X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Zostańmy mamami 2014
Odpowiedz

Zostańmy mamami 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mieszkam w polsce ;) moze dlatego ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie :) hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale musze poczytac... i tak pewnie najwczesniej za rok takie cos... bo moze za dwa miesace nas skieruja do kliniki nieplodnosci i wtedy badania, leczenie i dopiero in vitro

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie myśle narazie o in vitro, bynajmniej nie tak na powaznie...nie podejmuję żadnych decyzji w tym kierunku. Narazie postanowilismy popróbować ponownie przez jakiś czas, a jak się nie uda to wtedy może adopcja?...hmm...wszystko zależy od działania leków...bo jak dalej dni płodne będe miała jedynie raz w roku to ja sie nigdy nie doczekam, bo to jest jak wygrana w totolotka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też jak w sierpniu się nie uda to się wybiorę do kliniki niepłodności...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może któraś Was mogłaby polecić dobrą klinikę w Warszawie lub w Lublinie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie znam zadnych klinik... ale moze ktos sie wypowie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tak z tą kliniką to dopiero za jakies 2 miesiące...choć mam nadzieję, że się uda i wcale nie będę musiała korzystać z jej usług

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawiam sie nad takim czyms...http://www.ebay.ie/itm/OVULATION-FERTILITY-SALIVA-TEST-KIT-FREE-TTC-CHART-/150323902734?pt=UK_Health_HealthCare_RL&hash=item230000b90e mikroskop owulacyjny

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1655

    Wysłany: 21 lipca 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    a może któraś Was mogłaby polecić dobrą klinikę w Warszawie lub w Lublinie?

    W Warszawie zdecydowanie NOVUM na Bocianiej.

    Aga_Andzia lubi tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 21 lipca 2013, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, a próbowałyście testy owulacyjne ? Jak mi się tak cykl rozjechał w zeszłym miesiącu (@ spóźniła się 16 dni) to myślałam, że nam się udało @ nie było i nie było jak poszłam do lekarza okazało się, że wszystkie starania odbyły się przed czasem, a oni podejrzewali u mnie pozamaciczną. pomyślałam kurcze 32 lata, pierwsza ciąża w ogóle dlaczego tak to ma być? Pozamacicznej oczywiście nie było, bo w ogóle nie było ciąży.
    W tym cylku postanowiłam wszystkiego przypilnować bez spinania się i zaczełam ok tyg po @ robić te testy owulacyjne bo bałam się, że po tym rozjechaniu się poprzedniego cyklu znowy mi się pogmatwa wszystko i się udało!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 21 lipca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka Dziewczyny :)

    dla uściślenia może i ja coś więcej o sobie napisze, mam 25lat mąż 28. starania zaczeliśmy po naszym majowym ślubie. Na razie cisza i tak mi dziwnie, bo ponoć o fasoleczkę łatwo - bynajmniej tak mówią - co w przyrodfzie się nie spradza... niestety, albo nie sprawdza się u patologii, dyskotekowej młodzieży itd. aż boli:/ bedziemy cały czas się starać, ąz się uda... nie chorowałam na nic (ani torbiele ani inne sprawy babski) mój mąż jest nosiciele wzw typu B, ale lekarze mówili,że to nie ma wpływu na jakość spermy (kiedyś sie mojego gin pytałam )... wszystko nam wyjdzie w praniu... i tak się toczy życie małżeństu ułożonem, pracującemu itd. o du*e rozpić wszystko...

    i mam takie pytanie - kiedy badacie sobie szyjkę? bo ja raz mam taką za 2h inaczej trosze hehe

  • wirbażka Autorytet
    Postów: 301 111

    Wysłany: 21 lipca 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    Kobietki, a próbowałyście testy owulacyjne ? Jak mi się tak cykl rozjechał w zeszłym miesiącu (@ spóźniła się 16 dni) to myślałam, że nam się udało @ nie było i nie było jak poszłam do lekarza okazało się, że wszystkie starania odbyły się przed czasem, a oni podejrzewali u mnie pozamaciczną. pomyślałam kurcze 32 lata, pierwsza ciąża w ogóle dlaczego tak to ma być? Pozamacicznej oczywiście nie było, bo w ogóle nie było ciąży.
    W tym cylku postanowiłam wszystkiego przypilnować bez spinania się i zaczełam ok tyg po @ robić te testy owulacyjne bo bałam się, że po tym rozjechaniu się poprzedniego cyklu znowy mi się pogmatwa wszystko i się udało!


    ja teraz próbuje ale na razie żadan nie wyszedł pozytywny...

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 21 lipca 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga_Andzia wrote:
    Emilka z tego co widzę po Twoim opisie to chyba za szybko na to żebyś okres dostała...tak mi się wydaje...ja poroniłam w październiku a okres dopiero w styczniu dostałam. Mój lekarz mnie o tym informował, że nie będę miała przez jakiś czas...no i w styczniu przyszedł sam, a każdy kolejny znów trzeba było wywoływać jak w poprzednich latach...

    Kochana, ja co chwila jestem u ginów i mam potwierdzoną miesiączkę i owu również, szybko się zregenerowałam poprostu :) teraz tylko stres mam, bo czekam na test jakiś i zobaczymy, gin mówi że jeśli teraz się nie udało to jeśli @ do sierpnia nie przyjdzie a ciążę wykluczy beta hcg to wywolamy i zaczniemy oststni miesiąc starań sami, a od września ze wspomaganiami. Non stop mnie bada..

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi testy owu nigdy nie wychodzily...zawsze kreska byla lekko widoczna...
    ja to wogole jestem jakis dziwny przypadek -__-

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapytałam bo ja użyłam ich drugi raz w życiu.mam długie cykle 34-35dni i nie wiedziałam dokladnie co i kiedy zwłaszcza że poprzedni się rozjechał i @ nie miałam 50dni! obiecałm sobie że będe ich używać codzinnie i odczekłam ok tyg po @ i rozpoczełam testowanie pokał że owulacje miałam mieć ok19-21dc no i tak zaczeliśmy się przytulać serio kochaliśmy się z mężem w tym cyklu ok 6 razy- tylko w obrębie tych dni zawierzyłam Ovu (średnia kiedy mniej więcej owu) i testom i się udało. Jutro beta aby potwierdzić bo dwa sikane wyszły może nie mega mocne ale wyszły, okresu dalej nie mam jestem pełna wiary i dobrych myśli.
    Wirbażka mój mąż też jest nosicielem HBSa, ja mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża, mąż ma 30 lat po wodniaku jądra jak miał jakieś 17 lat i zadziałało :)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ach i wydaje mi się, że ten lub ta co powiedzieli, że bez spiny mieli w100% racje. moja przyjaciółka jest w tej chwili w bliźniaczej ciąży po invitro i powiedziała mi " nie spinaj się tak na ciąże, bo będziesz każdego miesiąca płakała jak dostaniesz @- wiem co mówie" miała racje
    skupiłam się na tych kilku dniach myśląc, że jak się nie uda to w następnym miesiącu przygotujemy się jeszcze dokładniej tzn jakieś witaminy itp

    f2w33e3kp6on3x4r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak to jest z tym wzw B ? mozna sie zarazic poprzes stosunek? wybaczcie ze pytam nie musicie odpowiadac poporstu nie mam pojecia... wiem co to za choroba ale nie wiem jak to wyglada kiedy ktos jest nosicielem...

    Ja mysle o braniu wiesolka i castagnusa (chyba zle napisałam) na poporawe sluzu i cyklu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patrianna wrote:
    ach i wydaje mi się, że ten lub ta co powiedzieli, że bez spiny mieli w100% racje. moja przyjaciółka jest w tej chwili w bliźniaczej ciąży po invitro i powiedziała mi " nie spinaj się tak na ciąże, bo będziesz każdego miesiąca płakała jak dostaniesz @- wiem co mówie" miała racje
    skupiłam się na tych kilku dniach myśląc, że jak się nie uda to w następnym miesiącu przygotujemy się jeszcze dokładniej tzn jakieś witaminy itp

    ja wogole nie mam spiny.... jak serduszkujemy to nie mysle o niczym :) no oprucz przyjemnosci... o ciazy i dziecku mysle w czasie wolnym :P jak mam zajecie to nie mysle... ja wogole malo mysle o ciazy dziecku... od czasu do czasu mam napady ale tak w czasie cyklu... nie bardzo... dopiero kolo 10dpo sie nakrecam i wyczekuje testowania i jak zobacze I kreske to odpuszczam... i czekam na @ albo na II kreski

  • patrianna Przyjaciółka
    Postów: 65 41

    Wysłany: 21 lipca 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puszysta wrote:
    ja wogole nie mam spiny.... jak serduszkujemy to nie mysle o niczym :) no oprucz przyjemnosci... o ciazy i dziecku mysle w czasie wolnym :P jak mam zajecie to nie mysle... ja wogole malo mysle o ciazy dziecku... od czasu do czasu mam napady ale tak w czasie cyklu... nie bardzo... dopiero kolo 10dpo sie nakrecam i wyczekuje testowania i jak zobacze I kreske to odpuszczam... i czekam na @ albo na II kreski
    mądra dziewczyna! ;)

    f2w33e3kp6on3x4r.png
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ