Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    Simba - fota super! a Dzejms jaki skupiony :D
    Znajac zycie, to pewnie przysypial ;)

    iwcia77, BISCA, efcia lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 15 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Przepraszam, masz jak najbardziej racje (Ty i Tele Matin ;) )
    1 LEO 2 GABRIEL 3 ADAM


    moja siostra co we Francyi mieszka ma córkę Viktorię i syna Leona :)

    Simba, BISCA, efcia lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadlabym kanapke z pasztetem i ogorkiem gruntowym.
    To pech.
    Bo mam jogurt

    nick nieaktualny, iwcia77, BISCA, efcia, Mega, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mimbla, kapturnica, nick nieaktualny, Luna76 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    moja siostra co we Francyi mieszka ma córkę Viktorię i syna Leona :)
    Ladnie, wlasnie Victorie bym chetnie dorobila :)

    iwcia77, BISCA, efcia, Bozia3, nick nieaktualny, moremi lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 15 października 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Zjadlabym kanapke z pasztetem i ogorkiem gruntowym.
    To pech.
    Bo mam jogurt

    a ja mam na dziś orzechy brazylijskie do kawy, ile mają kaloryi, co że 630? dżizes a miałam się odchudzać, no dobra to od jutra...;)

    BISCA, efcia, nick nieaktualny, Mimbla lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 15 października 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ladnie, wlasnie Victorie bym chetnie dorobila :)

    a Viktorię też w twixach?

    iwcia77, BISCA, efcia, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    a ja mam na dziś orzechy brazylijskie do kawy, ile mają kaloryi, co że 630? dżizes a miałam się odchudzać, no dobra to od jutra...;)
    Ale na pewno maja niski indeks glikemiczny czyli super :)

    efcia, sandra80, Mimbla, moremi, kapturnica lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 października 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    BISKUIT czy trumniana mafia Was tez juz przesladuje?
    Oto tytul maila jakiego dzis z rana dostalam: "Prévoir son dernier voyage, un beau geste en soi !"

    "Przewidziec swa ostatnia podroz, piekny gest sam w sobie!"

    O.o

    Ja pierdole!

    Nie, mamy sie o Ciebie martwic ? ;)

    Simba lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    a Viktorię też w twixach?
    Nie, az taka szalona to nie jestem.
    Poza tym ciaza mnoga to frajerstwo w Belgii - 19 tygodni urlopu.
    A jednak dwie ciaze pojedyncze to 2 x 15 tygodni
    Drugi raz mnie nie nabiora.

    Reni, BISCA, sandra80, nick nieaktualny, Alis, nick nieaktualny, moremi, kapturnica, iwcia77, efcia, nick nieaktualny, ania.g, Dziobak lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 15 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ladnie, wlasnie Victorie bym chetnie dorobila :)

    Wikuś w Wwie pod dostatkiem, bo swego czasu była moda na nadawanie tego imienia przez młode matki (15-20)

    nick nieaktualny, kapturnica, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 października 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadlam obiad i spac mi sie chce. Zabilabym za sjeste na mojej kanapie z mruczkiem ne brzuchu.
    Moge sobie pomarzyc. O 13h45 jade na spotkanie. Bleh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 13:20

    nick nieaktualny, Simba, ania.g, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 15 października 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Nie, mamy sie o Ciebie martwic ? ;)
    O.o

    a8vSp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 15 października 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Wikuś w Wwie pod dostatkiem, bo swego czasu była moda na nadawanie tego imienia przez młode matki (15-20)

    À le ona powiedziala Victoria a nie Wikusia ;)

    Simba, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis wrote:
    Simba, u mnie przy jednym podobnie. Może nie nadaję się na matkę małych dzieci... bo jakoś nie ogarniam.
    A teraz jeszcze drugie zapewnia mi mdłości przez te 5 godzin, kiedy się miałam w spokoju zajmować pracą zawodową. Normalnie pracownikiem roku zostanę...


    A wracając do wczorajszej dyskusji, obejrzałam sobie ze 2 docinki 600 gramów szczęścia, ale za bardzo mi się z własnymi pobytami z młodą w szpitalach kojarzy. Nie wczuwam się, a przynajmniej nie pozytywnie. Żal mi tych ludzi, bo tak naprawdę są z tym sami i tyle i to jeżdżenie między domem i szpitalem i wysiadywanie tam...
    Alis, a co tam u Ciebie?

    Alis lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 15 października 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry 2gi raz.
    My po wizycie I tak-maly przytył za miesiąc 1310gram i wazy teraz 4350 =D No i urósł 5i pół cm =D .Wszystko z ni ołrajt .Taże już przechodzimy pod kuratele rodzinnego.Jeszcze biedra sprawdzic 30tego października nam zostaje 8)
    A za chwile ide Was nadrabiac .

    Bozia3, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iwcia77, Simba, efcia, Reni, paszczakin, Aasiula, nick nieaktualny, ania.g, Dziobak, satori, Mega, sandra80, Luna76 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka, a kupiłaś już chustę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morka, a zobacz tą? Splot skośno-krzyżowy
    http://allegro.pl/womar-chusta-n17-zaffiro-haft-prezent-nowe-kolory-i5728287469.html

    tutaj ze stronki firmowej
    http://www.womar.com.pl/section2.php?page=produkty&zm2=chusty&zm3=1

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 13:35

  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 15 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Alis, a co tam u Ciebie?

    Wkurzam się na siebie, bo pracuję z domu, co oznacza. że odprowadzam Młodą do żłobka i przyprowadzam ze żłobka, bo oczywiście ja mam czas, a mój mąż nie, bo chodzi do pracy, czyli on pracuje sobie spokojnie 9 godzin, a mi z 6 godzin, gdy Młoda jest w żłobku odpada jeszcze godzina na dojazdy. Plus oczywiście ogarniam dom, bo nie mogę siedzieć w syfie. Wkurza mnie niemożebnie. No i muszę sobie jakieś żarełko skombinować, bo jednak pora lunchu i tak z 5 godzin robią się niecałe 4...
    I nie wiem, jak długo tak pociągnę... Wieczorem czasem jeszcze coś zrobię, ale przeważnie jestem zdechła. Teraz mnie nie zwolnią bo ciąża, ale fajnie by było mnieć gdzie wrócić.

    A co do ciąży to doszłam do wniosku, że właściwie nie wierzę, że coś może być nie tak. Czuję, że jest ok. Poza tym jestem teraz strasznie leniwa. Nie chce mi się po ginach latać, więc poczekam. Jeśli mi się odmieni i zacznę się stresowac to gdzieś pójdę. Na razie za bardzo mnie mdli. I zmęczona jestem.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, moremi, iwcia77, Simba, efcia, Reni, Magdala, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, megan8, BISCA, Dziobak, satori, Mega, mysza1975, Luna76 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, powodzonka, masz rację, że nie panikujesz :-)

    Alis, efcia lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 15 października 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Morka, a kupiłaś już chustę?
    Nie. Chcę najpierw zobaczyc z która mi po drodze. Ale przymierzam się do little frog.
    Dziobak, to ja się nie dziwię, że było cięzko. W elastycznej nosi się tylko małe dzieci. Najczęściej te nieruchawe do 3 miesiąca. Nie powinno się tez na leżąco, a w pionie. Na leżaco to tylko w tkanej i na krótko jest zalecane właśnie dlatego, że jest obciążenie na jedno ramię.

    Dziobak lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 11792 11793 11794 11795 11796 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ