boga ma zapisany swój czas

    Niebieska, kaarolaa lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    ja juz tu jestem 9 miesiecy i tez sporo dziewczyn, z ktorymi pisałam sa w ciazy i to bardzo zaawansowanej a ja tak czekam co miesiac...

    a teraz chyba ostatni miesiac naturalnych staran nam został, bo mezu w nocy na egzaminy jedzie na szkołe podoficerska, a jak je zda to w styczniu na szkolenie połroczne wyjezdza... :( ja trzymam kciuki zeby zdał, bo naprawde bardzo sie starał zeby go na te egzaminy wzieli...

    Heh, w dość podobnej sytuacji jesteśmy.Mój mąż również w styczniu wyjeżdża na drugą część kursu podoficerskiego, tyle że 3miesięczną. W ten weekend wrócił z "pierwszej części" także 3 miesięcznej,na szczęście zaliczonej;-) więc ostatnio nasze starania były na wyrywki;) jak przyjeżdżał w odwiedziny ;-) Więc cała nadzieja w grudniu :-D

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja też mam wrażenie, że wszystkie wokół mnie są o ciąży, a ja nie... W piątek powinnam dostać okres, a tu coś się popieprzyło i do tej pory nic, nawet plamienia. Testy i beta negatywna. Do dzisiaj brałam leki na infekcję bakteryjną i zastanawiam się czy to może mieć jakiś wpływ na opóźnienie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2013, 21:57

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Niebieska Autorytet
    Postów: 748 1351

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak się umieszcza zdjęcia ? :)

    ckaiflw1up047qr9.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ