Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    i jeść mi się chce

    Ide sobie frytki za Mc Donalda przytargac.
    Chcesz ?

    Simba, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Satori, bylam, widzialam, wspieram

    satori, iwcia77 lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    satori wrote:
    U mnie tempka tak pizgła o ziemię, że aż zahuczało :( Także ten … gdyby to nie był 12dpo to jeszcze bym się powkręcała, a tak to jutro będę z czystym sumieniem prasować wszystko co mi w rękę wpadnie ;)

    Dobrego dnia Wam życzę!

    Achhh, my Tobie też. Przytulam (choć nadal wierzę)

    satori, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • Elfik Autorytet
    Postów: 3861 17209

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszcza, a jak już wybierzesz, to ja zgapię od Ciebie :)

    paszczakin, BISCA, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    tak bardzo się nudzę


    ekspresu mi poszukaj ;)

    BISCA, satori, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfik wrote:
    Paszcza, a jak już wybierzesz, to ja zgapię od Ciebie :)

    hyhy, ja tez :P

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    dodam tylko, że ja do tej pory zaciągam coś na fejsa jak idę spać ;-)
    więc Boziu tak, jest to normalne ;-)
    Ale tu jest mowa o dzieciach a nie o szopach praczach

    BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Paszcza, czyli chodzi ci o pełny automat. Hmm, chyba to co na rynku jest porównywalne.
    Ja mam półautomat z Nivony, ma juz 4lata. Musze podstawiać mleko pod wężyk i po spienianiu mleka przesunąć pod dysze z kawą. Ogólnie mi radzono zeby wybierać marke zajmująca sie kawa ale pózniej wyczytałam ze np i Bosch i Siemens robi ekspresy w tych samych fabrykach. Ważny jest mlynek, ciśnienie ekspresu no i obsługa- łatwość czyszczenia, sposób przygotowania kawy. A i pojemność zbiorniczka na wodę :) mnie czasem wkurza gdy robię ich więcej i na wszystkie nie starczy :)
    Teraz ekspresy zrobiły sie bardzo popularne i chyba podobne w rozwiązaniach. Wybierz co ci sie podoba, porównaj parametry i przejrzyj instrukcje obsługi.


    ja nic nie chce przestawiac, moge wlac wode, mleko, wsypac ziarna i juz!
    moc ma znaczenie, tzn ile musi miec? przesortowalam wyniki na skapcu pod wzgledem tego, co wiem
    http://www.skapiec.pl/cat/307/3.6,6.1.2.3
    i dalej nie wiem co wazne.. i nie napisali, czy glosno miela ;)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    i jeść mi się chce
    Mam zajebiste czekoladki kawowe. W ksztalcie kawowych ziarenek. Nie najesz sie, ale mozemy milo spedzic chwile. ;) Kawe tez zrobie.

    Simba, Reni, BISCA, iwcia77, Mega, Alis lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renek mam prince polo i kukulke, chcesz?

    Dziobak, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    dodam tylko, że ja do tej pory zaciągam coś na fejsa jak idę spać ;-)
    więc Boziu tak, jest to normalne ;-)
    kurde trzy razy musiałam przeczytać, żeby zrozumieć o co chodzi....myślę sobie- ja pierdziu - co ty na tego fejsbuka zaciągasz?? czytam w miarę regularnie i nic wieczorami nie rzuciło mi się w oczy - a jeszcze mam to uznać personalnie za normalne......:) ;)

    Dziobak, paszczakin, nick nieaktualny, Reni, Simba, satori, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    kurde trzy razy musiałam przeczytać, żeby zrozumieć o co chodzi....myślę sobie- ja pierdziu - co ty na tego fejsbuka zaciągasz?? czytam w miarę regularnie i nic wieczorami nie rzuciło mi się w oczy - a jeszcze mam to uznać personalnie za normalne......:) ;)
    Uff, ty tez nie wiesz? Bo ja nic nie zaciagam... Czy to dobrze czy zle?

    Bozia3, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    kurde trzy razy musiałam przeczytać, żeby zrozumieć o co chodzi....myślę sobie- ja pierdziu - co ty na tego fejsbuka zaciągasz?? czytam w miarę regularnie i nic wieczorami nie rzuciło mi się w oczy - a jeszcze mam to uznać personalnie za normalne......:) ;)

    Hihihi dokładnie to samo sobie pomyślałam jak przeczytałam i stwierdziłam, że skoro gadacie na FB, to pewnie zrozumieją wtajemniczone, hihiih :)

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ekspresach najważniejsze jest ciśnienie zaparzania, im wyższe tym lepsze. Dlatego koneserzy kawy używają ekspresu kolbowego a nie "maszynek" ;) no ale to ekstremiści ;)
    Nie mam teraz kompa pod ręka takze linka nie otworze.

    paszczakin, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Ide sobie frytki za Mc Donalda przytargac.
    Chcesz ?

    dziękuję, ale nie skalam swojego ciała produktami z Mca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 listopada 2015, 12:31

    Mega lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    ekspresu mi poszukaj ;)
    to też mnie nudzi

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ale tu jest mowa o dzieciach a nie o szopach praczach
    te szopy też kiedyś dziećmi były tak?
    więc generalnie do dzisiaj im to zostało, tudzież iż ponieważ, azaliż no!

    paszczakin, Simba, Bozia3, nick nieaktualny, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Mam zajebiste czekoladki kawowe. W ksztalcie kawowych ziarenek. Nie najesz sie, ale mozemy milo spedzic chwile. ;) Kawe tez zrobie.
    kawy nie piję, czekolady nie lubię
    bosz jak się nudzę

    iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Renek mam prince polo i kukulke, chcesz?
    Renek nie reaguje na nasze zanety. Moze po prostu wpadnij do mnie z kululka i princem? ;)

    Reni, Simba, BISCA, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Hihihi dokładnie to samo sobie pomyślałam jak przeczytałam i stwierdziłam, że skoro gadacie na FB, to pewnie zrozumieją wtajemniczone, hihiih :)
    Dziobak wrote:
    Uff, ty tez nie wiesz? Bo ja nic nie zaciagam... Czy to dobrze czy zle?
    Bozia3 wrote:
    kurde trzy razy musiałam przeczytać, żeby zrozumieć o co chodzi....myślę sobie- ja pierdziu - co ty na tego fejsbuka zaciągasz?? czytam w miarę regularnie i nic wieczorami nie rzuciło mi się w oczy - a jeszcze mam to uznać personalnie za normalne......:) ;)

    W też??? Bo miałam zagwozdkę o co kaman?? Nic a fejsie Reni nie zaciaga.... :O

    Bozia3, iwcia77, Mega lubią tę wiadomość

‹‹ 12336 12337 12338 12339 12340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ